Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki antykoncepcyjne Yaz
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 18:48    Temat postu: Tabletki antykoncepcyjne Yaz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynki, znacie te tabletki? Dostałam receptę na nie od ginekologa (na bóle jajników) i w ogóle nie mogę ich znaleźć w internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o tych tabletkach, w google nic nie udało mi się znaleźć o nich. Przewraca oczami

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari_Cruz a może pomyliłaś pisownię? Bo ja znalazłam to: http://www.studentnews.pl/serwis.php?&s=157&pok=7764&c1=1760&l=30&id=37067
http://www.egospodarka.pl/13970,Nowa-tabletka-antykoncepcyjna-Yaz-zaakceptowana-w-USA,1,51,1.html

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, Moniko!Uśmiechnięta Przepraszam bardzo za zamieszanie. To "Y" na recepcie wygląda jak "J", stąd moja pomyłka. Już wszystko znalazłam:) W każdym razie: miałyście jakąś styczność z Yaz albo wcześniejszą ich wersją, bodaj Yasminelle?
Powrót do góry

netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O Yaz dowiedziałam się dopiero z Twojego posta, ale o Yasminelle możesz poczytać na naszym forum tutaj. Jedyna różnica miedzy tymi tabletkami to sposób dawkowania: yaz bierze się przez 24 dni + 4 dni placebo, a yasminelkę przez 21 + 7 dni przerwa. Może to dobry sposób dla zapominalskich kobitek, którym zdarza się przedłużać przerwy bez tabletek. Przy Yaz łyka się każdego dnia Uśmiechnięty
Powrót do góry

tinella

PostWysłany: Pon 27-04-2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ma któraś z Was już doświadczenie z YAZ????
Bo ja właśnie będę zaczynać, trochę jestem na siebie zła, że dałam się namówić na nowe tabsy - cały czas brałam Yasminy. Niezdecydowana

Podpis "Forumowy" żółtodziób z ambicjami!Uśmiechnięta
Powrót do góry

agnieszkaaba

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 17-06-2009, 21:12    Temat postu: Yaz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hejka, Ja biorę te pigułki od 3 miesięcy i no cóż, bóle głowy, częste zmiany nastrojów, szybkie lub bardzo wolne bicie serca, mroczki w oczach, trądzik powrócił, bóle w klatce piersiowej z przejściem na ramie, bóle pleców górnej części , możliwe że dla mnie się akurat nie nadają ale nie polecam, objawy pojawiły się dopiero jakieś dwa tygodnie temu, po za tym jest drogi
Powrót do góry

imaginacja

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam do Was pytanie.
Od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Yaz. Do tej pory wraz z moim chłopakiem używaliśmy dodatkowo prezerwatywy, jednak zastanawiam się czy jest ona potrzebna i czy moglibyśmy przestać jej używać. Jednak obawiam się zajścia w ciąże. Myślicie że tabletki wystarczą? Proszę o pomoc.

Podpis <333
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Imaginacja żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności.
Tabsy zażywane regularnie dobrze chronią przed nieplanowanym poczęciem.

Jesli jednak masz się denerwować przez caly cykl to lepiej stosowac dodatkowe zabezpieczenie, po co sie zadręczać?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też na początku stosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenie, bo podobnie jak ty panikowałam. Ale teraz z perspektywy czasu widzę że to niepotrzebna panika była Puszcza oko . Spokojnie, tabsy są najbardziej skuteczne Uśmiechnięta (ale tak jak efrell mówi 100% pewności nigdy nie będzie)
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie bralam tych tabletek ale wiem ze w Stanach ludzie walcza teraz z Yaz bo skutki uboczne sa duzo gorsze niz po innych tabletkach.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 12-01-2010, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Nigdy nie bralam tych tabletek ale wiem ze w Stanach ludzie walcza teraz z Yaz bo skutki uboczne sa duzo gorsze niz po innych tabletkach.

Też o tym słyszałam.

Poza tym 100% pewności daje szklanka wody zamiast seksu Złośliwa
Powrót do góry

nikn7

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja nie mam bezpośredniego doświadczenia z tymi tabletkami (chociaż z pewnością zacznę ich używać).
Dziś rozmawiałam z koleżanką która używa ich przez 3 miechy i baaardzo sobie chwali!
Żadnych objawów ubocznych ani nic...łatwość 'odnalezienia' się w tabletkach...24tabletki różowe i 4 tabletki białe..

Ona mówi, że te tabletki są niezastąpione..
A nie słychać nic o nich bo nie dawno weszły na rynek.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moze w Polsce niedawno weszly na rynek, w Stanach sa juz bardzo dlugo.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yaz nie bralam, Yasminelle owszem. Zero skutkow ubocznych. Ale opinie slyszalam naprawde rozne...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: