Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki MICROGYNON 30 ED
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia88

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia

Dziękuję za odpowiedź UśmiechniętaUśmiechnięta hehe zbyt panikuję... hehe dzięki serdeczne Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokladnie Basia tak jak Gienia napisała masz 12 godzin, żeby w razie zapomnienia wziąść tabletkę, a jesli nadal zapomnisz to już potem trzeba tą jedną ominąć i wziąśc kolejną z kolejnego dnia o tej stałej porze.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

basia88

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Dokladnie Basia tak jak Gienia napisała masz 12 godzin, żeby w razie zapomnienia wziąść tabletkę, a jesli nadal zapomnisz to już potem trzeba tą jedną ominąć i wziąśc kolejną z kolejnego dnia o tej stałej porze.

Dziękuję Majek za odpowiedź Uśmiechnięta ja nie zapominam tylko ostatnio mi się zdarzyło wziąśc kilka minut później i dlatego pytałam . teraz już będe wiedzieć i nie będe pankować jak spóźnię się kilka minut z wzięciem tabletki Uśmiechnięta

dziękuję Uśmiechnięta

pozdrowionka Uśmiechnięta
Powrót do góry

karolinaa

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 10:26    Temat postu: Karolinaa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja te tabletki dostalam wczoraj i lekarka mi pow ze mam nie przestawac ich brać nie robic zadnej przerwy. Te białe tabletki one własnie są na okres jak bd miala okres to wlasnie jesz te białe tabletki i jak ci sie skończa zaczynasz normlanie następna paczke nowych .

EII dziewczyny nie sraszcie ze tyje sie po nim.
:((

A to prawda ze od nich jak hormony podskacza moze urosnać biust? przydalo by mi się troszke wiecej bo jak na razie mam rozmiar a-b.
:((

Uwagi  Poprawiłam wielkie litery i kropki.
Edzia.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety to są tabletki po których się tyje.... ja po 6 miesiącach stosowania utyłam 30 kg Zszokowana Zszokowana Zszokowana , teraz jak sobie przypomnę jak trudno było to zgubić! Niezdecydowana Ale więcej do nich nie wróciłam. A co do biustu to nie zwróciłam uwagi, zawsze miałam duży. Również stosowałam je bez przerwy, dlatego zatrzymała się woda w organizmie do tego doszły również żylaki. Jak dla mnie to nie są godne polecenia.
Powrót do góry

karolinaa

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 12:40    Temat postu: Karolinaa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki. Puszcza oko
Jak myślisz na wszystkich osobach-organizmach moga one tak działać?
Kurcze mam je i boje sie zacząć ich brać bo nie chce przytyć az tyle ehh.. moze jak bym skończyla te pudeleczko cale czyli 3 miesiace to zmenila bym i moze az tak przytyć bym nie przytyla ehh.. teraz sie bOJE. Xd

Uwagi  Zdania zaczynamy z wielkiej litery! Na końcu zdań stawia się kropki.
Edzia.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda z nas jest inna. Do 4 miesiąca brania też się nic nie działo, potem nastąpił odwrót. Ciężko stwierdzić jak będzie u Ciebie. Podobną dawkę hormonów ma stediryl. Potem już brałam te drugie.
Powrót do góry

karolinaa

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozumiem rozumiem .. chyba nie bd brala tych tabletek jak sie po nich grubnie xD
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny samo przyjmowanie tabletek nie powoduje tycia. A jedynie zwiększa apetyt. To od Was zależy czy będziecie się objadać a co za tym idzie tyć czy nie.
Swego czasu zażywałam Mikrogynon i było ze mną wszystko ok.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

karolinaa

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 15:05    Temat postu: Karolinaa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A urosły ci po tym piersi ?
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To czy piersi rosną czy nie to sprawa indywidualna. Podobnie jak z tyciem. Większość tabletek nowej generacji nie powoduje tycia, które spowodowane jest głównie zatrzymywaniem wody w organizmie i wzmożonym łaknieniem.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

karolinaa

PostWysłany: Nie 09-01-2011, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojejku ehh .. wiele kobiet na forach różnych właśnie piszą ze to po tabletkach antykoncepcyjnych im urosły piersi więc dlatego moja pytanie ...
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 09-01-2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie też urosły, ale są na Forum przypadki dziewczyn, którym nie urosły. Na to nie ma reguły i to jest indywidualna reakcja organizmu. Podobnie jak po odstawieniu hormonów niektórym dziewczynom piersi wracają do rozmiaru sprzed hormonów, a innym zostają bez zmian.

Powrót do góry

karolinaa

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aha rozumiem dzięki Puszcza oko
Kurcze mam już te tabletki od czwartku ale nie wiem czy mam je brać teraz czy jak zacznę miesiączkować .. Moja koleżanka jak dostała te tabletki od ginekologa to jej kazał od razu zaś moja pani doktor powiedziała mi ze od miesiączki i nie wiem co mam robić.. Byłam u angielskiego ginekologa a wiadomo ze ze tu nie są az tak dobrze wykształceni i nie wiem co mam robić ehh
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 11-01-2011, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od pierwszego dnia okresu. Wtedy jesteś zabezpieczona już od pierwszej tabletki i tak zwykle lekarze zalecają brać tabletki. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: