Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki "po"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amaze

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 19-06-2006, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z merkunkiem.
Inna sprawa, że człowiek jest słaby i dziś może mówić "nigdy", a kiedy przyjdzie na niego ciężka sytuacja, nie wiadomo, jak się zachowa. "Na tyle znamy siebie, na ile nas sprawdzono".

Niemniej jednak twierdzę, że źle jest zabić swoje dziecko i nie zmienię zdania, nawet jeśli w przyszłości z rozpaczy bym to zrobiła.

Podpis Można być w kropli rosy
światów odkrywcą.
Można wędrując dookoła świata
przeoczyć wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Phoenix

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 11:18    Temat postu: :( Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

słuchajcie dziewczyny, zrobiłam coś głupiego chyba..ale miłość jest ponoć ślepa... Bardzo smutna
poznałam faceta, zakochałam sie jak durna.. tylko że on myśli o tym by zostać zakonnikiem.. spaliśmy ze sobą bez zabezpieczenia.. co prawda mam bardzo nieregulane miesiączki ale dlatego bo biore lit..on tak działa na kobiece sprawy.. wstrzymuje miesiaczke.. nie wiem czy to mozliwe bym była w ciąży czy nie.. wiem tylko że dziecko pokrzyżowałoby mu plany.. choć myśle że do końca nie wie.. co tak naprawde chce robić..
powiedział bym wzieła tabletke po póki nie jest za późno.. ale przecież w moim ciele może rozwijać sie dziecko. jak mam mu dziecku niepozwolić na to? już i tak za późno chyba 7ileś godzin ale ja nie potrafie.. powiedział że nie mógłby służyć bogu wiedzac iż ma dziecko...
załamana jestem Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pójdź do lekarza i poproś o Postinor. Lek możesz połknąć przez 72 godziny po współżyciu. Nie jest to lek poronny. Tyle mogę doradzić.
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Phoenix, on się chyba średnio nadaje na zakonnika, ale to tak na marginesie. Ja też mogę poradzic tylko tyle co Agaat...

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Strzałka Kochana dziwny ten chłopak, bo jeśli ma powołanie to nie radziłby Ci tabletek, żeby nie zabijać daru Boga.
Strzałka Po drugie spokojnie.
Strzałka W którym dniu cyklu był stosunek licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?
Strzałka Na zażycie tabletki po stosunku masz 72 godziny. Jak wiadomo im większa zwłoka, tym mniejsza skuteczność. I tak jak napisała agaat nie jest to lek poronny.
Strzałka czy już Ci się Małpa spóźnia?
Strzałka Jeśli tak to kup test (koszt do 10 zł) i zrób test. Najlepiej rano, ale jeśli jesteś niecierpliwa możesz zrobić od razu i powtórzyć rano aby wynik był miarodajny.
Strzałka I ostatnia rzecz którą muszę powiedzieć, jeśli się kochacie, to chłopak nie powinien iść do zakonu tylko zostać przy Tobie.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell, idealnie to wszystko podsumowałaś!

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rosalinda napisała:
Efrell, idealnie to wszystko podsumowałaś!

Nic dodać nic ująć. Puszcza oko

Jaki z niego miał by być ksiądz, jeśli doradza "tabletkę po"... Przewraca oczami
Powrót do góry

Phoenix

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 20:02    Temat postu: tia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moze to niezbyt rozsądne ale chce tego dziecka.. moge być samotną matką..
ten zakonnik? on sam nie wie do końca czego chce tak jego przyjaciel podsumował..
ja to zawsze wiem w kim ulokować swe uczucia..
a co do cykli to lipa
nie miesiączkuje od dawna byłam u ginekolog babąga strasznego przepisała luteine chodziaz biore antydepresanty.. tak na mnie podziałało że wylądowałam w szpitalu Bardzo smutna
wiec z cyklami to kompletnie nie wiem co gdzie kiedy?..
już sie z nim pokóciłam... taki stary gamoń z niego ehh
bedzie co jest mi pisane tyle
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Pon 11-06-2007, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm - trudno mi w tym wypadku coś doradzić - proponuję zrobić test, bo to wydaje się niezbędna - a co dalej to sami zadecydujecie. Skonsternowana
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z agaat. Rób test. Jeśli bierzesz antydepresanty to tym bardziej. Bo jeśli chcesz tego dziecka, a jesteś faktycznie w ciąży to należy jak najszybciej znaleźć dobrego ginekologa który cię poprowadzi. W pierwszych miesiącach płód (dziecko) jest najbardziej narażone na że tak powiem środki zewnętrzne i nie powinno się przyjmować wtedy żadnych leków bez konsultacji z lekarzem, aby mu nie zaszkodzić.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Phoenix

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziś jade na badanie na pziom gonadotropiny kosmówkowej.. chyba to jest najbardziej wiarygodne.. do testów mam uraz psychiczny Uśmiechnięta
zobaczymy.. jutro bede wiedziała jaa
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A w wolnej chwili przeczytaj to:
http://www.forum.kobiet.pl/nieszczesne-kropki-and-duze-litery-na-poczatku-t33896.html

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Phoenix

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakłopotana
Ojej, przepraszam, jakoś tak się mi pisze...
Obiecuję się poprawić.
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Phoenix mam nadzieję, że wszystko będzie ok - daj znać co i jak - i przemyśl, czy facet, który tak robi, warty jest czegokolwiek.... Sory, ale mi się wydaje, że jego zachowanie to szczyt dziecinady - niestety. Skonsternowana
Trzymam za Ciebie kciuki!
Powrót do góry

Phoenix

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tia.. On stwierdził że jeśli bedziemy mieli dziecko to zrezygnuje z powołania i się nim zajmie.. tylko że ja nie chce go zmuszać do niczego.
Ja już sama nie wiem, może to był błąd, on, to że w ciągu tych 7iluś godzin nie poszłam do giekologa.. ale ja nie potrafiłam...
może sobie wymyśliłam to dziecko tą miłość.
Czemu ciągle się wplątuje w takie dziwne rzeczy..
Może i on i ja jesteśmy poprostu takimi dziećmi bładzącymi we mgle..
jade już do lekarza.. papa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: