Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki "po"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Śnieżka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 13-11-2007, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie no, wyraźnie w tym przypadku stwierdził lekarz że abletka nie pomogła. Nie znam niestety szczegółów.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Sarah

PostWysłany: Sro 14-11-2007, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Justynka dlaczego miałabys miec wyrzuty sumienia przeciez to nie tabl wczesnoporonna, nie dochodzi do ciazy...
Powrót do góry

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny odświeżam temat niestety Niezdecydowana

W tamtą sobotę przed tygodniem miałam wpadkę, pierwszy raz w życiu pękła nam prezerwatywa, a z moich obliczeń miałam połowę cyklu. Fakt faktem pęknięcie zauważyliśmy zanim S. doszedł, ale wcześniej już dochodził raz i sperma mogła gdzieś być na prąciu. Wiadomo musiałam zaczekać do poniedziałku. W poniedziałek miałam nie iść do gina, bo zapewniał mnie, że czułby iż "się ślinił". Jednak ja dziwnie się czułam, odczuwałam łaskotanie w podbrzuszu i od samego rana było mi słabo. Wypiłam dwie kawa czego nigdy nie robię!!! W końcu zerwałam się z wykładów i poszłam do gina. Ten nawet mnie nie zbadał tylko z wywiadu przepisał Postinor-Duo. Byłoby wszystko świetnie tylko, że zamiast drugą tabletkę wziąć 12h po pierwszej, ja zaspałam i wzięłam 13,5h.

To było w tamten poniedziałek i wtorek.
Od piątku mam podobno zatrucie pokarmowe, od niedzieli paskudną biegunkę. OK, niech będzie, ale martwi mnie to, że od wczoraj potwornie mnie mdli Zszokowana
Jak myślicie zatestować?
Boje się, że jak doszło do ciąży to ten przeklęty Postinor-Duo zaszkodzi dzieciątku, chociaż w ulotce pisze, że nie powinien.
Co radzicie kobietki?
Dodam, że mam nieregularne cykle i miesiączka powinna się pojawić od ok. 19 do 29.

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo, sama nie wiem, nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Test mozesz zrobić, czemu nie? Pociesz się, że w ciąże nie jest tak łatwo zajść jakby się mogło wydawać.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rosalinda napisała:
Pociesz się, że w ciąże nie jest tak łatwo zajść jakby się mogło wydawać.

Zgadza się tylko, że jak się nie chce to się zachodzi Śmiejąca się

Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo napisała:
Zgadza się tylko, że jak się nie chce to się zachodzi Śmiejąca się

No tak, też prawda. Śmiejąca się Ale będe trzymać kciuki żeby było ok!

Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Rosa Bardzo szczęśliwa
Tak sobie myślę, że 19go lub po 19tym zatestuję Myśli

Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo, na wszelki wypadek test zrób chociaż wydaje mi się, że 1,5 godz opóźnienia we wzięciu tabletki nie powinno zakłócić jej działania. Na pewno biorą poprawkę że ktoś weźmie później.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wydaje mi sie zebys miala sie czym martwic.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 10-12-2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co słyszałam czas na zazycie pierwszej tabletki nie moze przekroczyc 72 godzin. Druga zażyta 1,5 godziny później nie powinna mieć chyba żadnego znaczenia Przewraca oczami

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny sprawa jest nadal w toku...
O tydzień za wcześnie dostałam okres. Na początku to było zwykłe krwawienie, później doszły złuszczające się grudki tkanki. Ciągnęło się to 9dni, dziś jest 10dzień i już krwawienie zanika. Ale to nic w porównaniu do reszty Przewraca oczami
Wczoraj zrobiłam rano test. Byłoby wszystko ok gdyby nie to, że po upływie ok 4-5min pojawiła się druga ledwo widoczna kreska. Trzeba się pod światło było przyjrzeć, żeby ją zobaczyć. Poleciałam po drugi test-jedna krecha. Już nawet dzisiaj rano zrobiłam trzeci test dla pewności i to dużo droższy, porządniejszej firmy też jedna kreska. Połówek stwierdził, że na tamtym to coś po prostu przebija.
Zgłupiałam już, nie wiem co mam myśleć.
Lekarz teraz żaden przed końcem roku mnie nie przyjmie.
Co radzicie? Tam w ulotce nawet pisze, że po 5min nie należy odczytywać wyniku testu, już nic nie wiem

Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że powinnaś iść zrobić badanie krwi i będzie wszystko jasne.
Poza tym jak piszesz miałaś okres, testy wyszły negatywnie, więc myślę, że nie masz czym sie martwić.

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki laurette za odpowiedź. Testy z krwi do 15go następnego miesiąca odpadają, bo jestem spłukana, a one niestety nie są bezpłatne Niezdecydowana

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie sytuacja jest jasna. Była wpadka to gin dał ci postinora, jak to zwykle się robi w takich przypadkach. Jak ja miałam taką sytuację to też nie byłam badana. Najpierw test, a potem luteina i bez piguły.
A jak miałaś okres, to nie ma takiego cudu żebyś była w ciąży. Szczególnie, że dwa testy ywkazały "nie", a jeden "tak". I jak znam życie był to najtańszy test w aptece.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierz mi, że jest taki cud. Kumpel mówił, że jego mam dopiero miesiąc przed rozwinięciem przestała mieć "miesiączkę". Moja natomiast miała przez pierwsze trzy miesiące ciąży.

A ten test to był najtańszy, ale w rossmanie, więc o połowę tańszy niż w aptece Złośliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: