Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki "po"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem nie masz się czym martwić.
Ten pierwszy test na pewno miał jedną kreskę a druga lekko prześwitywała bo po prostu test mocno "namoczył się" i tyle. Przecież na teście muszą być te dwa miejsca na kreseczki czułe na "płyn", dlatego pewnie lekko prześwituje.
Nawet bym kasy na badanie krwi nie traciła, bo:
1. postinor
2. krwawienie
3. testy negatywne

Te 3 dowody nie wystarczą dla pewności? Podejrzliwa

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki ula! S. jest tego samego zdania, że po prostu tam coś prześwituje. Uspokoiliście mnie Bardzo szczęśliwa
Teraz mogę spędzić spokojne święta

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo napisała:
Wczoraj zrobiłam rano test. Byłoby wszystko ok gdyby nie to, że po upływie ok 4-5min pojawiła się druga ledwo widoczna kreska.

Tak podobno dzieje się niemal zawsze, dlatego po zrobieniu testu i odczytaniu wyniku powinno się go od razu wyrzucić. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 19-12-2007, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo, cieszę się, że wszystko ok i że sprawa się wyjaśniła. Uśmiechnięta

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz ja mam pytanie nie cierpiące zwłoki.
Jeżeli się orientujecie, to proszę o odpowiedzi, bo sprawa dotyczy mojej przyjaciółki, a ja nie potrafie jej pomóc.
Otóż, wczoraj (w niedzielę), przyjęła ostatnią tabletkę anty., na zlecenie lekarza ma zrobić 2 miesiące przerwy, więc kolejnego opakowania nie przyjmie, które gwarantowałoby antykoncepcyjne działanie.
I własnie wczoraj kiedy w dzień wzięła ostatnią pigułkę, to wieczorem miała 2 razy stosunek oczywiście do końca. Ona nie chce mieć dzieci, ze względu na to, że nosi w sobie gen niepełnosprawności, który dotyczy chłopców. Jej brat był niepełnosprawny.
Czy ona powinna pójść po postinor?
Pytam od razu dzisiaj, bo będzie miała czas jak coś do środy, żeby pójść.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znawcą nie jestem, ale jeśli wczoraj wzięła ostatnią tabletkę z opakowania to jeszcze jest chroniona. Myślę, że postinor w tym wypadku nie będzie potrzebny. Ale dla potwierdzenia lepiej zeby sie udała do lekarza ( i to jeszcze dzisiaj) i mu powiedziała jaka była sytuacja. Tak czy inaczej Postinor dostaje się na receptę, a jeśli jest potrzeba to im szybciej zostanie przyjęty tym lepiej.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mi się wydaje że tabletka "po" nie będzie potrzebna, bo nawet podczas tej zwykłej 7 dniowej przerwy po ostatniej tabletce zapewniona jest ochrona.
Ale chyba pewniej jest po prostu zapytać lekarza. Uśmiechnięta
Można nawet zadzwonić, i wyjaśnić sytuację.
Powrót do góry

Dariusz Kowalski

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Tak czy inaczej Postinor dostaje się na receptę, a jeśli jest potrzeba to im szybciej zostanie przyjęty tym lepiej.
Z działaniem się zgodzę, ale Prostinor'u już nie ma, zmienił nazwę na Escapelle.
Powrót do góry

aksamitka90

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 30-04-2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tabletka "po" to zabójstwo człowieka... według mnie oczywiście=(
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 30-04-2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antykoncepcja jest zatrzymana przez 24 h od wzięcia ostatniej tabletki, także nie ma się czym martwić
Powrót do góry

kasiaczekkk

PostWysłany: Nie 14-02-2016, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie tabletki mozna chyba już dostać w kazdej aptece. Na pewno jest to legalne prawie w całej unii europejskiej.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: