Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki przeciwóblowe- jakie brac?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kathia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 03-04-2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początku to radziłabym sie zbadać, bo takie bardzo bolesne miesiączki na które nie pomagają tabletki mogą być skutkiem jakiejś choroby, np endometriozy.

Ja sama mam bolesne miesiączki ale zwykły ibuprom wystarczy, w cięższych przypadkach pyralgina. Pamiętam ze brałam kiedyś lek który działał cudownie. To były tabletki takie dokładnie na miesiączke, jedna tabletka i 8 godzin spokoju.

Nie wiem czy sobie przypomnę nazwę, były w takim różowym opakowaniu, tabletki były takie podłużne przeźroczyste z białymi kuleczkami w środku. Moze któraś brałą?

Podpis Ile już lat pochłaniałem treść
Lecz po drugiej stronie...
Oto,dlaczego nie dotrze do ciebie mój znak.
Nie ma szans, nie ma jak...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 05-04-2010, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A słyszałyście o Ibupromie Duo? Rozkurczowy i przeciwbólowy jednocześnie. Nie miałam jeszcze okazji wypróbować, więc nie wiem czy jest godny polecenia.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

mimka

PostWysłany: Czw 15-04-2010, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no właśnie.. odnośnie leków antykoncepcyjnych. Brałam przez jakieś2 lata ale postanowiłam odstawić na jakiś czas. Dopóki brałam wszystko był ook, a problemy zaczęły się po odstawieniu. No ale nie będę się faszerowała stale antykoncepcją, żeby uśmierzyć ból miesiaczkowy... ;/ a słyszałyście coś o Galospie?? Ostatnio znajoma mi mówiła że tak jej dobrze działa, a ja pierwsze słysze..
Powrót do góry

cukiernica

PostWysłany: Wto 27-04-2010, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja słyszałam... moja koleżanka używała i b. db sie po nim czula, w sensie po tej galospie, ale ja nie probowalam, pzdr
Powrót do góry

mimka

PostWysłany: Czw 29-04-2010, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

cukiernica napisała:
Ja słyszałam... moja koleżanka używała i b. db sie po nim czula, w sensie po tej galospie, ale ja nie probowalam, pzdr

Ok, kupilam ten specyfik, póki co- pomógł !! uff, ale i tak pójdę się zbadać do ginekologa, żeby nie przedobrzyć, dzięki wielkie Uśmiechnięta
Powrót do góry

pannagroszka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 04-05-2010, 14:13    Temat postu: Na temat galospy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę, że dyskutujecie tutaj na temat galospy. Ja brałam i biorę to cudo. Bardzo dobrze mi pomaga przed miesiączką. Moje bóle zaczynają się już na 5 dni przed okresem, wiec nic to przyjemnego chodzić przez tyle dni w bólach. Mój ginekolog (chodzę prywatnie w Warszawie) polecił mi galospe ze względu na to, że nie obciąża żołądka- i faktycznie. Przed miesiączką sprawdza się idealnie, a w trakcie miesiączki też nie mogę narzekać, biorę tabletkę galospy, kładę ciepły termofor i do łóżeczka z herbatką w ręce Puszcza oko a jak nie pomaga(czasem ból jest naprawdę silny) to oprócz tego rozkurczowego biorę jeszcze ibuprom i już wszystko załatwione Puszcza oko
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę albo Ibuprom, No-spę albo saszetkę Nimesilu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: