Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki wspomagajace odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lea82

PostWysłany: Wto 11-03-2014, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No biorę i biorę tę morwę (Morwa Biała Plus) i kurka blada zaczyna coś się dziać - tzn. jak na mnie - węglowodanowego smoka Puszcza oko zauważyłam na nie mniejsze zapotrzebowanie. Póki co tylko takie drobne spostrzeżenie - acz znaczące dla efektów… Oczywiście, jak pisałam wcześniej - ruszam się więcej no i dieta też jest grana - tym razem nie "dieta cud" a po prostu znacznie racjonalniejsze odżywianie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Divergent

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie. Moj maz bierze spalacze tluszczu, czy brala ktoras z Was? Stal sie bardziej nerwowy, czy to mozliwe, ze to przez te tabletki?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
Mam pytanie. Moj maz bierze spalacze tluszczu, czy brala ktoras z Was? Stal sie bardziej nerwowy, czy to mozliwe, ze to przez te tabletki?

Bardzo mozliwe. A kiedy je bierze? Zaraz przed treningiem?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Bardzo mozliwe. A kiedy je bierze? Zaraz przed treningiem?

On na zmiane chodzi na silownie i biega, oprocz weekendow. Te tabletki bierze zaraz przed wyjsciem z domu, czyli jakies pol godz przed treningiem, tylko nie jestem pewna czy rano tez ich nie bierze, bo w weekendy nie cwiczy a bierze. Do tego poci sie w nocy. Wszystko to zaczelo sie pol roku temu, jak zaczal je brac. Teraz to takie nawet glupie rzeczy wyprowadzja go z rownowagi jak zbity kubek. I pierwsze co pomyslalam to o tych tabletkach, ze one moga byc powodem.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie tabletki maja mase srodkow pobudzajacych, wiec jak je bierze i nie cwiczy, to sie nie dziwie, ze jest podminowany. Pocenie sie to tez jeden ze skutkow brania tych tabletek.
Lepiej zeby sobie wypil mocniejsza kawe przed treningiem niz faszerowal sie prochami. Pogadaj z nim. Raz, ze sie truje a dwa jestem prawie pewna, ze one mu w ogole nie potrzebne.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

On cwiczy z kolega i jego zona tez zauwazyla, ze jej maz jest bardziej nerwowy, nawet ostatnio o tym rozmawialysmy, a nic innego oprocz tych tabletek nie przyszlo nam do glowy. Dziekuje za odpowiedz, pokaze mu dowod, bo mi nie wierzy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
On cwiczy z kolega i jego zona tez zauwazyla, ze jej maz jest bardziej nerwowy, nawet ostatnio o tym rozmawialysmy, a nic innego oprocz tych tabletek nie przyszlo nam do glowy. Dziekuje za odpowiedz, pokaze mu dowod, bo mi nie wierzy. Uśmiechnięta

Mozesz mu powiedziec, ze moga mu sie zaczac problem z zoladkiem, biegunki, moze zaczac zle sypiac, zaczac tracic wlosy. Neutralna

Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 13-03-2014, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka a to moze byc problem w konkretnie tych tabletkach, ktore bierze, czy ogolnie w spalaczach?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 13-03-2014, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis napisała:
Zuzka a to moze byc problem w konkretnie tych tabletkach, ktore bierze, czy ogolnie w spalaczach?

Ogolnie w spalaczach. Pewnie, ze w roznych tabletkach masz rozne skutki uboczne, ale to co Ci pisalam to odnosi sie generalnie do wszystkich spalaczy.

Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 13-03-2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis mój kolega tak miał jak twój mąż. Brał spalacze i chodził na siłownie. Po kilku tygodniach zauważył, że wypadają mu włosy i jest bardzo pobudzony. Wyprowadzały go z równowagi jakieś idiotyzmy, miał problemy z koncentracją. Po pewnym czasie zaczeła go boleć wątroba ale to zbagatelizował aż do momentu jak pojechał na pogotowie ze stanem przedzawałowym. To wszystko działo się od momentu brania tych tabletek i on je brał przez jakieś pół roku. Potem żona zabroniła mu kategorycznie, po tej historii z zawałem.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 13-03-2014, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki dziewczyny.
Rozmawialam z mezem, obiecal ze przestanie brac te tabletki. Wyrzucialam te co byly w domu, mam nadzieje, ze dotrzyma slowa. Uśmiechnięta
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 08-04-2014, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przy moich tabletkach nie mam na szczęście żadnych skutków ubocznych, dobrze się czuje, chudnę tak około 3-4 kg w ciągu miesiąca. Po zimie zostało mi 7 kg więcej. Smutna
Powrót do góry

Kazimierka

PostWysłany: Wto 13-05-2014, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ogólnie unikam różnych tabletek na odchudzanie. Najczęściej w ogóle nie skutkują, a mogą też zaszkodzić (szczególnie te silniejsze). Wydaje mi się, że podstawą jest zmiana swoich nawyków żywieniowych. Zobaczcie sobie na tę aplikację Befit, która może w tym pomóc. Jest ona całkowicie bezpłatna. Pomaga rozwijać w sobie dobre nawyki, a dzięki temu zdrowiej żyć i być zawsze w dobrej formie. To chyba lepsze rozwiązanie niż jakieś tabletki.
Powrót do góry

Diabloanielska

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staram się unikać wszystkiego, co ma formę tabletki. Zwłaszcza suplementów, bo one nie muszą przejść aż tylu badań, co leki, żeby zostać dopuszczone do sprzedaży. Co do diety - najważniejsza jest świadomość, co można jeść, a z czego zrezygnować.
Powrót do góry

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 13-07-2014, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tabletek nigdy nie używałam, ale ciekawe jak to działa na organizm. Jak już pisałam chyba w innym temacie jedyny produkt jaki używałam co wspomagal odchudzanie to AquaSlim. Ale to w saszetce taki proszek i rozpuszcza się go z wodą. To bardzo zmniejsza apetyt.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: