Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabletki wspomagajace odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oeaquaslim

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 17-07-2014, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NaturalGirl napisała:
Tabletek nigdy nie używałam, ale ciekawe jak to działa na organizm. Jak już pisałam chyba w innym temacie jedyny produkt jaki używałam co wspomagal odchudzanie to AquaSlim. Ale to w saszetce taki proszek i rozpuszcza się go z wodą. To bardzo zmniejsza apetyt.

Witam! Ze swojej strony pragnę dodać, że suplement diety AquaSlim zmniejsza apetyt. Daje efekt tzw. "pełnego brzucha", czyli poczucie nasycenia. Ma on w swoim składzie chrom, który przyśpiesza przemianę materii oraz mniejsza on ochotę na jedzenie, co skutkuje przyjęciem mniejszej ilości kalorii i w efekcie powoduje spadek wagi.

Pozdrawiam,

/reklama/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Natala

PostWysłany: Czw 30-10-2014, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze się zastanawiałam po co się truć tabletkami...
Powrót do góry

fate

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od czasu do czasu korzystam z suplementów wspomagających odchudzanie s kilku powodów. Po pierwsze trudno mi zgubić kilogramy mimo aktywności i diety. Nie mogę też zmniejszyć ilości spożywanych kalorii bo ćwiczę, obecnie zjadam 1600kcal. Nie chcę się katować ani głodzić, z /REKLAMA/ osiągam to samo nie zmieniając specjalnie diety.
Powrót do góry

angela21

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 13:46    Temat postu: Re Tabletki wspomagajace odchudzanie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Moze ktos probowal jakichs tabletek lub witamin.

Prosze bez reklam sklepow, aptek czy stron internetowych.

Polecam błonnik w proszku w realu jest kosztuje ok 12zł jablłkowy dosypuje do serka czy sałatki przed obiadem i kolacja Puszcza oko i jestem w pełni syta w 3dni schudłam 2kg polecam i pozdrawiam

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

Marzanna25

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 02-12-2015, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda zdrowia na łykanie tabletek. Chemiczne świństwa.
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście suplementy diety wspomagają odchudzanie i jesli ktos chociaż troszkę ogarnia temat po składzie szybko dojdzie czy dana rzecz jest dobra czy nie... Ja polecam "tabletki" które maja w składzie l-karnityne , chrom , gorzka pomarańczę, pieprz itd to wszystko wspomaga nasza walkę z odchudzaniem.
Powrót do góry

Gocha26

PostWysłany: Nie 27-03-2016, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio używam i spoko, byłam przeciwniczką wspomagaczy ale naprawdę jak się ćwiczy i zdrowio odżywia to warto...
Powrót do góry

Kllaudia

PostWysłany: Pon 18-04-2016, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko osoby które to rozumieją, że tabletki są dodatkiem do zbiansowanej diety osiągną efekt. One są suplementem który ma pomóc i przyśpieszyć efekty.
Powrót do góry

Asteriah

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, takie wspomagacze się sprawdzają, jesli są dodatkiem do zróżnicowanej diety. Ja stawiam raczej na herbatki funkcyjne, teraz akurat 4xSuperSlim bardzo smaczna. Pomaga oczyścić organizm i pozbyć się zimowego tłuszczyku Uśmiechnięta
Powrót do góry

le_male

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aby jakiekolwiek spalacze tłuszczu zaczęły działaś to potrzebny jest deficyt kaloryczny. Czytaj organizm musi przyjmować mniej makroskładników niż potrzebuje aby zaczął spalać "tłuszcz" w ramach rezerwy energetycznej. Jeśli nie mamy dokładnie wyliczonych makroskładników, a nasza dieta to"nie jem słodyczy", "jem sześć razy dziennie co dwie godziny", "jem ciemne pieczywo zamiast jasnego" to są dwie opcje. Albo nie schudniemy albo będziemy jeść tak mało, że metabolizm zwolni, spadnie glikogen mieśniowy i utracimy wiele kilogramów w bardzo krótkim czasie...by potem nabrać ich jeszcze więcej poprzez efekt superkompensacji glikogenu mięśniowego, który ciągnie wodę do organizmu. Jeśli jemy "w ciemno" i głudujemy przez długi czas to waga będzie spadała, ale wasz skomplikowany układ hormonalny będzie rozwalany w konsekwencji spadnie energia, libido będzie się zmniejszać aż dojdzie do wartości zerowych nie mówiąc o konsekwencjach zdrowotnych(łącznie ze śmiercią).

Zapotrzebowanie kaloryczne liczymy tak :

-Waga ciała x 24
-wynik mnożymy przez współczynnik :
1,0 – leżący lub siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej
1,2 – praca siedząca, aktywność fizyczna na niskim poziomie
1,4 – praca nie fizyczna, trening 2 razy w tygodniu
1,6 – lekka praca fizyczna, trening 3-4 razy w tygodniu
1,8 – praca fizyczna, trening 5 razy w tygodniu
2,0 – ciężka praca fizyczna, codzienny trening.

W przypadku gdy chcemy stracić wagę odejmujemy 300 kcal i tyle samo dodajemy gdy chcemy przybrać na masie.

Jak rozdzielić to na makroskładniki?

np. Wyszło, że nasze zapotrzebowanie kaloryczne jeśli chcemy schudnąć to 1500 kcal.

Teraz robimy tak :

Jeśli ważymy 60 kg to potrzebujemy jeść 120 gram białka (2 gramy białka na kilogram masy ciała). 1 gram białka zawiera 4 kcal, więc jedząc 120 gram białka dostarczamy 480 kcal.
60 gram tłuszczy na kg masy ciała. 1 gram tłuszczy to 9 kcal, więc jedząc 60 gram tłuszczy spożywamy 540 kcal

Czyli sumując : 120 gram białka daje nam 480 kcal, a 60 gram tłuszczy 540 co daje w sumie 1020 kcal.

Wiemy, że powinniśmy jeść 1500 kcal aby skutecznie i zdrowo schudnąć bez efektu jojo. Od 1500 kcal odejmujemy 1020 kcal więc zostaje do wykorzystania 480 kcal, które wykorzystamy na węglowodany. Jeden gram węglowodanu ma 4 kcal więc 480 dzielimy przez 4 i wychodzi, że potrzebujemy jeść 120 g węglowodanów.

Podsumowaując możesz jeść wszystko na co masz ochotę, a przy tym chudnąc biorąc pod uwagę, że mieścisz się w makroskładnikach, które twoj organizm musi przyjąć na dobę.

Jedyne skuteczne spalacze to johimbina, eca(kofeina, aspiryna i efedryna) oraz clen buterol(nie polecam ze względu na niszczenie włókien mięśnia sercowego). Wszystkie inne termogeniki to efekt placebo.

L-Karnityna w żaden sposób nie wpływa na organizm ludzki. Nie stwierdzono różnicy w spalaniu tłuszczy pomiędzy placebo, a karnityną.

W razie pytań służę pomocą na prywatnej wiadomości.
Pozdrawiam
Powrót do góry

kieka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-06-2016, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

SophieFox, z tym pieprzem to fajnie jakby to była da bioperine i żeby był wyciąg z cytrusów to redukuje podobno najbardziej. Produkt therm line hydrofast to posiada, ja zażywam Przewraca oczami trzeba sobie podbudować nieco sylwetkę xD
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 24-07-2017, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mimo wszystko w ogóle nie wierzę w takie specyfiki. Jak dla mnie to tylko wyniszczają organizm.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jezeli sa z naturalnych skladnikow, zawieraja wyciagi roslinne to nie beda nam szkodzic.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: