Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tabletki wspomagajace odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EugeniaFil

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 22-06-2018, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gorąco polecam trenera i dietetyka mgr Igora Mieńkowskiego

Przez całe swoje życie miałam problemy z nadwagą. Ważyłam 120 kilogramy i nie mogłam schudnąć chociażby o 5 kilo. Wtedy trafiłam na jego stronę (przeczytałam taką samą opinię, jak teraz piszę). Było dużo zwątpień, ale podjąłam decyzję że kupię pakiet „Dla kobiet”. Zaczynając, dużo się martwiłam: „Co pomyślą inni? Wyrzuciła baba 100zł na wiatr…”. Ale już po tygodniu zobaczyłam wynik i nie patrzyłam na opinię otoczenia. Pan Igor Mieńkowski zmienił moje życie, bo teraz, po pół roku ważę 70 (ze swoimi 180cm jestem prawie szczupła). Jestem jeszcze na drodze do wymarzonego ciała, ale to co osiągnąłam jest wspaniałe. Gdy też chcecie zmian w życiu to jest jego strona: /reklama/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

domi78

PostWysłany: Pią 26-10-2018, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja to już chyba wszystkie diety zaliczyłam jakie były możliwe. Jakoś do tej pory z marnym efektem. Dieta i ćwiczenia jakoś nie działają na mnie, albo ja coś robię źle. Sama już nie wiem. Może do diety i ćwiczeń powinnam brać jakiś suplement diety ? Bo szukałam ostatnio i znalazłam Silvets na https://pastigliedimagranti.eu/ . Myślicie że warto spróbować ?
Powrót do góry

Kamilla36

PostWysłany: Pon 24-12-2018, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Świetna metoda na odchudzanie jest opisana na stronie: https://pastigliedimagranti.eu/come-dimagrire-le-cosce-consigli-semplici-buoni-risultati/ . Jest ona bardzo nietypowa, ale też skuteczna. Myślę, że od nowego roku razem z mężem przetestujemy ją, gdyż w tym roku bardzo przytyliśmy. Wydaje mi się, że jak to będzie nie skuteczne, to nic już nam nie pomoże.
Powrót do góry

karolkaKarK

PostWysłany: Sro 27-02-2019, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez mam za sobą walkę z wieloma cudownymi dietami, ale najwiekszym problemem dla mnie była systematyczność. Zawsze brakowało mi gdzieś posiłku, czasu albo chęci na przygotowanie jedzenia. Aż koleżanka podsunęła mi WygodnąDiete, taki katering dietetyczny. I na razie idę do przodu, bo wszystkie posiłki mam przygotowane z góry, tylko podgrzać Uśmiechnięta
Powrót do góry

JoasiaCZ

PostWysłany: Sro 27-02-2019, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karolkaKarK napisała:
Ja tez mam za sobą walkę z wieloma cudownymi dietami, ale najwiekszym problemem dla mnie była systematyczność. Zawsze brakowało mi gdzieś posiłku, czasu albo chęci na przygotowanie jedzenia. Aż koleżanka podsunęła mi WygodnąDiete, taki katering dietetyczny. I na razie idę do przodu, bo wszystkie posiłki mam przygotowane z góry, tylko podgrzać Uśmiechnięta

Znam WygodnąDietę i sama się przymierzam do zamówienia u nich. Słyszałam same dobre opinie o nich: że smacznie, że punktualnie. Ale najbardziej zależy mi żeby nie było nudno z daniami. Lubię sobie zjeść coś dobrego ale nie zawsze to samo. Znajoma mówiła, że czasem aż się nie może doczekać na kuriera :p
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Sro 13-03-2019, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wierzę w żadne cudowne diety bo to nie działa. Tylko zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia dają efekt. Ja wybrałam pływanie a w domu używałam https://www.marbo-sport.pl/product-pol-27388-Rower-magnetyczny-HS-045H-Eos-szary-Hop-Sport.html i szybko zauważyłam efekty.
Powrót do góry

milakori

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 18-03-2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o cateringi dietetyczne i o to, żeby nie jeść ciągle tego samego albo czegoś, co w ogóle nie ma smaku to polecam sprawdzić Diet4u, jeśli jesteś w ich zasięgu Uśmiechnięta Nie jadłam nigdzie lepszych posiłków jak u nich! Dostawy zawsze na czas, kontakt na linii właściciel-klient na najwyższym poziomie!
Powrót do góry

zielona90

PostWysłany: Wto 09-04-2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Można wypróbować też na sobie jakieś suplementy diety z apteki na odchudzanie. Widziałam, że na przykład https://apteka-leki.pl/ ma duży wybór takich tabletek. Na pewno nie zaszkodzą - a przecież mogą pomóc. Dla mnie warto wypróbować.
Powrót do góry

Majka2312

PostWysłany: Pią 10-05-2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście jestem raczej fanką tradycyjnych metod odchudzania- czyli ruch i dobrze dobrana dieta. Sama zamawiam sobie taką z Wygodnejdiety, z nimi jem smacznie, zdrowo i co ważniejsze regularnie a to bardzo pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramówPuszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: