Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tampony czy podpaski?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rivana_30

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko tampony z aplikatorem. Do torebki wrzucam jeszcze chusteczki wilgotne dla dzieci. Zawsze szybko i bez problemów można sie odświeżyć w ciagu dnia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Rina

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy od pogody... W upały tampony, a w normalne i zimne dni podpaska jest ok.
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 13-09-2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 tak wiem że są obrazki, ale ja się też troszkę boję żeby coś nie tak zrobić Uśmiechnięta. Ale to myślę, że kwestia wprawy. Kilka razy się spróbuję i za którymś razem będzie ok.

Podpis Moja miłość do Ciebie jest jak obrączka ... Bez początku i bez końca :*.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam pytanie. Mój mąż dostaje z pracy od 2 miesięcy karnet na basen i wychodzi nam tak, że mamy po 2 wejścia na tydzień a nie chciała bym zmarnować tych 2 wejśc w "te" dni. Nigdy nie stosowałam tamponów - jakos tak wyszło i sie teraz zastanawiam nad ich zastosowaniem, ale sie boje, że coś może przeciec czy coś. Smutna

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka, ja zawsze używałam tamponów jak się wyjeżdzało gdzieś nad wodę w TE dni i nic się nie działo. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moni tylko ja ide na basen a u mnie to ostatnio wygląda tak, że ide usunąć galaretix w jakuzzi . a tak na marginesie polecacie saunę w "te" dni czy raczej poczekać??

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

rivana_30

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym zadecydowanie wstrzymała się. Mozna dostać krwotoku, zasłabnąć. Z tego samego powodu nie są wskazane gorące kąpiele.
Powrót do góry

palka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już też nie potrafię używać podpasek! Czuję się okropnie, wszytsko mi przeszkadza i sie stresuje. A jak używam tamponów to zapominam że mam okres i życie jest piękniejsze Złośliwa Jeżeli chodzi o saunę to bałabym się, bo reakcja może być różna. Lepiej się wstrzymaj. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kasienka-pl

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka u mnie zdarzało się, że przeciekałam podczas stosowania tamponów na basenie. Sauny w "te" dni też nie polecam.
Na co dzień stosuję na zmianę tampony i podpaski.

Podpis "Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię z całego serca i ponad życie"
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 28-05-2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś dominowały u mnie podpaski. Teraz na stałe zagościły tampony (na dzień) z aplikatorem (tych bez po prostu nie potrafię włożyć) , a podpaski to tylko na noc.
Odbiegając delikatnie od tematu - ostatnio znalazłam informacje o podpaskach wielokrotnego użytku i kubeczkach menstruacyjnych - do obejrzenia tutaj.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tampony zakładam rzadko. Raczej na dłuższe wyjścia czy na fitness. Myślę, że podpaski zdrowsze dlatego ich częściej używam Uśmiechnięta .

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tampony stosuję dopiero od roku, bo wcześniej jakoś nie mogłam się do nich przekonać. A teraz nie wyobrażam sobie życia bez nich. Złośliwa Wspaniały wynalazek. Nic nie przecieka, nie trzeba się "ciapać", wcale ich nie czuję i często zapominam, że mam okres. Złośliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Odbiegając delikatnie od tematu - ostatnio znalazłam informacje o podpaskach wielokrotnego użytku i kubeczkach menstruacyjnych - do obejrzenia tutaj.

Matko- ja na taki kubeczek na pewno bym się nie zdecydowała...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopiero teraz zobaczyłam ten kubeczek. Matko! Ja też w życiu bym się nie zdecydowała no coś takiego, nawet gdyby to była ostateczność. Złośliwa
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 29-05-2011, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie ostatnio w telewizji widziałam jak babka zachwalała ten kubeczek że to takie "naturalne". Masakra nigdy przenigdy! Już bym wolała siano sobie włożyć, gdybym miała wybierać Śmiejąca się Puszcza oko .
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Skocz do: