Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tampony czy podpaski?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolores

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 16-10-2007, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tampony Uśmiechnięta
Dają komfort.
Podpaski wręcz przeciwnie...

Podpis ~~Myśl o sprawach wielkich, ale nie lekceważ drobnych przyjemności.~~
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 18-10-2007, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tamponów używałam zawsze w ciągu dnia, na noc podpaski.
Bywało, że pobolewał mnie brzuch i wtedy zakładałam podpaskę.
Jednak tampony to super wynalazki i polecam.

A teraz nie używam niczego bo spodziewam się Dzidzi i to jest bardzo fajne:-) Ewentualnie wkładki.
Powrót do góry

Barusia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Nie 21-10-2007, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ile ja się namęczyłam przy zakładaniu pierwszego tamponu.... Skonsternowana Tragedia...
Ale teraz nie wyobrażam sobie zycia bez nich a jego założenie trwa jakieś 5 sekund...Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 21-10-2007, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wybieram tampony na dzien. Czuje wowczas wiekszy komfort.
<praca, uczelnia, poza domem>
W domku jak jestem wybieram podpaske, wowczas nie ma klopotu ze zmiana, podmyciem.
Na noc takze wybieram podpaske "taka na noc"
Powrót do góry

moo

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 21-10-2007, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podpaski bo już takie przyzwyczajenie. od nich zaczęłam, ale kto wie, może tamponów też spróbuję z ciekawości.
Powrót do góry

Roxi

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W domu podpaski, żeby odpocząć od tamponów. Poza domem koniecznie tampony Uśmiechnięta Czuję się dzięki nim komfortowo, czysto i bezpiecznie.
Powrót do góry

Purple Lips

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 02-11-2007, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rowniez nie wyobrazam sobie zycia bez tamponów. Podpasek dawno nie uzywam, ewentualnie w domu jak jestem i przy koncu miesiaczki. W szkole bardzo sie stresowałam czy wszytsko jest ok.. a nie zawsze na zajeciach mozna wyjsc do toalety, dlatego jak mam tampon i wkładke czuje sie o wiele pewniej.
Powrót do góry

*jusTynka*

PostWysłany: Wto 13-11-2007, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
początkowo też miałam problem z aplikacją, a teraz to już też "rach ciach" Puszcza oko
W końcu praktyka czyni mistrza Puszcza oko

U mnie tak samo. Ale ja uzywam tylko w ciagu dnia, a na noc tradycyjnie always Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Sro 14-11-2007, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja tez tampony, ale trzeba pamietac zeby dbac o higiene i dosc czesto zmieniac tampon. krew jest swietna pozywka dla bakteri wiec nie wolo dopuscic do rozwoju bakteri bo to skutkuje mozliwoscia stanu zapalnego. Podpaski... wiem ze "zdrowsze" ale mnie higieniczny. Własciwie zupelnie zrezygnowałam z ich uzywania.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 28-07-2008, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam takie pytanie do dziewczyn, które używają tamponów, jakie są dobre, jeżeli się aplikuje po raz pierwszy Podejrzliwa ?

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

martii

Zodiak: Panna
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 28-07-2008, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczko, polecam Ci tampony z aplikatorem - np. Tampax. Ja początkowo aplikowałam ob., ale bardzo bolało i nawet nie wiedziałam czy to już czy nie już... Aplikator pokaze Ci bez problemowo gdzie dokładnie powinien być umiejscowiony tampon - potem spróbuj innych tamponów. Będziesz już wiedziała, jak wygląda poprawna aplikacja.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 28-07-2008, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tradycyjnie podpaski ze względu na skłonność do infekcji, dlatego umilam sobie stosując róźnokolorowe i pachnące Uśmiechnięta
a z tamponów musiałam zrezygnować, aczkolwiek kiedyś może zacznę Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zaneta1

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pon 28-07-2008, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używałam podpasek a teraz nie musze nic uzywac Bardzo uśmiechnięta

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 28-07-2008, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Mam takie pytanie do dziewczyn, które używają tamponów, jakie są dobre, jeżeli się aplikuje po raz pierwszy Podejrzliwa ?

Ja kiedys uzywalam ob z aplikatorem, jak dla mnie rewelacja Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

antenka

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pon 28-07-2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dłuuuuugo używałam podpasek, ale niedawno przerzuciłam sie na tampony i absolutnie nie żałuje. Wręcz przeciwnie, jest to wspaniały wynalazek i polecam je każdej dziewczynie oczywiście jeśli tylko może ich używać.
Jak dla mnie tampony to rewelacja, są o wiele wygodniejsze, a zwłaszcza latem jak jest gorąco. Teraz już prawie w ogóle nie używam podpasek.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

Skocz do: