Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tanie a godne polecenia kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 01-05-2011, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z pełną odpowiedzialnością polecam tusz do rzęs Lovely oraz lakiery do paznokci tej samej firmy. Tusz bardzo wydłuża rzęsy i ich nie skleja. Ma fajną silikonową szczoteczkę. Ostatnio kupiony lakier trzymał się 5 dni mimo przedświątecznych porządków, prania ręcznego i częstego moczenia rąk. Bardzo szczęśliwa Sama byłam w szoku. Bardzo szczęśliwa
Polecam również żele pod prysznic Luksji. Bardzo tanie, dostępne w supermarketach a rewelacyjnie nawilżają i tak samo pachną. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 01-05-2011, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek to są te lakiery z Rossmana? Ja bardzo lubię odżywki do paznokci z tej firmy, są rewelacyjne. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 01-05-2011, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Dzastek to są te lakiery z Rossmana? Ja bardzo lubię odżywki do paznokci z tej firmy, są rewelacyjne. Uśmiechnięta

Tzn. tusz kupiłam w Rossmanie, a lakier w E.Leclercu na stoisku z kosmetykami tej firmy. Uśmiechnięta Ale w Rossmanie też są, więc to nie ma znaczenia gdzie kupione. Chyba! Przestraszona
Powrót do góry

kalina84

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 09-12-2014, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taniej dobre kosmetyki można kupić w sklepach /reklama/ , zwłaszcza, że co tydzień organizują tydzień z marką, gdzie wszystkie kosmetyki danej firmy są przecenione
Powrót do góry

chanel

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 09-12-2014, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś kupowałam w intermarche taki żel pod prysznic z drobinkami, truskawka-banan za ok. 7 zł, jest świetny. Uśmiechnięta
Poza tym kozie mleko do rąk z ziaji. W rossmanie jest też dobry szampon, czarna buteleczka chyba z olejkiem arganowym, koszt ok. 10 zł. Uśmiechnięta

Podpis "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód." Paulo Coelho
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 30-12-2014, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wg mnie chyba najlepsze a niedrogie kosmetyki to Ziaja i mogę je polecić z czystym sumieniem
Powrót do góry

aldonkas

PostWysłany: Czw 11-06-2015, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto sobie założyć karty klienta, zawsze wtedy można kupić taniej kosmetyki. Ja będąc jeszcze w ciąży założyłam sobie kartę Rossnett, przed pójściem do szpitala większość wyprawki skompletowałam sobie w Rossmannie, w promocji były też nawilżane płatki kosmetyczne Tami MyCare, u mnie świetnie sprawdziły się w szpitalu do odświeżenia cery, ale teraz podczas upałów też będą niezastąpione.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 11-06-2015, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena87 napisała:
Wg mnie chyba najlepsze a niedrogie kosmetyki to Ziaja i mogę je polecić z czystym sumieniem

Ja tez jestem zadowolona z kosmetykow Ziaji i smialo je polecam. Kupuje dla siebie, a teraz takze dla synka. Maja fajna linie kosmetykow dla dzieci i ceny sa bardzo fajne Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

redlipstick001

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 01-07-2015, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z wami dziewczyny, też je lubię, szczególnie na słonko Uśmiechnięta)
z tanich lubię jeszcze Bella, np ich cienie i róże do policzków (te w kompakcie) bo się trzymają caly dzien u mnie Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 09-07-2015, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi ostatnio podpasował szampon garniera w takiej różowej butelce. Włosy są delikatne i ma efekt jakby podnoszenia:)
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 14-07-2015, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Balowiczka napisała:
Mi ostatnio podpasował szampon garniera w takiej różowej butelce. Włosy są delikatne i ma efekt jakby podnoszenia:)

Jaki ? To jakaś nowość ?
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pią 17-11-2017, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tonik Nivea. Uwielbiam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

KarinaM

PostWysłany: Sro 29-11-2017, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na pewno mogę polecić wszystkie kosmetyki do włosów Farmona. Akurat ja już od wielu miesięcy używam szampon do włosów farbowanych, bo mnie więcej wtedy zaczęłam farbować włosy i sprawdza się on świetnie, przedłuża trwałość koloru i na maksa odżywia zniszczone farbowaniem włosy. Odżywki też się naprawdę dobrze sprawowały, więc generalnie kosmetyki warte polecenia, chociaż na pewno większość z Was i tak już je zna.
Powrót do góry

derriska

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 10-12-2017, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do kosmetyków to jest w necie wiele, wiele sklepów internetowych godnych polecenia i jednym z nich na pewno jest /reklama/ znalazlam tutaj kosmetyki w dobrych cenach, naturalne i takie ktore spelniaja moje oczekiwania. Jesli nie znaliscie wczesniej tego sklepu to polecam Puszcza oko
Powrót do góry

igula11

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 13-12-2017, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jeśli chodzi o kosmetyki ( szczególnie kremy do twarzy czy balsamy ) to raczej patrzę na jakość a nie na cenę. Już 2 razy dostałam mega uczulenia po użyciu kremu taniego ale napakowanego chemią i już nie zaryzykuję. Co do kosmetyków to najczęściej kupuję je w Mimari - mają dobrej jakości rzeczy przeznaczone i do domowej pielęgnacji i do salonów kosmetycznych. a ceny jak na moje oko rozsądne.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: