Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tatuaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czemu? Ja mam na serdecznym palcu prawej ręki tatuaż z inicjałami mojego Lubego. Jest na tyle mały, że mogę go zakryć pierścionkiem albo podkładem Uśmiechnięta I nigdy nie żałowałam decyzji Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Czw 17-12-2015, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po porodzie będe chciała zrobić na karku coś małego.
Szukam jednak ciekawego wzoru
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślałam z partnerem nad zrobieniem wspólnego tatoo. Tzn taki który dla osób z zewnątrz nie znaczy nic, ale dla nas dużo. Jednak ja mam bardzo niski próg bólu i wiem, że raczej się nie zdecyduję na to.
Powrót do góry

ameliazak

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślałam tez o tatuażu, ale obawiam się, że mi się znudzi, albo wpadnę na lepszy pomysł. Mój mąż za to zrobił sobie ostatnio "tatuaż" na głowie, który ma imitować włosy ścięte na jeżyka. Trochę to kosztuje, ale efekt jest świetny.
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam, na plecach...właściwie na całych plecach i jestem z niego bardzo dumna Uśmiechnięta i taki jeden mniejszy na lewym obojczyku...już myślę o następnych. Cóż tatoo wciągają jak chodzenie po bagnach Bardzo szczęśliwa

Podpis szczęśliwa mama Artur 05.02.2006 Ola 31.03.2007 Mikołaj +12.03.2016
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od tamtego roku planowałam tatuaż, miałam wzór ale zmieniłam i wczoraj zrobiłam Bardzo szczęśliwa. Mam za uchem Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Od tamtego roku planowałam tatuaż, miałam wzór ale zmieniłam i wczoraj zrobiłam Bardzo szczęśliwa. Mam za uchem Uśmiechnięta.

Pokaż !

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja przyszła"teściowa" pewnie bedzie komentowac Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun super Bardzo uśmiechnięta. A teściowa niech komentuje- tylko tyle może Śmiejąca się.

A co planowałaś?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny Uśmiechnięta. A tak z ciekawości jaki jest koszt takiego małego tatuażu?
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, miala byc koniczynka Złośliwa.
Fretka, ja placilam 200 zl, dla mnie duzo no ale to zalezy od studia.

Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

200 zł, to bardzo drogo. Mnie się wydaje, że to nawet nie zależy tak bardzo od studia, co od miasta i indywidualnie od tatuażysty. Mam kolegę co pracował jako tatuażysta u kogoś, ale robił też tatuaże w domu, tak po kosztach, że tak to nazwę, bo wiadomo, że w domu nie musiał płacić wynajmu, itd i w końcu się zwolnił i został przy robieniu w domu i potrafił wziąć więcej za tatuaż niż niejedno studio, ale to przez to, że potem się dokształcał i też podejmował się robieniu wzorów jakich ci ze studia by się nie podjęli. Ogólnie chłopak ma talent i ja się do niego wybieram już od pół roku, by poprawić coś z czego dumna nie jestem, ale jakoś nie mogę dojść. Ciągle mi albo jemu coś wypada i nie możemy się zgrać.
Myślę, że z tatuażami jest tak jak z każdą decyzją w życiu, wszystko się może znudzić, wszystko może jednych wciągnąć, a inni na jednym poprzestaną. Przede wszystkim tatuaże powinni robić dorośli ludzie, a nie dzieci czy osoby co są dorosłe, ale są jak dzieci. To musi być dojrzała decyzja. Ja pierwszy tatuaż zrobiłam mając 12 lat, potem w wieku 13 lat go dorobiłam, więc pewnym jest, iż to nie był odpowiedni wiek na takie decyzje. Kolejny zrobiłam mając 14 (tego nie żałuję, ale wiadome, że jest do poprawki, bo się rozrósł, bo mi cycki od tamtej pory urosły), potem zrobiłam kolejny mając 16 i zaraz przed 18 był następny. Od pięciu lat jednak nie zrobiłam ani jednego, prawie od sześciu, więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że mnie to uzależniło. Moje tatuaże, to zawsze był przejaw głupoty, jakieś brawury, decyzji podejmowanych pod wpływem chwili. Każdy jednak ma jakieś znaczenie, przynajmniej dla mnie.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolorowa a rodzice pozwolili Ci na te tatuaże? I kto je robił? Tak w studio zrobili dla tak młodej dziewczyny?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika - Ja pierwszy tatuaż zrobiłam w domu dziecka, drugi u faceta (sąsiada), który spędził kilka lat w więzieniu, gdzie właśnie tatuaże robił (to są te do poprawki, choć to raczej nie jego wina, a fatalnego tuszu i tego, że człowiek jednak rośnie). Kolejny robił mi mój były chłopak, w studio, jego brat miał z kimś studio na pół, czy tylko tam pracował (dziś już nie pamiętam, jak to dokładnie było). Mój były był tam jakieś półki montować, była maszynka, ja chciałam, zadzwoniłam do matki, nie odbierała, poinformowałam ją SMSem. A o kolejnych dwóch wiedziała, za jednego zapłaciła, także w studiu i tu już miałam jej zgodę, pisemnie podpisywała, bo tatuażysta tego wymagał.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: