Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tatuaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ładnie się u Ciebie działo Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kolorowa1993

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika - Dziś, gdyby cofnąć czas, to nie robiłabym tatuażu w tak młodym wieku i w takich warunkach (w toalecie, siedząc we wannie i paląc papierosa do otwartego okna). Dziś nawet nie palę Puszcza oko Jednak znam też sytuacje, gdy tatuowali się ludzie dorośli, moja koleżanka do dziś nie zakryła imienia pierwszego chłopaka, które wytatuowała sobie na całej ręce, bo miało być na zawsze, nawet rodzinę zaplanowali. Mała się urodziła, a on wymiękł. Całkiem nie spisał się w roli ojca, dziś nawet nie odwiedza, ale tatuaż po nim pozostał. Tak więc ja nie preferuję tatuowania sobie imion żony/mężów. Mojemu pierwszemu chłopakowi też po mnie pozostało imię na klatce, na sercu. To musi być możliwie jak najbardziej pewna decyzja, a co do bólu, to albo jestem masochistką, albo mam jakiś wysoki próg, bo wiadome, że to zależy od miejsca, ale mnie tak właściwie nie bolało (na nadgarstku i kostce najbardziej czułam).

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 14-09-2016, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlatego ja bym sobie nigdy nie zrobila imienia, literki swojego partnera Złośliwa

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2016, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Dlatego ja bym sobie nigdy nie zrobila imienia, literki swojego partnera Złośliwa

Ja też. Co innego dziecko, co innego facet Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 14-09-2016, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, dziecko jest na całe życie, a facet - tu nie ma nigdy 100% pewności.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 2:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tatuażu nie mam, ale kusi mnie bardzo mały, dyskretny. Wybrałabym imiona dzieci na obojczyku.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 18-09-2016, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam imię synka na nadgarstku.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 18-09-2016, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Ja mam imię synka na nadgarstku.Uśmiechnięta

Pokaż jak wygląda Uśmiechnięta.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 19-09-2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie cierpię tego wrzucania zdjęć, tyle zabawy. Śmiejąca się Jak będę mieć więcej czasu to pstryknę.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Psotka

PostWysłany: Wto 20-09-2016, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marzy mi się piękny tatuaż na ramieniu albo łopatce ale jakoś ciągle nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny wzór
Powrót do góry

Nesca

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 03-10-2016, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam dwa tatuaże.

Jeden na prawej łopatce, drugi na żebrach, również po prawej stronie.

Śmieszna historia z moim pierwszym tatuażem, ponieważ miałam wybrany wzór, wielkość, etc. a jak przyszło co do czego to mój tatuażysta mnie uświadomił, że jeśli zrobi go tak, jak sobie go zaplanowałam to będzie wyglądał jak kwadrat. Stąd też plany się pozmieniały - za co do dziś jestem mu wdzięczna Uśmiechnięta

Drugi tatuaż to motto. I szczerze mówiąc nie jest dla mnie istotne to, czy to motto dla kogoś innego było modne 20 lat temu.. i dziś jest kiczem. Ważne, że dla mnie dalej oznacza to samo i jak mam gorszy dzień to dodaje mi chociaż odrobinę optymistycznego podejścia do życia.

Co do bólu - naczytałam się w internecie bzdur przed zrobieniem pierwszego tattoo.. Nie bolało mnie wcale. Tatuażysta się śmiał - podobno jak pierwszy tatuaż nie boli to później jeszcze bardziej chce się kolejny ;P

Niby na żebrach miało boleć itd. bo to kości itd. Ale też w moim przypadku się nie sprawdziło. Taki ból to nie ból Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sylwia4432

PostWysłany: Wto 04-10-2016, 14:09    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam jeden, ptaki na łopatce Puszcza oko
ale jakby się dało to bym go zmazała ;D
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 04-10-2016, 15:00    Temat postu: Re . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwia4432 napisała:
Ja mam jeden, ptaki na łopatce Puszcza oko
ale jakby się dało to bym go zmazała ;D

Czemu? Uśmiechnięta

Nesca pokazesz tatuaze? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Sro 05-10-2016, 10:23    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No Nesca daj fotki tatuaży, bo jestem ciekawa jak wyglądają.
Ja od małego chciałam sobie zrobić, ale mama mi zabraniała, no i po takim czasie już mi się odwidziało robienie tatuaży.
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Pon 24-10-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

powiem tak, w ogóle żeby myśleć o tatuażu trzeba do tego dorosnąć. Często widzę nastolatków mających góra 16 lat z wytatuowanymi rękami, nogami itp.
nie mam nic do tatuazy, ba, nawet sama chciałabym w przyszłości jakiś sobie zrobić, ale nie dorosłam jeszcze do tej decyzji chociaż mam 24 lata. Cały czas sie boje, ze po roku czy dwóch wzór mi sie znudzi i co wtedy? bede musiała na niego patrzeć do końca życia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: