Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tatuaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena87

PostWysłany: Pon 07-11-2016, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czekam, aż skończę karmić i idę robić. W końcu już mam miejsce, wzór oraz salon wybrany Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martyssia33

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 09-11-2016, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest wiele ciekawych tatuażów które warto zrobić. Znajoma mi ostatnio nawet powiedziała że w takich tatuażach siedzi diabeł, prawda to ?
Powrót do góry

Jul_kaM

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chętnie bym sobie zrobiła jakiś mały tatuaż, ale nie mam pomysłu... i jednak trochę boję się bólu Skonsternowana
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 20-11-2016, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martyssia33 napisała:
Jest wiele ciekawych tatuażów które warto zrobić. Znajoma mi ostatnio nawet powiedziała że w takich tatuażach siedzi diabeł, prawda to ?

Siedzi bo kusi na następny ? Czy siedzi bo nie pochwalają ?
Powrót do góry

wiola_bacz

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 28-11-2016, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a co myślicie o białym tatuażu? Bo chciałabym sobie jakiś zrobić, ale jednak boję się mocnych konturów - to jednak wygląda bardzo ostetnacyjnie. A taki biały to delikatny, kobiecy... Pytanie tylko czy nie zżółknie? Bo słyszałam, że może się tak zdarzyć.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Idę w przyszły czwartek się wytatuować. Uśmiechnięta Teraz mówię, że chcę jeden i nie myślę o kolejnych. obaczymy jak to z czasem będzie. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia, to super Uśmiechnięta, gdzie bedziesz robila?, w jakim studio?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Kult Tatoo Fest. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Luizka123

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 13-02-2017, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się jeszcze zastanawiam nad tatuażem ale chyba jednak się w końcu odważę. Myślę o tym, żeby zrobić sobie na lewej ręce, tylko trochę się boje, ze za parę lat to nie bedzie wyglądało zbyt dobrze
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: