Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tesco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Taaa... i wózki bez zamków, dzieki czemu nie raz u mnie na podwórku można "spotkać" sklepowy wózek.

Pamiętam jak kiedyś oglądaliśmy mieszkanie na osiedlu położonym wokół Tesco i niemal przed każdym blokiem pod klatkami stało po kilka wózków. Śmiejąca się

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię robić zakupy w Tesco. Oczywiście bez przesady, że jest to mój ulubiony sklep, ale w porównaniu do większych marketów ten jest u mnie najtańszy. Głownie kupuje tam ubrania, bo są dobrej jakości i ceny też ok a jak się trafi wyprzedaż to czyste szaleństwo Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Senpo

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jak dla mnie jest to zwyczajny hipermarket, podobny do innych. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale o wiele bardziej lubię kupować w Realu. Mam też wrażenie, że jest tam taniej.
Powrót do góry

Red_Rose

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Pamiętam jak kiedyś oglądaliśmy mieszkanie na osiedlu położonym wokół Tesco i niemal przed każdym blokiem pod klatkami stało po kilka wózków. Śmiejąca się

U nas na rondzie za Tesco jest przystanek autobusowy i mnóstwo wózków. Wygoda to podstawa. Złośliwa

Podpis Ludzie inteligentni się nie nudzą,
Ludzie inteligentni nie interesują się plotką.
Ludzie inteligentni są sobą!
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tych większych Tesco mają fajne rzeczy na dzieciaczków, czasem można trafić na naprawdę fajną promocję.
Poza tym nie kupuję tam nic, bo mam inne sklepy bliżej.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie z Tesco to jest tak: autobusem nie opłaca się jechać, bo to tylko 2 przystanki a na piechotę nie chce mi się potem taszczyć zakupów. Śmiejąca się I nie chodzę. Mam pod nosem inny duży i moim zdaniem lepszy market i tam robię zakupy. W tamte wakacje kupiłam w tesco buty, takie balerinki za 45 zł. No i latałam w nich całe lato po mieście, na imprezy, wszędzie, wszędzie. W to lato też w nich śmigam i chyba jeszcze trochę polatam. Mocne. dancing
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Tesco (chyba od niedawna) są świetne zelki. Sprzedawane pod marką Tesco. Jak dla mnie rewelacja, smaczne i niedrogie.
Prócz tego w moim Tesco zrobili stojak z żelkami na wagę, gdzie samemu się nakłada. Przyjemność ta kosztuje 2,90/100g dlatego, moim zdaniem, lepiej oplacają się te paczkowane, jednak dla niezdecydowanych na jeden rodzaj stojak jest lepszym rozwiązaniem. Uśmiechnięta

Wczoraj skusiłam się na te na wagę i bardzo mi smakowały. Dzisiaj zdecydowałam się na paczkowane Fizzy Multicolour Belts i Liquid Filled Creatures. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za ostatnie zakupy dostałam kupon rabatowy na 5 funtów. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzadko chodzimy do tesco na zakupy. Jakoś nam nie po drodze. Mamy kartę clubkard, ale bonus jaki nam zwracają to ok 4-6zł. Szału nie robi. Plus zniżki na jakieś konkretne produkty- jeszcze z tego nie korzystaliśmy (nie nasz asortyment).
Najgorzej jak w pracy na święta dają nam bony do tesco. I trzeba tam wydać 500zł. Niezdecydowana

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna a nie dają u Was Sodexo? Takie mozna w wielu miejscach wykorzystać, nie tylko w Tesco.

Mimo dobrych żelek to i tak nie jestem przekonana do tego sklepu i nie lubie tam chodzić.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Anna a nie dają u Was Sodexo? Takie mozna w wielu miejscach wykorzystać, nie tylko w Tesco.

Mimo dobrych żelek to i tak nie jestem przekonana do tego sklepu i nie lubie tam chodzić.

Niestety nie. Te były by o niebo lepsze. My dostajemy firmy Tesco- pewnie są najtańsze. Niezdecydowana

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama mi dzisiaj mowila, ze w naszej lokalnej gazecie jst ranking sklepow. Podali ceny wybranych produktow i co sie okazalo? Tesco jest najtansze (77 zl) a Lidl (108zl) i Biedronka (104zl) najdrozsze Zszokowana .Nie spodziewalabym sie takiego wyniku.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 02-09-2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Moja mama mi dzisiaj mowila, ze w naszej lokalnej gazcie jst ranking sklepow. Podali ceny wybranych produktow i co sie okazalo? Tesco jest najtansze (77 zl) a Lidl (108zl) i Biedronka (104zl) najdrozsze Zszokowana .Nie spodziewalabym sie takiego wyniku.

Dla mnie takie rankingi to czysta manipulacja.
Kto zapłaci, to wyjdzie najtaniej.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio niedaleko nas wybudowali mini tesco, robimy tam zakupy bo jest blisko, kupujemy wszystkie te najpotrzebniejsze rzeczy, co do obsługi to jestem niezadowolona np. ostatnio kupowałam alkohol, ekspedientka poprosiła o dowód, nie miałam przy sobie wiec pokazałam jej prawo jazdy a ona uparła się na dowód i nie chciała mi sprzedać, mówię jej, że tu przecież też widać datę urodzenia, ale nie musi być dowód. Czepiają się o bzdury.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

justinkowa napisała:
Ostatnio niedaleko nas wybudowali mini tesco, robimy tam zakupy bo jest blisko, kupujemy wszystkie te najpotrzebniejsze rzeczy, co do obsługi to jestem niezadowolona np. ostatnio kupowałam alkohol, ekspedientka poprosiła o dowód, nie miałam przy sobie wiec pokazałam jej prawo jazdy a ona uparła się na dowód i nie chciała mi sprzedać, mówię jej, że tu przecież też widać datę urodzenia, ale nie musi być dowód. Czepiają się o bzdury.
To nie jest czepianie się, tylko tak mają w przepisach i tak muszą sprawdzać.
Przez nieprzestrzeganie mogą zostać zwolnieni. Dlatego się pytają bo nie chcą stracić pracy.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: