Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tesco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
To nie jest czepianie się, tylko tak mają w przepisach i tak muszą sprawdzać.
Przez nieprzestrzeganie mogą zostać zwolnieni. Dlatego się pytają bo nie chcą stracić pracy.

Jasne. Mają pokazać dokumet świadczący o pełnoletności.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Faktycznie, troszkę kasjerka przesadziła, ale nowo otwarty sklep i może nie jest zbytnio zorientowana. Puszcza oko

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O! A ja jeszcze nie napisałam jak kocham moje Tesco w Galerii Gocław Zszokowana.
No to uwielbiam ten sklep, bo jest czysto, tanio i schludnie. Może dlatego, że nowe dosyć i w galerii.
Często mają fajne promocje kosmetyków (dziś były balsamy Dove za 15,99zł, można wybrać inne rodzaje), produkty "tescowe" są smaczne i tanie. I o wiele mniej tam wydaje kupując to samo, co w innych sklepach, no. Carrefour.
Ubrania też mają czasem fajne. Teraz są przeceny na czapki i szaliki.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio w Tesco kupiłam sobie kawę Nescafe z kubkiem za 20,99. Super jest ten kubek. Jego pojemność to ok. 0,5l.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 24-11-2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz w Tesco jest duży wybór zestawów kosmetycznych Uśmiechnięta.
I ważne: z 25/26 oraz z 26/27 listopada od 21:00 - 06:00(sklepy otwarte do 24:00 to tylko do tej godziny jest promocja) będą tańszę zabawki.
Przy zakupie za 10zł, dają 5zł bonu towarowego do wykorzystania do końca tego roku Uśmiechnięta.
Ja jutro idę kupić drewniane klocki Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię Tesco. Jak mieszkałam u mamy to miałam najbliżej i przyzwyczaiłam się do niego. Nie jeżdżę tam zbyt często w ostatnim czasie, ale sprawdzam gazetki i jak mnie zainteresuje, to jadę na większe zakupy. Czysto, miło i przyjemnie robi się tam zakupy.

Mari karty na podpis wymagaja PINu w samoobsługowych kasach.
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eewelka, dzięki Puszcza oko.

A co myślicie o nowych Tesco Extra? Ja jestem mile zaskoczona wystrojem - wszystko rzeczywiście niemal exclusive, przejrzyście, ładnie. Tyle że na moje oko to produkty trochę podrożały Niezdecydowana.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
A co myślicie o nowych Tesco Extra? Ja jestem mile zaskoczona wystrojem - wszystko rzeczywiście niemal exclusive, przejrzyście, ładnie. Tyle że na moje oko to produkty trochę podrożały Niezdecydowana.
Faktycznie droższy asortyment, ale też większy wybór Uśmiechnięta.
Ja nie lubię robić zakupów w tych dużych sklepach, wole te które są otwarte do 24:00, łatwiej tam coś można znaleźć, a w tych wielkich to się nachodzę a kupię i tak więcej niż powinnam Złośliwa.

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja właśnie lubię te całodobowe bo my często jeździmy sobie w nocy na zakupy. Nie ma ludzi i na spokojnie mogę sobie powędrować między półkami Złośliwa .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate, co kto woli Uśmiechnięta są tacy że chodzą jeszcze do tych mniejszych (tam to mają bardzo mały asortyment) a są tacy jak ja, albo Ty, gdzie wolisz chodzić do całodobowego. I dlatego to jest fajne w Tesco, że wszystkim 'dogodzą' Złośliwa.

A co z reklamami Tesco, lubicie? Bo mi bardzo przypasował Henio i Krysia Bardzo szczęśliwa.

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
A ja właśnie lubię te całodobowe bo my często jeździmy sobie w nocy na zakupy. Nie ma ludzi i na spokojnie mogę sobie powędrować między półkami Złośliwa .

My kiedyś też jeździliśmy na nocne zakupy do Tesco. Któregoś razu z pełnym koszykiem podjeżdżamy do kasy, a tu okazuje się, że przerwa jakaś tam od 2.00 do 4.00 nad ranem. Przewraca oczami
Rozumiem, że oni muszą mieć jakąś przerwę, żeby dokonać podliczeń, ale mogliby o czymś takim informować wcześniej. Przewraca oczami

Podpis Złośliwa

Ostatnio zmieniony przez Edzia dnia Pią 25-11-2011, 21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun, ja nie bardzo kojarzę reklamy, ale ten cały pan Henio akurat dziś właśnie w "naszym" Tesco Bardzo szczęśliwa. Jako gość specjalny czy coś Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w UK Tesco Extra są od dawna. Mają bogaty asortyment, no i plus to to że są całodobowe. Uśmiechnięta Najlepsza sprawa jak się jest w drodze. Można podjechać i coś kupić. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 25-11-2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
Sun, ja nie bardzo kojarzę reklamy, ale ten cały pan Henio akurat dziś właśnie w "naszym" Tesco Bardzo szczęśliwa. Jako gość specjalny czy coś Bardzo szczęśliwa.
Śmieszny był co?Uśmiechnięta
Oczko, bo w Polsce ta firma jest zacofana. Tutaj w paru sklepach są kasy samoobsługowe, teraz dopiero wprowadzili wysyłkę przez internet. A na wyspach to już funkcjonuję parę lat Puszcza oko.

Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tesco whisky Red label litrowa jest w promocji- 54,99.
I wódka finlandia litrowa- 49.99.
zdrowie2

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: