Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tesco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie słyszałam, ani nie widziałam Tesco Extra Zszokowana. Chyba sprawdzę gdzie w Wawie jest i jak będę miała blisko, to pójdę zobaczyć Śmiejąca się.

Kate29 ale w nocy chyba nie można kupić sera, ani wędlin czy mięsa Podejrzliwa? Jak kiedyś była po 7:00, to Pani mi powiedziała, że te stoiska są czynne dopiero od 8:00.

A reklamy Tesco są moimi ulubionymi Bardzo szczęśliwa.

Dołączone po 1 minucie 43 sekundach:

Nie widziałam, bo w Warszawie nie ma jeszcze Tesco Extra Śmiejąca się.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sob 26-11-2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne no nie można wiadomo, ale my w sumie rzadko jemy wędliny i sery. Jak już to kupuje paczkowane, nie przepadam za tymi na wagę. A jak już to wędlinę kupuję w swoim mięsnym w mieście Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od jutra w Tesco są wyprzedaże na artykuły AGD i RTV do -75%, a biurówka (zeszyty, długopisy itp) nawet do -90%.
Ja skorzystam, bo poluję na suszarkę i może akurat będzie na wyprzedaży Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robiłyście już w Tesco zakupy on-line?
Ja sie ostatnio tam zarejestrowałam i przyznam, zę bardzo kusi mnie opcja nie dźwigania, np. zgrzewki wody. Ceny dostaw też nie są jakieś straszne, bo wychodzi taniej niż jakbym miała wydać na bilety mpk.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w Tesco Extra co miesiąc kupujemy synkowi pieluchy, bo mają bardzo fajne promocje. Niestety, ale to koło 25km od nas, więc raczej z dostaw nici. Złośliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostawy jak na razie są w kilku miastach w Polsce (m.in. Wrocław się załapał), wiec mysle ze wszystko jest w fazie rozwoju.
Pytalam o te dostawy, bo oni tak sie reklamują, ze np. mrożonki w mroźniach wożą i zastanawiam sie czy to prawda, czy faktycznie np. mieszanka jarzynowa nie dojedzie do mnie w formie rozmrożonej zupy. Złośliwa
W tym tygodniu chyba zaryzykuje z zamówieniem tej dostawy i zdam relacje "jak poszło". Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale dostawy to tylko z Tesco Express czy ze wszystkich (bo jest ich trochę)?
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Ale dostawy to tylko z Tesco Express czy ze wszystkich (bo jest ich trochę)?

A tego to juz nie wiem. Wiem tylko, że dostawy są z hipermarketów (o ile to robi jakąś różnicę).
U mnie w zasadzie Express jest tylko na Bielanach, wiec wątpię żeby akurat oni sie tym zajmowali. Troche daleko by mieli jeżeli chodzi o dojazd.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Gwenifer_

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adziu to jest Tesco Extra a nie Express. Uśmiechnięta A dowożą tylko w 5 czy 6 miastach.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwenifer_ napisała:
adziu to jest Tesco Extra a nie Express. Uśmiechnięta A dowożą tylko w 5 czy 6 miastach.
Nie wszystkie sklepy Tesco internetowe są Extra Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Nie wszystkie sklepy Tesco internetowe są Extra Uśmiechnięta.

No i wszystko jasne.

Dzisiaj widziałam przypadkiem ten samochód dowożący i jestem w stanie uwierzyć, że te dostawy są faktycznie profesjonalne (mam na myśli nabiał, mrożonki).

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Dzisiaj widziałam przypadkiem ten samochód dowożący i jestem w stanie uwierzyć, że te dostawy są faktycznie profesjonalne (mam na myśli nabiał, mrożonki).
Bo takie są, koleżanka pracuję w takim sklepie, nie dawno się przeniosła. Możesz śmiało robić zakupy przez internet Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Bo takie są, koleżanka pracuję w takim sklepie, nie dawno się przeniosła. Możesz śmiało robić zakupy przez internet Uśmiechnięta.

Właśnie w tym tygodniu zamierzam spróbować. Puszcza oko
Orientujesz sie może, czy będą jeszcze te dostawy za 0,98zł? Czy to tylko taka promocja na poczatek była?
I jeszcze jedno. Od jakiego dnia tygodnia jest nowa promocja? Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Właśnie w tym tygodniu zamierzam spróbować. Puszcza oko
Orientujesz sie może, czy będą jeszcze te dostawy za 0,98zł? Czy to tylko taka promocja na poczatek była?
I jeszcze jedno. Od jakiego dnia tygodnia jest nowa promocja? Uśmiechnięta
Na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem, ale na drugie mogę bo się orientuje, nowa gazetka (czyt. promocja) zawsze jest w czwartki Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super, dzięki wielkie. Puszcza oko
To zaczekam do czwartku i wtedy sobie zamówie dostawe. Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: