Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tesco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwenifer_

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ja nie powiedziałam, że wszystkie internetowe Tesco są Extra. Chodziło mi o to,że dostawa jest możliwa na terenie 5 czy 6 miast a sklepy Extra działają chyba w 16. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj w Tesco kupiłam sobie fajne ciuszki po przecenie. Bluzka w paski za 19,95, bluzka w groszki za 38,95 i sweter za 23,95. Puszcza oko

W ogóle to Tescowe F&F ma fajne ubrania i buty. Złośliwa
Powrót do góry

whiteangel

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie również F&F bardzo się podoba. Najbardziej lubię buty, w szczególności baleriny. Ciekawe fasony i dobre jakościowo.
Jednak za Tesco za bardzo nie przepadam. Jedyne co mnie tam interesuje to właśnie ciuchy i buty. Chociaż zdarzają nam sie nocne wypady do całodobowych Tesco i wtedy można trafić na naprawdę fajne przeceny.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Wczoraj w Tesco kupiłam sobie fajne ciuszki po przecenie. Bluzka w paski za 19,95, bluzka w groszki za 38,95 i sweter za 23,95. Puszcza oko

W ogóle to Tescowe F&F ma fajne ubrania i buty. Złośliwa
Ja do tego mam 30% taniej do niedzieli Bardzo szczęśliwa. Muszę się wybrać na zakupy jak takie przeceny Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 20-10-2012, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam czasami coś wyłowie na przecenach Bardzo szczęśliwa .

Kiedyś kupiłam suszarkę Philipsa za 19,99 Uśmiechnięta albo rolki za 40 zł, meble ogrodowe za 650 zł- kiedy cena na początku sezonu albo w jysku (podobnych mebli) kształtowała sie w granicach 1300-1400 zł.
W Tesco już nie kupie garnków- kupiłam 3 razy i wcale nie z tych tych tańszych i za każdym razem szybko rdzewiałyNeutralna.
Powrót do góry

lama

PostWysłany: Nie 16-12-2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tesco mam kawałek od siebie, więc wcześniej wpadałam tylko raz na jakiś czas, ale od kiedy weszły ich ezakupy, to bardzo chętnie z nich korzystam i faktycznie dostawy bardzo profesjonalne. Wszystko pakowane oddzielnie, mrożonki w idealnym stanie, kurier nigdy się nie spóźnił.
Przez internet można nawet zamówić ozdoby choinkowe, więc jeśli ktoś naprawdę nie może znieść świątecznych kolejek, to jest to super wyjście.
Co do ozdób, to ja akurat potrzebuję sobie takie dokładnie obejrzeć i mieć dłuższą chwilę na zastanowienie. Byłam dziś i jest sporo ładnych rzeczy. Do tego całkiem niezłe promocje, więc jeśli ktoś poszukuje to polecam.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 08-05-2013, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie wciągnęłam 3 croissanty upieczone z gotowego ciasta z Tesco. Kosztowało coś koło 4zł. Z czystym sumieniem mogę polecić. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: