Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tesco
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:12    Temat postu: Tesco Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powstał temat o Biedronce, Lidlu i Carrefou, więc postanowiłam założyć temat o Tesco.
Co myślicie o tej sieci sklepów?
Robicie tam zakupy, jakie produkty najczęściej kupujecie?
Co myślicie o obsłudze ?

Ja robię zakupy w Tesco, z tego względu że mam blisko, ale muszę przyznać że nie jest to sklep tani.
Dużo maja promocji tj. 2 w cenie 1, widoczne przeceny. Uśmiechnięta

Zapraszam do dyskusji. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię Tesco głównie ze względu na ceny. Są dość wysokie.
Ale faktycznie nie raz można się załapać na fajną promocję 2w1. Rzadko chodzę tam na zakupy, jak już idę to kupuję produkty promocyjne, albo te niezbędnie, koniecznie potrzebne.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się, że nie jest tam najdrożej. Na pewno warto się tam rozglądać za sprzętem rtv-agd. Niektóre produkty z tego działu można kupić dużo taniej niż choćby w Euro RTV AGD czy Media Markt. No i są fajne promocje.

Poza tym to z fajniejszych produktów mają koszulki męskie Cherokee (czy jakoś tak) - bawełniane, niedrogie, mój Ł. bardzo je lubi.

O obsłudze nie mam zdania. Jakoś tak neutralnie. Muszę się przyjrzeć Puszcza oko.

A, jeszcze jeden plus! Mają jednorazowe (darmowe) reklamówki Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:

A, jeszcze jeden plus! Mają jednorazowe (darmowe) reklamówki Bardzo szczęśliwa.

Taaa... i wózki bez zamków, dzieki czemu nie raz u mnie na podwórku można "spotkać" sklepowy wózek.

Jeszcze zapomniałam o obsłudze napisać. U mnie raczej jest miło. Pracuja starsze panie i na ogół sa uprzejme. Muszę jednak dodać, ze rzadko korzystam z normanych kas, najczęściej mnie widać na samoobsłudze, a tam sama sobie kasuję. Złośliwa

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marki odzieżowe mają dobre, nie jedną bluzkę mam z F&F i jestem zadowolona.
Reklamówki darmowe maja i z tego co wiem będą mieli. Uśmiechnięta
Kasy samoobsługowe są ale nie we wszystkich sklepach.

A macie kartę Club Card ?
Dla mnie to fajne rozwiązanie, po kwartale zbierania punktów zawsze przesyłają kupony towarowe i zawsze mam coś fajnego. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ona napisała:

A macie kartę Club Card ?
Dla mnie to fajne rozwiązanie, po kwartale zbierania punktów zawsze przesyłają kupony towarowe i zawsze mam coś fajnego. Uśmiechnięta

Ja mam.
Średnio mi się podoba ta karta. Wolałabym sama decydować o przeznaczeniu zgromadzonych punktów, a tak? Dostaje kupony nie zawsze na produkty, które kupuję. Przez chyba pierwsze dwa kwartały ani razu nie skorzystałam z kuponów, bo dostawałam na jakieś energy drinki, albo inne tego typu rzeczy, których nie kupuję.
Teraz się trochę poprawiło.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ona, mój teść ma, ja się jakoś nie interesowałam tym. A co trzeba zrobić, żeby mieć taką kartę?

Adziu, a czy jest jakieś rozgraniczenie co do płatności kartą w tych kasach samoobsługowych? Bo ja mam kartę na podpis, to jak wtedy się obsłużyć?
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari - wyrobienie karty nie boli. Złośliwa Musisz iść do punktu obsługi klienta i powiedzieć że chcesz tą kartę. Oni Ci dadzą formularz, wypełniasz Go - dostajesz 3 karty (1 duża i 2 małe) i gotowe. Uśmiechnięta
Oni potem wysyłają Twój formularz do centralii i jesteś zarejestrowana. Uśmiechnięta

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aha, dzięki Uśmiechnięta. Myślałam, że trzeba być jakimś stałym klientem czy coś Uśmiechnięta.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja średnio przepadam za Tesco. Inna sprawa, że bardzo rzadko tam kupuję, bo jest mi kompletnie nie po drodze. Ale czasem ratuje tyłek, jak lodówka świeci pustkami, bo jest całodobowe. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari tego to nie wiem, musiałabyś się dopytać, ale na pewno jest mozliwość płacenia taką kartą. Być moze system wtedy wezwie obsługę i reszta odbędzie się normalnie. Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robimy w tesco najczęściej zakupy, mamy najbliżej. Puszcza oko
Nie jest drogo, ale też nie wszystko warto kupić.
Obsługa miła, no i poprawiło się w najważniejszym aspekcie - nie ma już kolejek, dzięki samoobsługowym kasom. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Tesco kupuję tylko ciuchy i to po promocji.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakoś nie lubię robić zakupów w Tesco. Raz, że jest zupełnie nie po drodze, a dwa, że jest dla mnie za duży i muszę latać po sklepie, żeby znaleźć to co mnie interesuje. Przewraca oczami

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie Tesco jest bardzo mały i nie ma tam podziału na odzież, spożywkę itp. Kupuję tam mężowi Rexone w sztyfcie, bo jest tańsza niż w innch sklepach czy drogeriach. Czasami korzystam z promocji 2 w cenie 1. Kupuję też białą czekoladę z drażetkami. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: