Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

The Vampire Diaries (Pamiętniki wampirów)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 19:09    Temat postu: The Vampire Diaries (Pamiętniki wampirów) Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Amerykański serial, który powstał na podstawie serii powieści L.J. Smith pod tym samym tytułem: "The Vampire Diaries". Seria ma 5 książkek (pierwsza książka powstała w 1991), 2 następne jeszcze nie wydane (planowane na 2010).

Serial z typową fabułą - śliczna dziewczyna (Nina Dobrev), która przeżyła tragedie (śmierć rodziców), spotyka i wdaje się romans z wampirem - Stefan. Pojawia się jego niebezpieczny, przystojny i arogancki brat (boski Ian Somerhalder). W serialu mamy jeszcze czarownicę. Fajny serial, trochę akcji. Bardzo szczęśliwa

Wielu doszukuje się podobieństwa do Twilight, jednak Vampire Diares jest jakby mroczniejsze.

Emisja: od 10 września 2009 roku przez stację The CW. W Polsce nFilm HD.

Ktoś słyszał, ogląda?

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 08-02-2010, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałam, ogladałam Puszcza oko.
Wkurzało mnie tylko to, że musiałam ogladac po angielsku i nie zawsze rozumiałam dialogi, zreszta nie ma się co dziwić - niektórych słówek nie uczą w szkołach Puszcza oko.

Obejrzałam pare odcinków ale jakoś nie powalił na kolana, choć z drugiej strony też nie zniechęcił.
Myślę że gdybym miała okazje to oglądałabym, bo w porównaniu z polskimi serialami.... ech, różnica diametralna Przewraca oczami .

No i muszę powiedzieć szczerze, że podobieństw do Zmierzchu nie zauważyłam, oprócz właśnie wampirów Uśmiechnięta.
Bardziej do Zmierzchu podobną fabułę ma serial Czysta Krew Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jakoś się wciągnęłam Bardzo szczęśliwa ale chyba przez to, że lubię grę Ian'a Somerhalder'a. Bardzo szczęśliwa

Czysta krew - widziałam kilka pierwszych odcinków, zapowiadało się fajnie, ale późniejsze odcinki już były mocno przesadzone. Mam nadzieję, że tutaj tez tak nie zrobią Skonsternowana .

Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa widzę że serial można zobaczyc po polsku, więc chętnie go obejrzę jeszcze raz i wtedy będę się mogła wypowiedzieć konkretniej Puszcza oko.

Też lubię... "grę" Somerhalder'a Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 18-05-2010, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wlasnie jednym ciagiem obejrzalam wszystki odcinki.... Zakłopotana .
Po pierwsze to zakochalam sie wlasnie w tym calym Ianie! Ludzie jaki on fajny.
Ogolnie serial swietny a ja czuje sie jakas nastolatka (dawno mi sie nic az tak nie spodobalo,ze moglabym to ogladac na okraglo!) wiec dodatkowy plus Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Oksana

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 19-05-2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serial jest boski. Oglądam od niedawna i co ciekawe okazało się, że niestety najprawdopodobniej na kolejne odcinki poczekamy sobie do września.
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Sro 19-05-2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oksana napisała:
Serial jest boski. Oglądam od niedawna i co ciekawe okazało się, że niestety najprawdopodobniej na kolejne odcinki poczekamy sobie do września.
Tak tp prawda. Skonczyla sie pierwsz seria. Ja to sobie pewnie jeszcze raz te serie obejrze!
Powrót do góry

Oksana

PostWysłany: Czw 20-05-2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Tak tp prawda. Skonczyla sie pierwsz seria. Ja to sobie pewnie jeszcze raz te serie obejrze!

Może i ja się zdecyduje żeby oglądnąć pierwszy sezon jeszcze raz. Poza tym dlaczego już w maju go kończą?
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Czw 20-05-2010, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze tak jest w amerykanskich serialach i nie tylko. Seria ma 22-23 odcinki a potem przerwa wakacyjna lub swiateczna.
Powrót do góry

Oksana

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurde... no nic musimy czekać, bo co zrobićBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatni odcinek 1 sezonu był super. Jeszcze takie zakończenie ! Esh.
Szkoda jednak Any. Smutna
Ja również nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Śmiejąca się Śmiejąca się

Mam nadzieję, że może jakoś przyśpieszą. Przewraca oczami

Powrót do góry

ewa0302

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez Ian Somerhalder było by bardzo nudno a tak to zawsze troche zaskoczenia cos mrocznego(nie wspomnę ze jest nieziemsko przystojny Zakłopotana ) Pasuje do niego ta rola Uśmiechnięta
Powrót do góry

ewa0302

PostWysłany: Wto 24-08-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam i szukałam i udało mi sie Bardzo szczęśliwa
Zwiastun 2 sezonu:
http://www.youtube.com/watch?v=lJ-Q14ex1Ns
Pierwszy odcinek już 9 września
Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 2:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapowiada sie rewelacyjnie!!!! Wiec obejrze sobie pierwsza czesc dla przypomnienia Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

ewa0302

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A teraz coś śmiesznego Uśmiechnięta
końcówka najlepsza Bardzo szczęśliwa
nie udane sceny z serialu:
http://www.youtube.com/watch?v=zm0ubf0EIEw
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Skocz do: