Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

The Voice of Poland
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też cieszę się, że Ola odpadła, bo choć ma oryginalną barwę głosu, w sobotę strasznie drażnił mnie jej śpiew. Fajnie, że przeszedł Piotrek, bo miło się go słucha. Choć nie jestem w stanie wyłapać jego barwy głosu, którą jurorzy tak bardzo się zachwycają...
Mateusz- zupełnie nie rozumiem jak on zaszedł tak daleko w programie. Jego śpiew kojarzy mi się z boysbandowym graniem. Przewraca oczami Filip- miałam wrażenie, że od początku sobotniego programu wiedział, że dzisiaj będzie ostatni jego występ solo. Skonsternowana
Rafał miał chyba najlepszy występ w tym programie od samego początku. Fantastycznie śpiewa takie "kołyszące" piosenki. Bardzo byłam zdziwiona, że Piasek na 35 % go ocenił. Ale do finału wszedł Antek- też dobrze. Coraz bardziej podoba mi się jego muzykowanie i chyba jest jedyną osobą w finale, która nie jest zawodowcem. Bo ciężko nazwać prowadzenie imprez karaoke profesjonalizmem. Złośliwa
Monika jest rewelacyjną wokalistką. Szkoda, że musiała odpaść przed rozstrzygnięciem programu. Ale da sobie radę na scenie muzycznej. Dzięki programowi stała się bardziej rozpoznawalna a to już coś. Może wreszcie Kayah wyda jej płytę? Cool Damian jest moim faworytem w finale. Piosenką Prince po prostu rozłożył mnie na łopatki. To by było na tyle. Teraz czekamy z niecierpliwością do soboty. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 05-12-2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Damian od samego początku jest dla mnie numerem jeden i trzymam mocno za niego kciuki. Nie ma drugiego takiego głosu w tym programie. Uśmiechnięta
Moniki szkoda, chciałam żeby doszła do finału, miałaby szanse się wybić, bo jakby nie patrzeć, Damian ma już swój zespół.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 10-12-2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj finał. Oglądacie?
Wydaję mi się że wygra Damian Uśmiechnięta.

I wygrał Damian, bardzo się ciesze. Bo ma bardzo dobry i mocny głos Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 10-12-2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zasłużenie wygrał Damian Uśmiechnięta. Rozłożył wszystkich na łopatki. Niesamowity ma głos, uwielbiam go słuchać Uśmiechnięta.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jestem zadowolona z wyniku. Stawiałam na Damiana od początku, bo ani razu nie powinęła Mu się noga na programach na żywo. Dał z siebie wszystko...no i ten Jego głos - uwielbiam Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Pon 12-12-2011, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słusznie, że wygrał Damian. Oglądałam dziś powtórkę i nie do końca ale doszły mnie słuchy, że Damian więc werdykt na plusie. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

lala874

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 12-12-2011, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Dzisiaj finał. Oglądacie?
Wydaję mi się że wygra Damian Uśmiechnięta.

I wygrał!!! Wreszcie na polskiej scenie stanie nowy, męski głos. Trzeba wreszcie skończyć dominację panienek śpiewających smętne piosenki!

Mina Krautwursta, kiedy okazało się, że z finału odpada jako pierwszy- bezcenna. Uśmiechnięta
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 13-12-2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie znoszę tego programu, nie wiem dlaczego, ale dla mnie nie wnosi nic ciekawego na scenę muzyczną.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 22-03-2014, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A oglądacie tę nową edycję? Jak Wam się podoba? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 03-05-2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądam. Uśmiechnięta Poprzednia edycja, według mnie, była na wyższym poziomie - Ziółko, Ernest ... super. Faworyci od samego początku, słuchając ich przeszywały ciary. Teraz jakoś mi brakuje faworyta. Oglądam, ale nadal nie wiem kogo chciałabym słuchać dalej. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 03-05-2014, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Oglądam. Uśmiechnięta Poprzednia edycja, według mnie, była na wyższym poziomie - Ziółko, Ernest ... super. Faworyci od samego początku, słuchając ich przeszywały ciary. Teraz jakoś mi brakuje faworyta. Oglądam, ale nadal nie wiem kogo chciałabym słuchać dalej. Uśmiechnięta
Ernest na koncertach dawal czadu ale niestety odwocil sie od zespolu, Ziolko ma kawal glosu Uśmiechnięta.
W tej edycji jest pare osob ktore moga po programie byc na fali Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

karolakb

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tej edycji w grupie Marka jest moja znajoma, dobrze, ze wczoraj przeszła. Nie wiem co oni wymodzili, ale zupelnien nie było jej slychac. Wydaje sie mi ze ktoś spartolil nagłośnienie. Dobrze ze chociaż tam było ja dobrze słychać i Marek ja wybrał.

Podpis Życie jest jak truskawki, gdy już są chcemy się nimi nasycić!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi faworyci poodpadali. Szyc wymiotl Jamalem. <3
Ale najbardziej podobał mi się występ drużyny chłopaków w piosence Mroza.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Ale najbardziej podobał mi się występ drużyny chłopaków w piosence Mroza.
Oj tak, super im to wyszlo Bardzo szczęśliwa.
Musze jeszcze dodac, ze zdecydowanie w jury lepsza jest Justyna niż Edyta.
Ta druga wiecznie ryczała, a Justyna profesjonalnie podchodzi do sprawy i potrafi mądrze doradzic Uśmiechnięta.

Moimi faworytami są Juan Carlos Cano i Marta Dryll Uśmiechnięta.
Szkoda że Wojtek Baranowski odpadł ostatnio, ma talent ale na pewno jeszcze bedzie o nim glosno Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak, Justyna zdecydowanie lepsza od Edzi. Uśmiechnięta

Myślę, ze Juan Carlos ma duże szanse na wygraną. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: