Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

The Voice of Poland
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vacanza.

PostWysłany: Sob 03-09-2011, 21:06    Temat postu: The Voice of Poland Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałyście pierwszy odcinek? Ja włączyłam tylko na moment, zobaczyć jak to wygląda i... wciągnęło mnie na 2 godziny. Uśmiechnięta

Bardzo miły program, ciekawa formuła. Wreszcie coś nowego! Jurorzy (Piasek, Kayah, Nergal, Ania Dąbrowska) przesympatyczni, nie rywalizują ze sobą, a są skoncentrowani wyłącznie na uczestnikach.

Na prawdę wielka niespodzianka, aż mam ochotę obejrzeć następny odcinek. Uśmiechnięta

Polecam!
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muzyczne/the-voice-of-poland
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 03-09-2011, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam przez chwilę i bardzo mi się spodobało Uśmiechnięta. Jednak po pierwszej części Walkiria zwyciężyła Bardzo szczęśliwa.

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove

Uwagi  Proszę o stosowanie kropek na końcach zdań (emotka ich nie zastępuje!).
monika2222.
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Sob 03-09-2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mi się spodobał ten program, formuła i jurorzy też. Miłe i godne zastępstwo dla Bitwy na Głosy, którą też lubiłam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam,zaskoczył mnie Nergal.Super facet.UśmiechniętaA Voice będę oglądala.Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mi się podoba ten program. Uśmiechnięta Wreszcie coś innego, bardzo ciekawa formuła. Jurorzy też fantastyczni. W ogóle świetnie się to ogląda. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Nergal. Na pewno będę regularnie oglądała. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja oczywiście przegapiłam co najlepsze. Zdegustowany
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na stronie TVP można obejrzeć cały odcinek. Puszcza oko
Ja właśnie oglądam, bo zaciekawiłyście mnie. Puszcza oko
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja obejrzalam dzis kawalek i mnie nie zaciekawil... Niezdecydowana
Chyba nie moje klimaty Złośliwa .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie oglądałam, przegapiłam. Smutna
Kiedy jest dokładnie emitowany?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko obejrzeć możesz tutaj:
The Voice of Poland.

Ja właśnie kończę, obejrzałam dwa odcinki i powiem jedno. Jestem sama zdziwiona, ale podoba mi się. Wprawdzie drugi odcinek dużo bardziej od pierwszego. Lepsze od Mam talent. Złośliwa
Powrót do góry

Tuśka.

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę obejrzeć. Lubię programy wokalne, a Nergal prywatnie jest facetem bardzo w moim typie.Puszcza oko

Podpis Od tej chwili, do końca świata... MY - 1999
Zośka - 2000/Kacper i Kuba - 2005/Oleńka - 2011

Mam już wszystko.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 04-09-2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak zachwalałyście, że się skusiłam i nawet T. zaprosiłam do oglądania. I muszę przyzna, że sama się sobie dziwię, bo się wciągnęłam niesamowicie! Bardzo szczęśliwa
Naprawdę udał się w końcu TVP program muzyczny. Nergal mnie ujął i nie przypuszczałam, że to kiedyś powiem, ale naprawdę jest sympatycznym i miłym facetem. A to jak pocałował brzuszek tej ciężarnej to był już jakiś kosmos... Zakochany
Kayah i Piasek mi się nie podobają, bo odnoszę wrażenie, że szukają osób podobnych do nich. A Nergal i Ania Dąbrowska mają pomysł na swoje drużyny i szukają ludzi ciekawych i różnorodnych.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zachwycona tym formatem. Genialne jest to, że oni nie widzą uczestników, nie uprzedzają się, nie oceniają. I to, że to zwykły człowiek ma jakąś moc decyzyjną - wybrać gwiazdę. Rewelacja. Jury świetne, Kayah i Ania Dąbrowska to muzycy na najwyższym poziomie. Piasek i Nergal też super. A gdy usłyszałam Piaska, przepraszającego dziewczynę, że nikt sie nie odwrócił oniemiałam. Już widzę Wojewódzkiego, który przeprasza kogokolwiek za to, że go nie puścił dalej Neutralna. Oglądałam trochę w sobotę i w niedzielę powtórkę. I zamierzam oglądać dalej Uśmiechnięta.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapomniałam dodać, że podoba mi się też to, że przychodzą tylko ludzie umiejący śpiewać, nie ma 'kosmitów' i tracenia czasu na ich słuchanie.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 05-09-2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia, mi też się to podoba, że jest wcześniejsza selekcja i zaproszenia otrzymują ludzie, którzy naprawdę potrafią śpiewać. Nikt nie marnuje czasu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: