Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To co nas wzrusza...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 26-05-2007, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Booooooze ale z nas mazepy Płacze.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 26-05-2007, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
według mojej definicji wzruszenie nie jest zawsze zakończone łzą na policzku. Czasami jest to tylko stan ducha i podświadomości.

Dodam do tego jeszcze, że według mnie wzruszenie może być uśmiechem na twarzy. Wzruszenie to nie tylko smutki, ale też radości. Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 26-05-2007, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
efrell napisała:
według mojej definicji wzruszenie nie jest zawsze zakończone łzą na policzku. Czasami jest to tylko stan ducha i podświadomości.

Dodam do tego jeszcze, że według mnie wzruszenie może być uśmiechem na twarzy. Wzruszenie to nie tylko smutki, ale też radości. Uśmiechnięta

To fakt Puszcza oko.
Powrót do góry

CyberMycha

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie wzrusza "każda" ludzka i zwierzęca krzywda.. Bardzo smutna . Wtedy prawie zawsze płaczę i mam ochotę komuś przyfasolić Zły.

Jestem daaaleko w tyle.. Smutna. Bo gdzie bym nie weszła, prawie zawsze ostatnia odpowiedź jest z 2007 r.. Zszokowana.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem placzliwa osoba. Jak uslysze o czyjejs smierci,.albo widze jakies wypadki to zaraz placze,.jesli chodzi o takie biedne dzieciaczki to tez. Ogladalam w Polsce taki program chyba na tvp2 ale nie pamietam jak sie nazywal,.przy kazdym odcinku plakalam. A i wczoraj sie wzruszyla bo dowiedzialam sie o smierci Adama Ledwonia Płacze lub Bardzo smutna.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzruszają mnie pieski czekające pod sklepem - wpatrzone w drzwi wejściowe, jakby ktoś je zahipnotyzował. Jak już zobaczą właściciela, to czasem cieszą się tak bardzo, że mało im się ogonki nie pourywają. Uśmiechnięta
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Wzruszają mnie pieski czekające pod sklepem - wpatrzone w drzwi wejściowe, jakby ktoś je zahipnotyzował. Jak już zobaczą właściciela, to czasem cieszą się tak bardzo, że mało im się ogonki nie pourywają. Uśmiechnięta

Ja mam tak samo.
Ostatnio mnie mój P. wzruszył... bo rozmawialismy o Naszej przyszłosci i łezka mu poleciała..

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po ciąży zrobiłam się płaczliwa. Wzrusza mnie jak ktoś w teleturnieju wygra nagrodę i jak spod koscioła wyjeżdżają nowożeńcy - obcy mi ludzie.

I jak oglądam film z mojego slubu gdy zespół śpiewa Ave Maria - a wierząca za bardzo nie jestem.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie bardzo wzrusza łza w oczach Mężczyzny, niekoniecznie Mojego ale taka najbardziej, bo wiadomo, że pojawia się rzadko tylko w naprawdę ekstremalnych sytuacjach..
Wzruszają mnie pożegnania z D. kiedy wraca do Niemiec...
Tak samo wszystkie romantyczne filmy...zaraz płaczę jak głupia, że tak piękne historie sie dzieją i nie dochodzi do mnie, że to tylko film..
I oczywiście tak jak u Was zaczynam smucic się jak komuś dzieje się krzywda..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie wzrusza bardzo wiele rzeczy...
Przeważnie dzieci, najbardziej niemowlaki, zwłaszcza jak robią fajne minki...
Śluby mnie wzruszają, nieznajomych i znajomych...
Filmy o miłości, o ludzkich tragediach...
Ludzkie tragedie i szczęście na żywo- w tv (w tvn-ie jak lecą spoty fundacji tvn...)
Przy rozstaniach z K., ale tych 5-dniowych Puszcza oko.

Na razie tyle sobie przypominam Bardzo szczęśliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 20-10-2008, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zawsze wzruszają rozstania(sama przerabiałam kilka).
Wszelka krzywda dzieci też bardzo łapie mnie za serce aaaaa .
Powrót do góry

penelope

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie to chyba wzrusza wszystko, ostatnio wzruszyłam się na "Love story" kolejny raz. Wzrusza mnie również bezradność facetów jak połączyć codzienne obowiązki i nie paść ze zmęczenia: jak zapanować nad mieszkaniem, zrobić zakupy, posprzątać i jeszcze mieć czas dla drugiej połówki i przyjaciół. Wzruszyło mnie kiedyś jak mój M. widząc mnie w stanie ciężkim - przepracowaną, zrobił porządki u mnie w domu, mył okna, zrobił pranie i sprzątał w moim fartuchu kuchnię. Inna sprawa, że pranie mu nie wyszło Puszcza oko.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie mało co nie wzrusza. Puszcza oko
Niektóre filmy, niektóre piosenki, pieski czekające przed sklepami na swoich właścicieli, dziadkowie z wnuczkami w wózkach.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio wzrusza mnie gdy moj synek tak szczerze uśmiecha się do Luny i Misia z dużego niebieskiego domku gdy śpiewają piosenkę na dobranoc.
Powrót do góry

martta

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 29-12-2008, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie wzrusza bardzo dużo rzeczy. Jestem strasznie płaczliwą osobą. Nie wiem czy czasem nadwrażliwa nie jestem Zakłopotana .
Wzruszają mnie książki, filmy, czasem nawet piosenki.
Wzruszam się gdy przypomnę sobie jakieś piękne chwile z moim T., np. zaręczyny.
Wzruszam się gdy moja 3 letnia siostrzenica podejdzie do mnie, przytuli i powiem "Lubie ciebie ciocia i kocham", w ogóle kocham moich 6 siostrzenic i 1 siostrzeńca, jak coś zrobią czasem to też łzy mi stają w oczkach.
Wzruszam się gdy widzę chore dzieci, lub nawet chorych dorosłych, czy też w telewizji czy na żywo.
Na ślubach też się wzruszam.
I starsi ludzie razem idący za rękę też mnie wzruszają!

Taka już jestem płaczka, łatwo mnie doprowadzić do łez Zakłopotana.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany

Ostatnio zmieniony przez martta dnia Pon 29-12-2008, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: