Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To co nas wzrusza...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptycha

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie wzruszają starsi, szczęśliwi ludzie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mandy03

PostWysłany: Pią 24-07-2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niektóre filmy, cierpienie i nieszczęście oraz ... szczęście Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Mayurri

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 07-08-2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnimi czasy najbardziej wzrusza mój ukochany.
Było kilka takich sytuacji- gdy mówił o naszej przyszłości i widziałam, że oczy mu się szkliły... Ja wtedy się prawie popłakałam.
Są takie momenty, gdy przystaje i mówi mi jak bardzo mnie kocha i widzę tą serdeczność w jego twarzy...
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 08-08-2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Przed Małpa to chyba nawet reklama moze mnie wzruszyc Puszcza oko.

Podpisuję się rękami i nogami pod tym Puszcza oko.

Ogólnie nie jestem nadzwyczaj wrażliwa, choć z wiekiem chyba coraz bardziej. Czasem nie wyduszę łzy z oka na pogrzebie, a potrafię przeryczeć połowę "Na dobre i na złe". Generalnie wystarczy mi poruszająca scena i piękna muzyka, żeby się wzruszać. Dlatego przepłakałam kilka odcinków "Gotowych na wszystko", a scena w "Nigdy w życiu", kiedy Adam i Judyta spotykają się na moście i w deszczu uśmiechają do siebie, wywołuje u mnie łzy Uśmiechnięta. Zdarza się też, że wzrusza mnie piękno sztuki (nawet gimnastyki). I zawsze smutek w oczach dzieci z sierocińców...
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 08-08-2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem bardzo wrażliwą osobą. Wzruszam się chyba zbyt często, z wiekiem nauczyłam się nad tym panować, ale nie było łatwo.
Wzruszają mnie filmy oparte na faktach, sceny romantyczne, wzruszam się czytając o chorobach, zdarzeniach. Potrafię się nawet czasem wzruszyć, kiedy opowiadam coś mężowi co smutnego mi się przytrafiło wcześniej...ech...taka już jestem i czasem jest mi z tym ciężko. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mari_cruz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 08-08-2009, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Potrafię się nawet czasem wzruszyć, kiedy opowiadam coś mężowi co smutnego mi się przytrafiło wcześniej...ech...taka już jestem i czasem jest mi z tym ciężko. Bardzo uśmiechnięta

Też to mam. A on dziwi się wtedy, czemu ja właściwie płaczę Uśmiechnięta. Skąd mam to, kurczę, wiedzieć? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Olaa

PostWysłany: Sob 08-08-2009, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz napisała:
a scena w "Nigdy w życiu", kiedy Adam i Judyta spotykają się na moście i w deszczu uśmiechają do siebie, wywołuje u mnie łzy Uśmiechnięta

Przy tej scenie też tak mam, mimo, że film, jak i tą scenę znam na pamięć...
Zawsze płaczę jeszcze na końcówce "Miasta aniołów", piękny film, ale niestety finał smutny.
Ogólnie, im jestem starsza, tym częściej wzruszam się przy filmach Przewraca oczami
Powrót do góry

szczęśliwamama

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie najbardziej wzrusza:
Chore dzieci,
Moje dzieci,
Szczęśliwa para,
Śmierć kogoś bliskiego,
Melodramaty
Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze łatwo się wzruszałam. Umiem płakać nawet na bajkach Zszokowana . Bardzo wzruszają mnie osoby w podeszłym wieku, oraz szczęśliwe pary. Kiedy mamy z moim R. oglądać film, on zawsze przynosi mi pudełko chusteczek higienicznych Bardzo uśmiechnięta . Wzruszam się także przy muzyce i bardzo porusza mnie krzywda innych ludzi.

Dołączone po 23 godzinach 34 minutach 7 sekundach:

Przypomniało mi się, że ostatnio okropnie wzruszam się słysząc kołysankę "Królu Mój". Łezki same cisną mi się do oczu Zakłopotana

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 25-10-2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio wzruszył mnie program Martyny Wojciechowskiej o słoniach. Nie mogłam powstrzymać łez, patrząc na słoniki-sierotki Smutna Generalnie, szybko się wzruszam.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się że nie jestem aż tak wrażliwa jak niektórzy, ale jak widzę krzywdę zwierzęcia, obojętnie jakiego - nawet rybki akwariowej, a o psach nie wspominając (nawet przywiązany pies przed sklepem) to mnie bierze rozpacz! Mam ochotę stanąć na głowie żeby pomóc! I jednocześnie agresja.... w stronę człowieka, który ewentualnie zawinił Wściekła Oprócz tego wzruszają mnie niektóre filmy, ale nie ma reguły jakie - czasem jakaś głupia komedia romantyczna a czasem poważny film... Wzrusza mnie także czytanie książek z okresu wojennego... Nie mogę też znieść widoku samotnej starszej osoby... zwłaszcza jeśli wiem, że ma rodzinę gdzieś tam ! Niestety takie widoki są coraz częstsze... Niezdecydowana

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie pamietam czy juz o tym pisalam ale ja sie tal latwo nie wzruszam. Dwie sceny z filmow do dzisiaj ogladajac poraz n-ty wyciskaja z moich oczu lzy.
Moja dziewczyna- scena pogrzebu tego chlopczyka w domu i kiedy bohaterka przemawia do niego Płacze lub Bardzo smutna .
Chirurdzy 2- po smierci Dannego reakcja Izzy i Reakcja Alexa. W tle Snow Patrol... Masakra

http://www.youtube.com/watch?v=fcap4dA7Wxg

I znow rycze...
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 15-01-2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zaczęły wzruszać małe dzieci....i to kiedy mój ukochany nawet we śnie mówi że kocha i nakrywa pościelą bym nie zmarzła

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Pią 22-01-2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzruszaja mnie piekne romantyczne piosenki,filmy,szczęsliwi ludzie i wzrusza mnie także niewinnność i łatwowiernośc dzieci. Uśmiechnięta
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 22-01-2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aż mnie ciarki przeszły jak to czytałam a do tego w tle leci piosenka Do Kołyski Dżem Płacze

Mnie wzruszają niektóre sceny z filmów, artykuły o tragediach oparte na faktach, widok starszych samotnych osób,
Miśka mnie też wzrusza krzywda zwierząt.

Znalazło by się jeszcze parę rzeczy ale chyba za chwilę się rozpłaczę...

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: