Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To co nas wzrusza...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elize

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 9:06    Temat postu: To co nas wzrusza... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakladam nowy temacik, chyba takiego nie ma Uśmiechnięta
Jesli jest to ten usunac Puszcza oko

Wczoraj przez przypadek, wlaczylam pr. 2
Byl program o dzieciach z osrodkow spolecznych. Bardzo przykro mi sie go ogladalo, nigdy wczesniej nie widzialam takiego programu, nie bylam nimi zainteresowana. Te dzieciaczki, byly takie nie winne, takie bezbronne...matki ich zostawily...glownie mlode.
Ogladalam i strasznie sie wzruszylam (do lez) Płacze lub Bardzo smutna Zwlaszcza takim rodzenstwem, ktorych tata umarl rok temu, a matka nie umiala sie nimi zajac i wlasnie w tym osrodku wyladowali.

A co was wzrusza, byc moze nawet do lez?
Mnie jeszcze wzruszal widok ciezko chorego Naszego Papieza Zakłopotany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ptycha

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zawsze wzruszaja szczesliwi starsi ludzie. Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądam "Kochaj mnie" od samego początku. Nie moge zrozumieć jak dorośli moga być tacy nieodpowiedzialni...A przecież w wielu przypadkach wystarczyłaby odrobina dobrej woli..
Zdumiewa mnie ogromna dojrzałość dzieci, zwłaszcza tych, które troszczą się o swoje rodzeństwo a czasem nawet o rodziców.
Te dzieci zbyt wcześnie muszą być dorosłe a na dodatek większość z nich nie ma przyszłości po opuszczeniu domu dziecka.
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 10:06    Temat postu: To co nas wzrusza... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to w ogóle taka trochę płaczka jestem. Gdy oglądam wiadomości i widzę tą nieuzasadnioną walkę, w której nie cierpi przecież prezydent tylko dzieci to aż łza się w oku kręci z bezradności i z ogromu bólu jaki przeżywają rodziny zabitych. Wzruszam się również w takich naszych mniejszych sprawach np.gdy moja bratanica po operacji odzyskuje siły i ciągle jest tak rozgadana w tym swoim obcym dialekcie typowym dla rocznego dziecka. Albo gdy przytulą Ci najmłodsi niekoniecznie nasze dzieci, lub gdy powiedzą kocham.Również sukcesy i troski najbliższych no typowa rodzinna ze mnie babka Bardzo szczęśliwa To tak na tyle co mi do głowy przyszło w odpowiedzi na temat.
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ze mnie tez taki placzek Puszcza oko
Jeszcze na wselu brata np. plakalam Przewraca oczami
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze ryczę na takich programach - a od kiedy mam Zuzę - to strasznie.

ptycha napisała:

Dlatego ryczę na klipie L.Coena - nie pamiętam tytułu - mam nadzieję że wiesz o jaki mi chodzi.
Powrót do góry

Elize

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie chodzi o Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love Puszcza oko
lub In my secret life
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dance Me to the end of love - baaaardzo ładna piosenka, klip i baaaardzo na tym ryczę. Takie szczęśliwe, stare małżeństwa. Co prawda jest tam jeden facet już sam - jeszcze bardziej mne to rozczula.
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem płaczka, więc wiele rzeczy mnie wzrusza. Najbardziej dzieci, bezbronne, chore, porzucone. Albo, jak w wiadomościach mówią o skatowanym dzieciaczku, to też zawsze ryczę Płacze lub Bardzo smutna Szęśliwi starsi ludzie też mnie wzruszają. Ale bardziej starsi, biedni, bezbronni, umierający. Dlatego nie nadaję się na pielęgniarkę, bo bym chyba cały czas ryczała.
A od kiedy mam Alę, to ona mnie też wzrusza Uśmiechnięta Jak robi coś nowego, jak mówi mama albo tata, jak uczy się chodzić. Patrzę i łzy mi lecą, szczęścia oczywiście. W ogóle samo patrzenie na nią mnie wzrusza. Cieszę się, że mam taką małą iskierkę, która mogę bezgranicznie kochać Bardzo uśmiechnięta I teraz piszę to i łzy mi się cisną...

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Sro 04-10-2006, 20:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
Najbardziej dzieci, bezbronne, chore, porzucone. Albo, jak w wiadomościach mówią o skatowanym dzieciaczku, to też zawsze ryczę Płacze lub Bardzo smutna

Mam tak samo Smutna nawet jak nie miałam jeszcze dziecka, po usłyszeniu takich wiadomości kilka dni nie mogłam o niczym innym mysleć Smutna
niestety takich wiadomości jest coraz więcej Bardzo smutna
a oprócz wzruszenia, nóż mi się w kieszeni otwiera Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jestem dość wrażliwa dlatego wzruszam się kiedy popadnie Bardzo uśmiechnięta
Strzałka Cierpienie dzieci wzrusza mnie najbardziej. Nie mogę patrzeć jak dziecko płacze, jak ma smutne oczy...
Strzałka Wzrusza mnie również cierpienie zwierząt, a zwłaszcza psów i koni
Strzałka Wzrusza mnie widok mężczyzny z dzieckiem na ręku
Strzałka Wzrusza mnie widok staruszków idących ulicą i trzymających się za ręce
Strzałka W zasadzie to wzrusza mnie wszystko Przewraca oczami
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Generalnir to my takie typowe baby jesteśmy Bardzo szczęśliwa Bo wszystkie nas to samo wzrusza.

Ja jeszcze się wzruszam na ślubach (ale na swoim to prawie płakałam ze śmiechu Bardzo szczęśliwa )

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja na ślubach wzruszałam się do czasu swojego Złośliwa
na swoim nie miałam na to czasu Śmiejąca się i teraz śluby jakoś mnie już nie wzruszają Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

w zasadzie wszystko to co smutne ze swej natury sprawia że się wzruszam; ale chyba najbardziej na świecie wzruszają mnie dorosłe spojrzenie przedwcześnie dojrzałych dzieci...czasem bardzo małych, które tak wiele już przeszły...
Powrót do góry

Bubasek

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 04-10-2006, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:

ja tak samo.....albo jakas ogromna radosc, szczescie...gdy WIDAĆ ze ktos sie z czegos szczerze cieszy

Podpis ~~~ B U B C I K ~~~
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: