Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tomasz Kot
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 11:58    Temat postu: Tomasz Kot Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkąd twarzą netii został Tomasz Kot, to stałam się jego fanką. Według mnie jest to strzał w 10, że to właśnie on promuje tą sieć.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Vacanza.

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam wszystkie reklamy netii z Kotem. Świetnie się sprawdza.

http://demotywatory.pl/2338809/Tomasz-Kot
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rowniez uwielbiam reklamy z netii w jego wykonaniu. A ta ostatnia, jest fenomenalna. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez VAT! Bez VAT! yay

Ostatnio cały dzień mi to siedziało w głowie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi to trochę niemieckie brzmienie przypomina. Uśmiechnięta Musiałabyś zobaczyć jak mój dwulatek przy tym tańcuje, a jak śpiewa. Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kota uwielbiam nie tylko ze względu na reklamę, jest też bardzo fajnym aktorem. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja go lubię za reklamy. Uśmiechnięta
Nie wiedziałem że jest aktorem Zakłopotana - na reklamach zawsze inaczej wyglądał niż np. w "Niani".
Bez vat i koniec. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja w ogole nie skojarzyłam , że gościu z reklamy to zarazem aktor. Ah ta moja spostrzegawczość.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja_82 napisała:
Kota uwielbiam nie tylko ze względu na reklamę, jest też bardzo fajnym aktorem. Bardzo szczęśliwa

... wydaje się też być fajną osobą. Oglądałam go kiedyś u Kuby Wojewódzkiego i okazał się bardzo sympatyczny.
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
A ja w ogole nie skojarzyłam , że gościu z reklamy to zarazem aktor. Ah ta moja spostrzegawczość.

Gdyby nie moja żona to też bym nie zatrybił. Bardzo szczęśliwa Zakłopotana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja go lubiłam już przed reklamami Uśmiechnięta.
Miałam z nim osobisty kontakt, że tak się wyrażę, bo był moim klientem i rzeczywiście bardzo sympatyczny jest Uśmiechnięta.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również znałam go wcześniej. Tzn. nie poznałam osobiście, ale oglądałam z nim kilka filmów, seriali. Moim zdaniem jest jednym z najlepszych aktorów młodego pokolenia. Jednak moją sympatię zdobył, zostając twarzą netii. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kosmopolitan3

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele osób narzeka na jego ostatnią reklamę. A ja jednak za każdym razem pod nosem sobie podśpiewuję "Bez vat, bez vat, bez vat..." Uśmiechnięta
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie ta reklama jest nalepsza, wśród wszystkich możliwych. Uśmiechnięta Jak lecą reklamy, to nie mogę doczekać się reklamy z netii. Uśmiechnięta Ciekawa jestem, co następnym razem wymyślą.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny, zdolny aktor młodego pokolenia. Uśmiechnięta
Widziałam go raz na dworcu w Krakowie. Naprawdę jest wysoki do nieba. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: