Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Torbiel na jajniku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak, kłócić się nie wypada. Puszcza oko

MSWiA to dobry szpital, więc pobyt tam powinien upłynąć w miarę "miło".
Ja leżałam w Policach i nie narzekałam. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 13-06-2012, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od dwóch dni mam silne bole... Dzis byłam u lekarza i znowu mam trobiel na prawym jajniki (lewego juz nie mam). Dostalam tabletki ktore mam brac przez 10 dni i przyjsc do kontroli, jesli torbiel sie nie wchlonie to operacja.
Lekarz dziwi sie ze tam tak silne bole bo torbiel nie jest duzy ma 3,2cm.

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

zielkomarzyciel

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedawno byłam u ginekologa, który wykrył u mnie na jajnikach torbiele. Podczas badania ginekolog zapytał mnie czy jestem pewna że to nie ciąża i czy nie było stosunku? Odpowiedziałam że jestem pewna, choć wcale taka nie byłam. Przepisała mi tabletki na wywołanie okresu, oraz masę innych. Okres mam dostać po 10 dniach od wzięcia pierwszej tabletki. W związku z tym mam pytania: Czy gdybym jednak była w ciąży poronie? Czy jeśli miałam badania moczu i krwi, badanie ginekologiczne a ostatni stosunek miał miejsce 1-2 tyg. przed zgłoszeniem się do ginekologa. Czy byłaby szansa abym jednak była w ciąży? W jakim celu ginekolog spytał mnie o to czy mogłabym być w ciąży? Czy jeśli jestem w ciąży mimo tabletek wywołujących okres, dostane go?
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaneta, wcześniej pisałaś, że lekarze nie poinformowali Cię, że usunęli Ci PRAWEGO jajnika, a teraz piszesz, że nie masz lewego, a boli Cię prawy. Przewraca oczami Chyba, że ja coś źle doczytałam, to przepraszam.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.

Ostatnio zmieniony przez lizka dnia Sro 20-06-2012, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dlaczego w ogóle ukrywałaś, że jednak możesz być w ciąży?

Nie wiem co to za tabletki i jakie mają działanie, ale skoro lekarz pytał o możliwości ciąży to pewnie coś na rzeczy jest i mogą mieć działanie poronne. Skoro stosunek był 1-2 tygodnie przed wizytą u lekarza, a od niej trochę czasu minęło to zrób test i wszystko będzie jasne i z czystym sumieniem i bez strachu będziesz mogła zacząć brać te tabletki.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

zaneta1

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
Zaneta, wcześniej pisałaś, że lekarze nie poinformowali Cię, że usunęli Ci PRAWEGO jajnika, a teraz piszesz, że nie masz lewego, a boli Cię prawy. Przewraca oczami Chyba, że ja coś źle doczytałam, to przepraszam.

No pomyłka Zakłopotana nie mam lewego a teraz chory jest prawy.
Zle napisałam.

Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
No pomyłka Zakłopotana nie mam lewego a teraz chory jest prawy.
Zle napisałam.

No to chyba, aż tak się tym wtedy nie przejęłaś skoro nie wiesz, którego Ci usunęli. Podejrzliwa Bo gdyby mnie dotknęła taka sytuacja, to już dobrze bym wiedziała i na pewno tak tego nie zostawiła.

Powrót do góry

zaneta1

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
No to chyba, aż tak się tym wtedy nie przejęłaś skoro nie wiesz, którego Ci usunęli. Podejrzliwa Bo gdyby mnie dotknęła taka sytuacja, to już dobrze bym wiedziała i na pewno tak tego nie zostawiła.

Pomyliłam sie w pisaniu i tyle. Przewraca oczami
Kazda kobieta raczej przezywa taka sytuację.

Z doświadczenia wiem ze z lekarzami sie nie wygra bo walczyłam juz z polskimi lekarzami przez których walczyłam o zycie.

A tutaj w DE to mi zawsze moga powiedzieć ze poinformowali mnie o usunięciu jajnika a ja ich nie zrozumiałam przez jezyk niemiecki. Moja koleżanka miala tutaj podobna sytuację.

Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, rozumiem, Twoje życie, Ty decydujesz i wiesz najlepiej.

Powrót do góry

zaneta1

PostWysłany: Sob 06-07-2013, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety Torbiel jest znowu... A nawet dwa jeden 4cm a drugi 2cm.
Terapia hormonami i za 3 tyg do kontroli. We wtorek bol był juz tak duży ze byłam na badaniach w szpitalu.

Powrót do góry

marysiasand

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 11-07-2014, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam torbiel na jajniku już kilka razy. Zawsze jednak udawało mi się ją zwalczyć przy pomocy leków - jednak lekarz mówił mi o tym, że raz to torbiel jak już raz pojawiała to może wrócić a dwa to też jak jest już duża to trzeba ją usunąć chirurgicznie. Słyszałam także o tym, że po ciąży to może się unormować.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

Skocz do: