Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tower Heist. Zemsta cieciów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 12-11-2011, 9:40    Temat postu: Tower Heist. Zemsta cieciów Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Grupa znajomych odkrywa, że zostali oszukani w/g schematu Ponziego przez pewnego biznesmena postanawiają w ramach odwetu włamać się do jego rezydencji.

źródło: filmweb

Hmm... Opis filmu z filmwebu bardzo króciutki, banalny i niewiele mówiący, ale... Byłam, widziałam i chcę jeszcze raz. Złośliwa Film był naprawdę dobry, warto go obejrzeć. Nie szykujcie się na komedię, w której będziecie co 5 sekund się śmiali bo to jednak połączenie komedii z akcją, jednak są momenty, że się uśmiałam. Obsada świetna, gra też, pomysł ciekawy. Ogólnie, z czystym sumieniem polecam. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: