Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Transcendencja [2014]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 9:40    Temat postu: Transcendencja [2014] Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich - Will (Johnny Depp) - ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

Napaliłam się na ten film jak nie wiem, bo Johnny Depp ma grać główną rolę. Nawet trailera nie obejrzałam, tylko od razu poszliśmy do kina.
No i się rozczarowałam nieco. Depp grał, ale nie tak jak sobie wyobrażałam. A sama fabuła była taka nijaka, niby coś się działo, ale było to przewidywalne i bez efektu zaskoczenia.
Do kina nie polecam, ewentualnie w zaciszu domowym, ale też bez ciśnienia. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie same opinie słyszałam od moich znajomych. Też bardzo napalili się na film, po czym okazał się taki sobie. Ja sama nie widziałam ale chciałam iść. Jednak po recenzjach chyba sobie odpuszczę.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze gdzieś czytałam, że w trailerze zawarta jest cała fabuła. Obejrzałam teraz z ciekawości i faktycznie, to prawda. Niezdecydowana
To chyba najsłabszy film w karierze Depp'a.

Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie z powodu Depp'a miałam iść dziś na ten film. No to sobie go podaruje i idę na "Medicus" Uśmiechnięta.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Ja jeszcze gdzieś czytałam, że w trailerze zawarta jest cała fabuła. Obejrzałam teraz z ciekawości i faktycznie, to prawda. Niezdecydowana

Większość trailerów to najlepsze momenty z całego filmu, pokazanie co najlepsze do zachęcenia do oglądania. Już nie raz tak się "przejechałam", że skusiłam się na film przez trailer, a potem jedna wielka kicha. Skonsternowana

Ja Deppa nie lubię, więc tym bardziej za filmem nie będe latać. Złośliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Większość trailerów to najlepsze momenty z całego filmu, pokazanie co najlepsze do zachęcenia do oglądania. Już nie raz tak się "przejechałam", że skusiłam się na film przez trailer, a potem jedna wielka kicha. Skonsternowana

Ja zwykle wybieram film po obejrzeniu trailera właśnie. Musi mnie coś zaintrygować, zaciekawić, musi być chemia. A przejechałam się tak kilka razy, zwykle moja intuicja jest niezawodna. Uśmiechnięta

Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kisia napisała:
Właśnie z powodu Depp'a miałam iść dziś na ten film. No to sobie go podaruje i idę na "Medicus" Uśmiechnięta.

No ja tak samo, juz szliśmy w śerodę, tylko grali za wcześnie i nie wyrobilismy się... A poszliśmy na Czarownicę - cudowna, totalnie wspaniała jak dla mnie. Złośliwa
Powrót do góry

espiernes

PostWysłany: Pon 09-06-2014, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Johnny Depp od paru lat rozmienia się na drobne poprzez udział w tego typu "widowiskach" a szkoda...
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 09-06-2014, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

espiernes napisała:
Johnny Depp od paru lat rozmienia się na drobne poprzez udział w tego typu "widowiskach" a szkoda...

Akurat ja bym nie miała mu tego za złe. Nie może przecież grać tylko u Burtona...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: