Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Transformacja rodakow
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria4411

PostWysłany: Pią 07-10-2016, 10:01    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlatego ja nie wyjeżdżam z Polski żeby mi palma nie odbiła jak moim znajomym. Tzn byłym znajomym, bo po tym co wyprawiają nie mam już z nimi kontaktu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Werona

PostWysłany: Wto 11-10-2016, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie każdemu odbija jak będzie miał troche więcej grosza. Nie każdy taki jest, aczkolwiek wiele osób zmienia się po przypływie gotówki.
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Czw 13-10-2016, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie najbardziej bawią Ci co po pół roku już zapominają ojczystego języka oraz mówią coś w stylu "u nas w Anglii, to takie zachowanie jest niedopuszczalne, tylko w Polsce takie buractwo". Podkreślanie słów "u nas"- mnie leczy Złośliwa
Powrót do góry

Danuta1

PostWysłany: Pon 14-11-2016, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prędzej w Polsce od nadmiaru gotówki odbija ludziom. Na zachodzie ile byście nie zarabiały to i tak w porównaniu do bogatego społeczeństwa będziecie ubogimi krewnymi. W Polsce niektórym wystarczy średnia krajowa by nosić nos wyżej od czoła.
Powrót do góry

twojaczarnulka1

PostWysłany: Sob 27-05-2017, 19:45    Temat postu: Re Transformacja rodakow Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Od 2 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii i zauwazylam ze pieniadze uderzaja do glowy Polakom Neutralna
Wiekszosc z tych ktorym znam mieszkala na wsi w Polsce a tutaj nosza glowe bardzo wysoko. Troche nie moge na to patrzec bo przez to ludzie sa strasznie falszywi.Udawaja kogos kim nie sa. Tutaj pracuja w fabrykach lecz gdy jada do Polski na wakacje wtedy opowiadaja jak tutaj jest pieknie i kolorowo mimo ze rzeczywistos jest inna.
Watpie zeby to sie zmienilo bo od kiedy tutaj jestem to zjawisko sie tyulko poglebia Bardzo smutna

Wiekszosc tych "ze wsi" bierze w UK benefity bez ktorych sobie tu nie poradzi.

Wiec, no coz, juz niedlugo beda zmuszeni do powrotu do Polski Uśmiechnięta

Osobiscie nie moge sie juz tego doczekac Uśmiechnięta

Wreszcie UK oczysci sie chociaz troche z polskiego beneficiarstwa Uśmiechnięta

.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zagranica Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: