Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Tusz hipoalergiczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina888

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 17:12    Temat postu: Tusz hipoalergiczny Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, tak jak powyżej w temacie szukam dobrego tuszu do mascary wrażliwej. Wcześniej stosowałam z firmy delia ale na dłużą metę stracił swoje właściwości i zaczęły mnie po nim oczy piec. Teraz nie wiem jaki jeszcze mogłabym kupić. Szukam takiego do 50zł
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Auroraa

PostWysłany: Czw 12-10-2017, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W rossmannie BELL ma kosmetyki hipoalergiczne, możesz zerknąć na tusze. Ja mam od nich korektor i bazę pod makijaż.
Powrót do góry

NattkaSop

PostWysłany: Czw 25-01-2018, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mogę polecić tusze z Bell, bo jestem alergiczką i to jeden z tańszych tuszy, które mogę używać. Tych droższych nie próbowałam, bo nie było takiej potrzeby, ale słyszałam, że z LRP też są dobre Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 25-01-2018, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba z firmy AA tez sa takie tusze. Nigdy nie stosowalam od nich masakry, ale kosmetyki maja dobre dla alergikow itp Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Auroraa

PostWysłany: Sro 31-01-2018, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również używam tuszu, korektora i cieni do powiek bell, tych hipoalergicznych. Nic mnie po nich nie piecze:)
Powrót do góry

Werden

PostWysłany: Wto 27-11-2018, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio o dziwo zakupiłąm fajny tusz w Auchan gazetka wpadła mi w rękę w sumie z przypadku, zajrzałam zaciekawiona i stwierdziłam że kupię. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona, a nie przepłaciłam jak w przypadku zakupów w rossmanie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: