Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Twoj wskaznik masy ciala BMI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia a ile ważysz i masz wzrostu? Może to nie kwestia tego, że ja wyglądam szczuplej - tylko tego, że nie patrzysz na siebie tak jak powinnaś. Złośliwa Ty mi się wydajesz bardzo szczupła. Ja to mam trochę ciałka - ale szczerze mówiąc nie chce ważyć 47 kg - jak to było na pierwszym roku studiów, bo wtedy nie czułam się ze sobą dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
O kurcze - Ala - to jak Ty byś chciała wyglądać? Przecież to normalne BMI.

Wiem, że jestem w normie ale po ciązy zoastło tu i ówdzie. Fakt, podobno mam kobiece kształty wkońcu ale kiedys czułam sie lepiej w swoim ciele. Jednak mi chyba nie chodzi o zgubienie kilogramów tylko i wyrzeźbienie pewnych częsci ciała tj. brzuch - został po ciąży.

A mierzę 168 cm i ważę 60kg. Przed ciążą wazyłam 54kg i było mi idealnie.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat 170 cm i 54-55 kg. Uśmiechnięta ale ja mam po pierwsze drobne, mało ważące kości i każdy nadmiar tłuszczu jest widoczny podwójnie Skonsternowana po drugie trochę dziwną budowę, w niektórych miejscach jestem bardzo chuda np. w nadgarstku mam całe 13 cm Śmiejąca się w innych niestety mam trochę za dużo. Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ważę 54 kg i mam 158 cm wzrostu. Uśmiechnięta Pomyśl w takim razie ile musiałabym jeszcze schudnąć żeby Tobie dorównać. Złośliwa Fakt jest tylko takie, że ja raczej grubej kości jestem.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat to przy takim wzroście wyglądasz na 44 kg. Zszokowana Serio.
Właśnie dlatego dla mnie to BMI mało miarodajne jest. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój wskaźnik to 24,5. Na granicy nadwagi... Czas wziąć się za siebie! Przewraca oczami
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje niestety jak zawsze w czasie letnim 20,5 Smutna.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak zwykle 17 i oczywiscie niedowaga co jest dla mnie zabawne. Bez patrzenia na moja budowe, na to ze mam drobne kosci i fakt, ze przy moim wzroscie waga +10kg wiecej to byloby jakies nieporozumienie. Puszcza oko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Jak zwykle 17 i oczywiscie niedowaga co jest dla mnie zabawne. Bez patrzenia na moja budowe, na to ze mam drobne kosci i fakt, ze przy moim wzroscie waga +10kg wiecej to byloby jakies nieporozumienie. Puszcza oko

Mnie się w końcu udało utrzymać kobiece kształty i nie chudnę. Wyszło mi 20.5 i według mnie, gdybym przytyła jeszcze parę kilo, to byłabym już za gruba. A według ich wyliczeń, mogłabym jeszcze spokojnie dorzucić ze 12 kilo i dalej byłabym w normie.
Ja też nie bardzo rozumiem, skąd się wzięły te ichniejsze normy. Przewraca oczami

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:

Ja też nie bardzo rozumiem, skąd się wzięły te ichniejsze normy. Przewraca oczami

Ja nie patrze na te normy. Dla mnie bardziej liczy sie ile mam tkanki tluszczowej i ile mam w pasie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ja nie patrze na te normy. Dla mnie bardziej liczy sie ile mam tkanki tluszczowej i ile mam w pasie. Puszcza oko

O dokładnie. Dopóki nie mam nadmiaru tłuszczu i widzę wcięcie w talii, to moje normy są zachowane. Nawet wagę mam dopiero od trzech miesięcy. Wcześniej, wystarczyło mi lustro. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam nidowagę, wcięcia w talii prawie brak a w pasie mam sporo więcej niż wskazuje na to moja waga.
BMI mam 17.9 i dla mnie to też jest trochę dziwne, bo wychodzi niedowaga. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 27-07-2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van ja mam w tej chwili identyczne BMI. Śmiejąca się
Dla mnie też to dziwne, ale już kiedyś pisałam, że nie wierzę w żadne BMI.
Gdybym ważyła 71 kg co przy moim wzroście jest jeszcze niby normą, wyglądałabym na otyłą. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

yagienka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

21,3 i zbliżam się do niedowagi. To ciekawe. Bardzo szczęśliwa Nie można tych liczb traktować jak wyroczni, bo przecież wiadomo, że każdy ma inną budowę, wzrost, inaczej się tłuszcz rozkłada. Ja na pewno muszę zmniejszyć nieco obwód bioder.

Podpis "Kobieta jest jak lilia - subtelny nie ośmieli się jej dotknąć, ale przyjdzie osioł i ją zeżre..."
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

yagienka napisała:
21,3 i zbliżam się do niedowagi. To ciekawe. Bardzo szczęśliwa

Niedowaga to poniżej 18, więc bez przesady. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: