Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Twoje zadowolenie z obecnej pracy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MadzikM

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 18-10-2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie narzekam, choć jestem tylko pracownikiem biurowym. Uśmiechnięta Praca, ludzie i płaca są ok. Jedyny szkopuł to forma zatrudnienia, pracuję na umowę, nie mam etatu, składek ubezpieczeniowych i płatnych urlopów. Smutna

Podpis Może świat śni się nam
Może my się śnimy komuś
Jak naprawdę jest nie wiadomo
Tego jeszcze nie wie nikt
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 18-10-2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Jestem szczęśliwa, że pracuję w zawodzie. Atmosfera super, szefostwo i wpółpracownicy też, warunki ok, jedynie godziny pracy troszkę mi przedszkadzają, ale przy tym wszystkim to pikuś Bardzo uśmiechnięta. Jeszcze pół roku pisałam coś innego.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 18-10-2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się bardzo dobrze pracuje obecnie Puszcza oko. Chociaż to praca absolutnie nie w moim zawodzie wyuczonym, ale planuję się doszkolić jak tylko dostanę umowę na stałe Uśmiechnięta. Ja jestem połączeniem dwóch typów ludzi: z jednej strony umysł ścisły, z drugiej "artystyczny". Praca w księgowości rozwija umysł ścisły, a poza nią realizuję pasję artystyczną Uśmiechnięta. I chyba tak jest łatwiej niż miałoby być odwrotnie Śmiejąca się.

Ale i tak marzy mi się własna firma. Tylko nie wiem czy kiedyś się odważę na taki krok i czy mnie na to będzie stać Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

MadzikM

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 19-10-2011, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ale i tak marzy mi się własna firma. Tylko nie wiem czy kiedyś się odważę na taki krok i czy mnie na to będzie stać Puszcza oko.

Zakładaj póki są dofinansowania z UE. Uśmiechnięta

Podpis Może świat śni się nam
Może my się śnimy komuś
Jak naprawdę jest nie wiadomo
Tego jeszcze nie wie nikt
Powrót do góry

Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 19-10-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja obecnie pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest ciężko najgorzej zimą, bo drogi nie odśnieżone. Szukam lepszej pracy, najlepiej na miejscu, bez ciągłego jeżdżenia.
Nie jestem zadowolona ze swojej pracy.

Podpis Wyczekiwany z wielkim utęsknieniem,
wśród tylu dni i tylu godzin,
a jednak krzykiem, nie milczeniem,
ogłasza światu cud narodzin.
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 23-10-2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jestem opiekunką w Domu Pomocy Społecznej i jestem z tej pracy zadowolona. Co prawda czasem wracam tak zmęczona, że tylko się kąpię i zaraz śpię. Ale zawsze chciałam pracować w takim zawodzie. I nawet niska pensja mnie nie skłania do zmiany zawodu. Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 23-10-2011, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w sumie jestem zadowolona, kierownictwo do niczego, ale za to ludzie fajni, kasa mogłaby być większa, ale wszystko przede mną. Ogólnie da się wytrzymać, mogłam gorzej trafić.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 23-10-2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona ze swojej obecnej pracy. Uśmiechnięta Fajna ekipa, miła atmosfera nie ma na co narzekać. Bardzo szczęśliwa
Choć mam inne priorytety i do nich dążę, dlatego czeka mnie ciężka droga. Uśmiechnięta

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też jestem zadowolona ze swojej pracy. Nie jest pracą moich marzeń oczywiście ale ciesze się, że ją mam. Uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dołaczam do grona zadowolonych ze swojej pracy.
Nie jest to praca w moim wyuczonym zawodzie (powiedziałabym, że kompletnie inna), ale w zasadzie wszystko mi w niej odpowiada: łatwy i szybki dojazd, zarobki, miła atmosfera, duuuuuuuuuuużo wolnego Bardzo szczęśliwa .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:

Dołączam do strachliwych z podjęciem decyzji o własnej firmie Puszcza oko.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 04-12-2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja jestem zadowolona, chodź to tylko praca dorywcza. Po, przed i między zajęciami pracuję u kuzynki i robię osłony okienne: rolety, plisy. I choć to tylko na jakiś czas to i tak jestem zadowolona.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 30-07-2012, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chwilowo pracuje w cukierni, nie jestem zadowolona ani nawet troszkę. Mam jednak nadzieję, że do końca miesiąca uda mi się zmienić pracę.
Powrót do góry

anielka

PostWysłany: Pią 07-09-2012, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

100 % zadowolenia, mam własną firmę, handel rzadkimi kolekcjami. Lubię to co robię, bo wymusiło na mnie,żebym się rozwinęła w wielu dziedzinach, a dzięki temu poznałam interesujące osoby.
Niestety jeden minus, to fakt, że pomocy dla swojej firmy w sensie zdobycia środków pieniężnych na rozwój, musiałam szukać u organizacji w innych krajach, ponieważ nasze państwo jest bardzo negatywnie nastawione do młodych przedsiębiorców, często traktując ich " z góry" i rzucając kłody pod nogi, jakby specjalnie, aby firma upadła, zanim zdąży się rozwinąć. Mi pomogła w Polsce tylko jedna instytucja.
W tej chwili nasza działalność nabiera rozpędu, więc każdego dnia czuję się coraz bardziej zadowolona z tego co robię.
Powrót do góry

zielonookaa

PostWysłany: Pią 07-09-2012, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do pracy jest naprawdę super. Na ludzi też nie ma co narzekać. Z nikim jakichś większych spięć póki co nie było, a i śmiechu zawsze dużo. Jednak jeżeli chodzi o kierownictwo to jest wiele zastrzeżeń.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: