Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Twoje zadowolenie z obecnej pracy.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 13:35    Temat postu: Twoje zadowolenie z obecnej pracy. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak więc jak w temacie ciekawa jestem czy jesteście zadowolone ze swojej pracy?

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zadowolona. Nawet bardzo.
Momentami bywa ciężko, kiedy jest duży ruch w kinie, ale i tak mi się podoba. Uśmiechnięta Dużo się dzieje, praktycznie każdy dzień jest inny. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia a tak z ciekawości jak przedstawia się sytuacja pensji pracując właśnie w kinie? Kiedyś o tym myślałam ale nie było przyjęć i nie wiem jaka pensja. Bardzo smutna

Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja rowniez jestem zadowolona ze swojej pracy.
Pracuje w sklepie przeszlo 2 lata.
Duzo sie dzieje, mozliwosci rozwoju. Ogolnie nie moge narzekac.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez 5 lat byłam zadowolona, teraz niestety coraz mniej. Skład zmienia się średnio co 2 lata... ludzie nie potrafią się zgrać. Każdy nowy pracownik wprowadza wyścig szczurów co powoduje bardzo napiętą atmosferę i co za tym idzie warunki do pracy są nie najlepsze. Jedyny plus to zarobki duże i godne jak na 100-sieczne miasto. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
Adzia a tak z ciekawości jak przedstawia się sytuacja pensji pracując właśnie w kinie? Kiedyś o tym myślałam ale nie było przyjęć i nie wiem jaka pensja. Bardzo smutna

Kochana, to jest umowa zlecenie, więc ile wypracujesz tyle zarobisz. Stawka nie jest najgorsza, choć mogłaby być lepsza. Z tego co już zdążyłam się zorientować to są osoby, które z tej pracy wyciągają po ponad 1000zł, są osoby które wyciągają ok. 500-700 na miesiąc. Także moim zdaniem nie jest najgorzej. Uśmiechnięta
Jednak tak jak już wczesniej pisałam, utrzymać się z samej kinowej pensji raczej się nie da. Uśmiechnięta To jest praca, zeby dorobić, a nie zarobić.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zadowolona, troszkę czułam wypalenie zawodowe ale w pracy poszukalam czegos innego aby rozwijac swoje umiejetnosci i polecam, jak macie monotonna prace, znalezc sobie cos nowego - oczywiscie jak macie taka mozliwosc Puszcza oko
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja obecnie jestem gospodynia domowa i nianka na caly etat. Praca wbrew pozorom, jest bardzo wyczerpujaca. Przyznaje, ze czasami mam dosc. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze to zajecie jest calkowicie za darmo. Jeszcze troche wytrzymam i zaczne rozgladac sie za jakas konkretna praca i zeby byl z tego jakikolwiek grosz.
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z mojej pracy jestem zadowolona, gdyby nie zarobki i godziny pracy, ale niestety wiem że to tylko praca na 4 miesiące więc się rozglądam za inną.

Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Atmosfera cudowna, godziny pracy też ok, wypłata mogłaby być lepsza ale na początku wiadomo jak to jest. Zajęcie bardzo fajne, praktycznie co dzień robię co innego i nie nudzi mi się ta praca.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Alessa

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zadowolona. Bardzo szczęśliwa Czasami jest ciężko ale nie narzekam.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to jestem pierwsza: nienawidzę swojej pracy! Chodzę tam, bo za coś żyć trzeba. Szukam pracy w zawodzie, albo jakiejś innej lepszej, na razie nic nie znalazłam. Smutna

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martta a jaki masz zawód i jako kto pracujesz?

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martta znam ten ból. Miałam tak przez kilka lat, mimo że pracowałam w zawodzie.

Obecnie jestem zadowolona ze spokojnej pracy i przyjaznej atmosfery.
Jednak do 100% satysfakcji jeszcze wiele brakuje.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 09-03-2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z zawodu jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej (licencjat), w czerwcu bronię magistra, może wtedy się ruszy. Już miałam staż w przedszkolu jako pomoc wychowawcy, ale na tym się skończyła moja kariera Płacze lub Bardzo smutna . A obecnie pracuję (fizycznie) w ogrodnictwie Skołowany . Już nie chodzi o to, że jest ciężko, ale to poczucie bycie taką beznadziejną. Mój mąż mi czasem mówi, że mam już nie chodzić jak widzi, że tak tego nie znoszę. Muszę jeszcze z dwa miesiące popracować, bo jeszcze za szkołę muszę płacić, a tylko z jego pensji ciężko by było opłacić i to. Wysyłam cv i lm, ale póki co wciąż cisza. Tzn byłam na rozmowach kwalifikacyjnych, ale zawsze zatrudniali kogoś z większym doświadczeniem. Może gdybym mieszkała w większym mieście...
Wmawiam sobie, że może dzięki temu, (że teraz mam ciężko) kiedyś będę bardziej szanowała, że mam lepiej i rozumiała ludzi pracujących fizycznie.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: