Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ubezpieczenie samochodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 14:49    Temat postu: Ubezpieczenie samochodu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W jakich firmach macie ubezpieczony samochód?? Przymierzam się do zakupy samochodu i tak zastanawiam się ile będzie mnie ubezpieczenie kosztować.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Ekspert PZU

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 10:30    Temat postu: Re Ubezpieczenie samochodu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

menda napisała:
W jakich firmach macie ubezpieczony samochód?? Przymierzam się do zakupy samochodu i tak zastanawiam się ile będzie mnie ubezpieczenie kosztować.

Na cenę wpływa kilka czynników, m.in. rodzaj samochodu, Twój wiek, czy miejsce zamieszkania.
Najszybciej wysokość składki za ubezpieczenie OC obliczysz na naszej stronie /linki zabronione/
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Kasia24

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 19-06-2016, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma co pytać o takie sprawy, bo cena ubezpieczenia zależy przecież od wielu czynników.To dobrze widać jak się przeliczy na jakiejś porównywarce typu kalkulator cuk. Jedną firmą nie co się sugerować.
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dołączam się do pytania gdyż nie chcę śmiecić zakładając nowy temat. A może jest jakaś firma przed którą przestrzegacie albo macie złe wspomnienia?
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 18-06-2017, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są różne firmy i nie wiem kogo polecić w kwestii AC ponieważ wszystko się zmienia, raz byłem tu a raz tam a co roku zmieniają warunki, oczywiście gdzieś głęboko w umowie zapisy są. Jeżeli ktoś chce wykupić OC i AC to liczą się warunki AC. Trzeba zwrócić uwagę na - holowanie do dowolnego warsztatu w przypadku kolizji z Waszej winy ( na terenie miasta, wyjazdy za miasto np na wakacje warto dokupić assistance wyjazdowe za około 50pln ), assistance w przypadku złapania gumy ( dla dziewczyn to raczej problem więc warto mieć taką opcję.
Dodatkowo przy wyborze ubezpieczyciela wszystko się zmieniło ostatnio, jest ogólny system i wyliczenie składki jest systemowo narzucony. Agent wpisuje podstawowe dane właściciela i auta i z systemu wyskakuje kwota składki. DOKŁADNIE TAK TERAZ JEST I NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ - agent już nie może "pomóc" - wszystko idzie przez system. Jedyne w czym może pomóc to np dopisać że ( w moim przypadku ) auto dla rodziny 3 osobowej - 50 pln mniejsza składka.
To tak po łebkach opisałem ale reasumując składki są wysokie. Znajomy agent pół roku temu wyjaśnił dlaczego. W skrócie - Firmy ubezpieczeniowe w ubiegłym roku łącznie miały dochód ze składek powiedzmy 6mld pln a na odszkodowania wydały 7mld pln. Dlaczego? Dlatego że świadomość ludzi i krętaczy jest wyższa, do 20 lat wstecz można żądać odszkodowań zdrowotnych z kolizji - przykład. Jak do końca jest nie wiem.
To by było na tyle - pozdrawiam i nie dajcie się oszukać. A najważniejsza rzecz w obecnej chwili. Jak ktoś uderzy w Wasze auto to ZAWSZE należy się Wam auto zastępcze - ZAWSZE !!! od kilku lat obowiązuje ten przepis ale to prawda.
Pozdrowionka

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Rachela1992

PostWysłany: Wto 20-06-2017, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tym autem to nie miałam pojęcia myślałam że przysługuje tam gdzie wykupisz i jasno masz zadeklarowane, patrz ile można się dowiedzieć. A z tą oszczędnością 50 zł... niby zawsze coś no ale kurde serio? ;|
Powrót do góry

kokosanka9090

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Wto 20-06-2017, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

50 zł to serio ogromna kwota:D Ja miałam ubezpieczenie w pzu ale zrezygnowałam bo kupę kasy mnie wynosiło, przeniosłam się do link4 i w sumie póki co jest ok,
Powrót do góry

Rachela1992

PostWysłany: Sro 21-06-2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie widziałam jak przeglądałam na rankomacie że link4 nieźle wypada, Axa nie wiem coś może z nich wybiorę bo już się poplątałam z tym wszystkim Puszcza oko Najlepsze mają opinie jak czytam
Powrót do góry

baraba

PostWysłany: Pią 30-06-2017, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio jak szukałam oc pojazdu to wyszło mi najlepiej przedłużenie w PZU. Zarówno w rankomacie jak i u agenta
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 08-12-2017, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na ubezpieczeniu lepiej nie oszczędzać, moja koleżankę ktoś stuknął i auto już się do kasacji tylko nadawało to dostała śmieszne pieniądze, bo jakieś kiepskie ubezpieczeni było. Ja mam w concodrii, na razie na szczęście nie używane, ale wiem że nie robią probleów przy wypłatach i dają dodatkową kasę za zapinanie pasów.
Powrót do góry

ZadartyW

PostWysłany: Pią 22-12-2017, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystkie te ubezpieczalnie co to teraz są reklamowane wszędzie robią problemy.
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Wto 09-01-2018, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie korzystnie wyszło w concordii, ale nie tylko auto u nich ubezpieczamy. Mam też polisę na dom i na życie
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 12-01-2018, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej to dokładnie umowę przeczytać, bo można się potem nie raz zdziwić, sporo czytałam w necie przed wykupieniem polisy domu, wiem że jeśli chodzi o sprzęt agd wiele osób nie zwraca uwagi na to że w umowie jest zawarta wartość sprzętu w chwili gdyby była awaria, pożar, sprzęt szybko leci na wartości i wtedy wypłacane są małe kwoty, ale można sobie w polisie zawrzeć że chcemy wypłatę kwoty za jaką kupiliśmy sprzęt
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: