Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubrania, z którymi nigdy się nie rozstaniecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
runway18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 27-01-2009, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi osobiście trudno jest się rozstawać z paroma rzeczami. Ponieważ mam dużo ciuchów w któryh mało chodzę więc się nie niszczą to często też oddaje do domów dziecka dla starszych dziewczyn. Wtedy jakoś mi lepiej Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 27-01-2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Ja to się rozstaję z rzeczami (nie tylko ubraniowymi) dosyć szybko. Czasem to nawet zbyt pochopnie i potem zdarza mi się żałować, gdy nagle okazuje się, że to coś jeszcze by się przydało.

Ja mam tak samo co kilka miesięcy robię porządki w szafach i wszystko co mi sie juz znudziło ląduje do kosza Puszcza oko

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

magdakow

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 09-02-2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raz do roku robię pożadek w szafie w taki sposób, że stare ubrania oddaje. Nie mam takiej rzeczy co nie mogłabym bez niej żyć.

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 17-05-2009, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem właścicielką 8-letnich martensów i czuję, że zostaną ze mną jeszcze wiele lat. Solidne, wygodne, nie podporządkowują się modzie.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 17-05-2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

magdakow napisała:
Ja raz do roku robię pożadek w szafie w taki sposób, że stare ubrania oddaje. Nie mam takiej rzeczy co nie mogłabym bez niej żyć.

Ja chyba ostatnio mam podobnie. Puszcza oko
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 17-05-2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem już pewna że nie będe mogła sie rozstać ze swoimi nowymi legginsami:P.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Nie 17-05-2009, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Steranych na maksa kurtki, torby, koszulki z pewnej edycji rajdu "Camel Trophy".
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 17-05-2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się ciężko rozstać ze szpilkami, które kupiłam 2 lata temu i nosiłam dosłownie 5 razy bo mi ich szkoda Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedyną rzeczą, z którą się nie mogę rozstać to martensy pamiętające jeszcze czasy liceum - Szarotko masz co do nich całkowitą rację Puszcza oko.

Jeśli chodzi o ciuchy to od jakiegoś czasu nie mam z tym problemów - robię porządki w szafie i to, czego nie noszę od dwóch lat a nie jest zniszczone oddaję na PCK, a jak jest zniszczone to wyrzucam.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam takie spodnie. Jeszcze z czasów I klasy liceum, no cudownie wygodne. Zrobiłam ostatnio głupotę bo zostawiłam je u rodziców i mam je wywaliła. Smutna

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 23-05-2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niedawno robiłam porządki w szafie i uświadomiłam sobie, że nigdy nie rozstane się z moją różową bluzą, w której zazwyczaj chodzę po domu. Złośliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 23-05-2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam kilka par spodni, ktore kupilam z 4 lata temu i wciaz mam nadzieje, ze do nich schudne...

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

Silwa

PostWysłany: Pon 14-09-2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Hmm a jak się można tego nauczyć ? Zdecydowanie by mi się to przydało"

parę razy w roku robię generalne porządki w szafkach, to czego przez ten okres nie założyłam ląduje w osobnej szafce, jeśli jakiś czas nie przypomnę sobie, żeby mi się przydało to podczas kolejnych porządków się tego pozbywam.
Gorzej z okolicznosciową garderobą, trudno mi ją oddać a za wiele razy w tym samym nie chcę wychodzić - jakieś międzykoleżeńskie wymianki w tym zakresie by się przydały Uśmiechnięta[/quote]
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 14-09-2009, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam ostatnio mobilizację do robienia takich porządków. Co jakiś czas mam w skrzynce kopertę z workiem, albo sam worek na ubrania, które trafiają do biednych rodzin, dzieci. Worek z ubraniami trzeba danego dnia wystawić przed dom i specjalna firma je zbiera.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-10-2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie rozstanę się nigdy z dresami - nie jakimiś specjalnymi, starymi - po prostu dresami. Mam je wszędzie - w domu u rodziców, u Ł., tu, w Krakowie - po kilka par. Umarłabym bez nich, kocham dresową wygodę Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: