Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubrania, z którymi nigdy się nie rozstaniecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solina

PostWysłany: Pon 05-10-2009, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gorset ślubny ach i pomyśleć że kilka lat temu nie tylko w niego wchodziłam ale i zasznurowałam się to były czasy. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam płasz który bardzo lubie i nie zamierzam się z nim rozstawać. Do pozostałych rzeczy nie mam sentymentu

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

siedem_grzechow

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm ja mam pare takich ulubionych rzeczy. Do nich np naleza getry imitujace jeans, mam 3 pary i zawsze siedze i poluje na jakies fajne ;] Pięknie dopasowują sie do sylwetki, podkreslaja figure no i pasuja praktycznie do wszystkiego Uśmiechnięta Kolejną rzeczą jest kurtka która kupilam 5 lat temu i ma taki uniwersalny kroj i jest czarna ze rowniez jest ulubiona czescia mej garderoby ;]
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 25-11-2009, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nową rzecz, z którą z pewnością szybko się nie rozstanę.Dresowe spodnie, które kupiłam kilka miesięcy temu. Wygodne w ciąży i jak sie okazuje całkiem praktyczne. Myślę, że zostaną ze mną na stałe, bo mimo, że dres, to jednak kobiecy, idealny na zakupy na spacer albo w domu Uśmiechnięta

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 25-05-2010, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie potrafię się rozstawać ze swoimi projektami, jak już coś dobrze na mnie leży to kaplica. Mam jeszcze swój ulubiony trencz i brązowy żakiecik

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Awaria

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 07-06-2010, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zamiłowanie do "wiecznych ubrań" mam chyba po ojcu...
Tak czy siak, uwielbiam czarny t-shirt (że tak po amerykańsku się wypowiem), który kupiłam już chyba ze cztery lata temu z niezłej bawełny. Nie rozciągnął się, nie wyprał. Super.
Dlatego teraz zanim kupię koszulkę, przyglądam się materiałowi z zaciekłością i poszukuje drugiej takiej "wiecznej" koszulki.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 15-06-2010, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam całą szafę ubrań ale mam takie swoje ulubione które lubię zakładać.

Np torebka bądź tez płaszczyk w kropy:P
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 15-06-2010, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stawiam na roznego rodzaju chustki, ktore przy okazji tuszuja moj brzuszek Uśmiechnięta

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Sro 13-10-2010, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dżinsy Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kachna

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 28-10-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj grafitowy płaszczyk, ma juz klika lat, ale cały czas jest elegancki i w niezłej formie. Tu sprawdziła sie pokaźna inwestycja, sporo kosztował, ale opłacało się.
Powrót do góry

Sylwia100

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam sukienki i spódniczki mini:) Zakładam je tak często jak tylko mogę. Ostatnio, po długich poszukiwaniach, kupiłam sobie sukienkę dżinsową i mogłabym w niej chodzić codziennie. Jest taka jak chciałam:)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: