Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ubranka naszych dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Chociaz ja Malemu do spania zakladam spiochy w serduszka Śmiech do łez .
Haha a niech ma coś od życia Bardzo szczęśliwa. Ja mialam pare ciuszków chłopiecych i Młoda sie jakos nie obrazila Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Haha a niech ma coś od życia Bardzo szczęśliwa. Ja mialam pare ciuszków chłopiecych i Młoda sie jakos nie obrazila Bardzo szczęśliwa.

Dziewczynka w chlopiecych to jeszcze spoko, moj spi w rozu Śmiech do łez.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Dziewczynka w chlopiecych to jeszcze spoko, moj spi w rozu Śmiech do łez.

D. by mnie zaszlachtowal. Bardzo szczęśliwa
Wszystko co różowe jest beee.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Mój też tak uważa Złośliwa ale jak widzi Młodą w różu to zmienia zdanie. Wiadomo nie ubieram jej od stóp do głów w rozowym bo bym oszalala Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasz na początku chodził w różowej czapce po siostrze bo kupiłam mu za dużą i się wkurzylam i nie chcialam kupować kolejnej Złośliwa.

Z początku nie miałam w ogóle pomysłu jak ubierać małego chłopca, jakoś nie mogłam się odnaleźć w tych ubrankach, nic mi się nie podobało.
Młody najlepiej podoba mi się w szarosciach, błękicie, bieli, ew granatowych dodatkach. Uśmiechnięta
Z kolei Karolce jest dobrze w każdym kolorze - i w pastelach i w konkretnych kolorach.

Ostatnio zakupiłam im za grosze używki z H&M na OLX Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Różowe dla facetów jest trendy Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Różowe dla facetów jest trendy Złośliwa.

Też masz? Bardzo szczęśliwa

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Z początku nie miałam w ogóle pomysłu jak ubierać małego chłopca, jakoś nie mogłam się odnaleźć w tych ubrankach, nic mi się nie podobało.
Młody najlepiej podoba mi się w szarosciach, błękicie, bieli, ew granatowych dodatkach. Uśmiechnięta

Mi się wydaje, że dla chłopaków jest jednak mniejszy wybór. No i większość rzeczy jest właśnie szaro-bura. A przecież chłopakom jest fajnie w czerwieni, turkusie, pomarańczu, zdecydowanej zieleni czy w żółtym. A w sklepach najczęściej jest khaki, szary, granat Przewraca oczami.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku no właśnie mój mi się nie podoba w ciepłych kolorach - część rzeczy odziedziczył po siostrze więc nakładam ale on ma błękitne oczka, blada cerę i dosyć jasne włoski i jakoś lepiej mi się podoba w zimnych barwach, ale niezbyt ciemnych. Zdecydowanym faworytem jest błękit i jasna szarość.

Dołączone po 2 minutach 31 sekundach:

A w ogóle to dokonałam takiego odkrycia ze w sklepach praktycznie nie ma ubranek unisex. Jeszcze dla noworodka to jak Cię mogę, ale dla starszych dzieci to albo typowo chłopięce albo dziewczęce.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko jak wychowasz syna tak, że polubi Hello Kitty to będziesz miała unisex. Złośliwa
Żartuje.
Faktycznie dla chłopaków dużo mniejszy wybór. Czasem jak idę do PEPCO to mam wrażenie, ze chłopcy to zapomniany gatunek. Przewraca oczami

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Polsce jest bardzo ubogo jesli chodzi o ciuszki dla maluchów.
Moja siostra miała dużo fajnych ciuchów dla syna (7 lat temu) i teraz Mała odziedziczyła i wiekszosc kolorowych, mało było niebieskich.

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:

Nie no tak normalnie w dzień to B. też by mnie zabił Złośliwa.
Ale do spania to bez różnicy dla nas, sam się smiał kiedy mu założe te śpiochy w serduszka Śmiech do łez.

Ja Patrysia lubie właśnie w czerwieni, pomarańczu czy zieleni. Na początku najczęściej ubierałam go na biało bo najbardziej mi się tak podobał Uśmiechnięta.

Fakt dla chłopców mniejszy jest wybór a jak już to tak jak napisała Smal same "bezpieczne" kolory, nudne i ciągle ten sam motyw.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak zauważę jakieś fajne kolory ciuszków chłopięcych to od razu biorę, bo ileż można dziecko w niebieski ubierać? Złośliwa
W pepco właśnie można znaleźć kolorowe i całkiem niezłej jakości Uśmiechnięta.

Ja się zawiodłam jak dla Młodego szukałam legginsów do przedszkola na zimę- wiadomo, że to wygodnie, pod spodnie, a wszystkie legginsy w serduszka, różowe, żółte itp. W końcu w h&m znalazłam granat i czarny i mały całą zimę przechodził Śmiejąca się.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia A rajtuzki?
Ja nie byłam przekonana, ale kupiłam kiedyś jedne w Lidlu i są super. Fajnie się nakłada, bo dobrze się rozciągają. Sa takie miękkie.
Od mojego taty dostał z DE następne, troche większe, ale to już nie z Lidla i już nie są takie fajne. Niezdecydowana

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Monia A rajtuzki?

W sensie rajstopki? nie lubię ich Złośliwa. Jak Szymek był Mały to nosił, a potem nie chciałam mu ich zakładać Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: