Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubranka naszych dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O Monia rozwialas moje wątpliwości odnośnie legginsow dla chłopców Uśmiechnięta. Mam sporo fajnych po Karoli i tak się zastanawiałam czy dla chłopca mogą być. No bo co się nakłada takim starszym (w sensie chodzacym) chłopcom? Dresy? Jeansow nie lubię dla takich maluszków bo niewygodne, chyba że takie mega cienkie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My chodzi mu głównie w dresach. Najwygodniej.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dresy, a latem jakieś materiałowe spodnie. Teraz, jak jest starszy, to oczywiście dżinsy.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja głównie dresiki zakładam.
Te legginsy to były do przedszkola w zimie- wiadomo, że drugie spodnie powinny być, bo na podwórko sie wychodzi...
No i jak już zakupiłam to Mały w domu też w nich latał.
Także, Fretko, jak masz po Karolce to spokojnie zostaw- wygodne są Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez Malemu dresy zakladam. Mam tez jeansy i czasem mu zakladam, ale to jak gdzies wychodzimy. No i zakladam mu takie luzne jeansy, tych sztywnych to nawet pod uwage nie biore.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas legginsy są od początku po domu ew. dresy. Jak wychodzi to dresy lub spodnie.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszędzie chłopaki, a dziewczynek mało Złośliwa.

My małej zakładamy rajstopki, spodnie, i teraz tez pojda sukienki i pewnie spodenki jak bedzie cieplej Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Wszędzie chłopaki, a dziewczynek mało Złośliwa.

My małej zakładamy rajstopki, spodnie, i teraz tez pojda sukienki i pewnie spodenki jak bedzie cieplej Uśmiechnięta.

A już tam wszędzie Puszcza oko. Ja dla córci ukochalam legginsy z hm'a i w takich najczęściej chadza od pół roczku. Początek był głównie w polspiochach. Czasem rajstopki ale tylko po domu chyba że z sukienką ale to od wielkiego dzwonu. Lubię dzieciaki ubierać tak aby miały przede wszystkim wygodnie więc praktycznie zero jeansu i rzadko kiedy kiecki.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 24-05-2016, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamusie synów - czy któraś z Was reflektowałaby na ciuszki po Adasiu ? (za zwrot kosztów przesyłki lub jakąś niewielką opłatą ?). Mam trochę ubranek i butów (najmniejsze w rozmiarze 22 chyba) i jakby ktoś chciał to się wtedy zbiorę i porobię zdjęcia, a jak nie to nie Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

marlenka1990

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię kupować dzieciom ubranka w pepco bo są niedrogie. Albo w zwykłych sieciówkach. Za to buciki to tylko w Ryłko. Moje dwie małe perły są tak skręcone, że zwykłe szmaciaki by wytrzymały ze 2 tygodnie z ich trybem życia Bardzo szczęśliwa wolę kupić porządne na dłuższy okres czasu i mieć pewność, że są zdrowe dla ich stóp
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 22-06-2016, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie was podczytuje i aż sobie przypomniałam jak moje maluchy były takie małe. My z ubrankami mieliśmy o tyle prosto, że męża kolega był wtedy za granicą i nam nakupił używanych i nowych, ale z końcówek kolekcji i to dosłownie za grosze, więc mieliśmy tego tyle, że ja praktycznie po praniu je chowałam i czekało na drugie, bo zanim córka wynosiła wszystko w danym rozmiarze, to już ten rozmiar był na nią za mały. Potem to przekazaliśmy dalej mojej koleżance, a ona dała nam rzeczy dla starszych dzieci po swoim starszym synu, więc to praktycznie na takiej wymianie szło.

Ja też przede wszystkim patrzyłam na to, by moje dzieci były ubrane czysto i wygodnie. Nie chodzi mi o to, że się nie mogły ubrudzić, ale od razu widać jak coś jest brudne po zabawie dziecka, a jak coś jest nieprane tygodniami. Starałam się też ich ubierać w miarę pod kolor, ale tutaj już wyszedł mój pedantyzm ubraniowy, bo ja nie mogę patrzeć jak kolory się z sobą gryzą.

Co zaś tyczy się legginsów, to my więcej mieliśmy takich cienkich dresików ze ściągaczami na dole, a że były we wszystkich kolorach tęczy to zarówno córka jak i synek je później nosił. Kiedyś nawet mu różowe założyłam do spania. Osobiście więc nie mam nic do tego, by brat np nosił ubrania po siostrze, byleby nie ubierać go w sukienki czy legginsy zakończone kokardkami, tak samo moja córka miała dużo męskich ubranek, szczególnie dresów, gdy już była starsza i starałam się to tak komponować, by móc z nią wyjść na dwór do ludzi, czyli np dresik granatowy bluzka czerwona z "Helołkiem" albo popielate dresy i różowa bluzeczka, czasami do tego opaska czy czapeczka z kwiatkiem albo kokardką, by ludzie wiedzieli, że to jednak dziewczynka, a nie zadawali pytania.

Nigdy jednak nie męczyłam dzieci jakimś dżinsem, który byłby niewygodny. Kiedyś chciałam Fabianowi kupić jak miał tak z dwa latka rurki. Wtedy były modne takie kolorowe - czerwone, zielone, żółte. Jednak już jak przymierzyliśmy, to widać było, że on w tym to się na placu zabaw nie powygłupia, więc sobie darowałam, bo nie ma sensu dziecka męczyć po to, by był modnie ubrany.

O i jeszcze rajstop nigdy nie lubiłam, więc tego miałam naprawdę niewiele. Córka jak miała sukienki, to takie bardziej na zasadzie tuniki do legginsów, a nie baletnicy, ale to też po to by jej wygodnie było.

Buty też kupowałam różne, tam gdzie akurat trafiliśmy na rozmiarówke i promocje i mieli i rynkowe, i Nike, i Bartka i Zarę. Bo ja ogólnie nie mam takiej presji na te stópki, bo patrzę na to tak, że za moich czasów też specjalnie profilowanych butów nie było i jakoś nie chodzę krzywo, więc się tak tym nie przejmowałam.

Dołączone po 9 minutach 33 sekundach:

Doczytałam jeszcze o tych barwach i mnie osobiście wydawało się, że ostatnio, gdy były w modzie takie neonowe kolory, to było ich bardzo dużo dla takich maluszków.

U mnie to jest tak, że córce właśnie lepiej w takich pastelowych, delikatnych, ewentualnie z mocniejszymi (żółtymi, czerwonymi, różowymi) dodatkami, bo jest blondyneczką o niebieskoszarych oczkach. Za to synowi dobrze w zdecydowanych kolorach, czyli albo takich neonowych, albo w ziemnych, ale on z kolei ma ciemnobrązowe włoski i intensywnie zielone oczka, więc mu generalnie najlepiej w zieleni.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 22-06-2016, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Magda ja też synkowi zakładam niektóre ciuszki po córce Puszcza oko. Ostatnio zaczelam mu zakładać legginsy i spoko w nich wygląda. Oczywiście różowych się pozbylam Uśmiechnięta. Tylko oni mają zupełnie inną budowę, córka jest drobna a synek to taki mały klocek, ma 4 m-ce i już mu muszę zakładać 74 (na styk) i 80 (troszkę luzniej). Nosi legginsy które córka nosiła od 6 do 12 mca Złośliwa. A ona z kolei ostatnio też się wcisnela w 80 (ma 2,5roku) tylko nogawki krotkie były. Zupełnie różne są te moje dzieciaki.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 22-06-2016, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to w ogóle mam z górki teraz. Dla Bartka dokupiłam tylko trzy pary rampersów i jedne spodenki. I z ubrań nic więcej Złośliwa.
Później się zobaczy, bo jeden zimowy, drugi wiosenny i zależy jak trafi np. z kurtkami itp. Bo rozmiarowo może być różnie Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 22-06-2016, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też ubieram głównie tak, żeby Młodemu było wygodnie. Uśmiechnięta Jak jeansy, to tylko takie miekkie, delikatne.

A ja mam takie pytanie o te rajtuzy i sukienki, bo któryś raz chyba tu czytam od różnych osób, że nie zakładają, żeby było wygodnie. Co jest niewygodnego w rajtuzach? Uśmiechnięta Ja zimą młodemu zakładam pod spodnie jak wychodzimy i jak dla mnie super sprawa. W domu takw samych rajtkach nie chodzi, bo po prostu nie mam tylu rajtek, ale generalnie uwazam ze to super wygodne. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 22-06-2016, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko, ja nie zakładam rajstop sobie, więc dzieciom też nie (u mnie to takie jest właściwie wyjaśnienie). No i jak Amanda była mała to mi się jej to niewygodnie zakładało w stopach i ją ciągle coś gryzło, te nitki co są przy palcach, ona nawet skarpetki miała takie bez tych szwów, n i potem się już tak przyzwyczaiłam, że nie zakładałam. A jak sukienki to wiadomo, w piłkę w falbanach nie pogra, ale jak legginsy czy gołe nogi i taka prosta coś jak tunika, idealna do trampek, to spoko, takie nosi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: