Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubiona czekolada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusia30

PostWysłany: Nie 30-03-2014, 20:30    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja głos oddam za terravitą biało-czarną pyyycha!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez dwóch zdań moją UKOCHANĄ czekoladą jest czekolada Studentska biała. Ze względu jednak na to, że większość nie uznaje białej czekolady za czekoladę, to na drugim miejscu jest czekolada Studentska mleczna. Uśmiechnięta Kocham bakalie w każdej postaci, a dodatkowo galaretki z nimi zmieszane nadają fantastyczny smak. Ogromnie się cieszę, że coraz częściej spotykam te czekolady w Krakowie, dużo prościej je dostać niż przed kilkoma laty. Wiadomo, że cena jest znacznie wyższa niż w Czechach czy na Słowacji, ale naprawdę dla mnie są one warte każdych pieniędzy. Uśmiechnięta

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czekolady z orzechami, a najbardziej Milka z całymi orzechami. Bardzo szczęśliwa

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

piotrowska

PostWysłany: Pon 18-08-2014, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio najczęściej wśród moich zakupów można znaleźć alpen gold - solony chrupek Puszcza oko I białą czekoladę każdą, choć najbardziej bąboladę Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

haber-74

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 22-08-2014, 17:27    Temat postu: Ulubiona czekolada Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam gorzką lub deserową, nadziewane np malaga, czy kasztanki, nadzienie z adwokatem ale musi być min deserowa. Lubię też linda ale nie mleczne, czasem lubię białą
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 03-09-2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ogóle nie jadam czekolady ale jak już mnie złapie ochota raz na jakiś czas to tylko E.WEDEL - Bajeczna - Mleczna z orzeszkami i kawałkami wafelków Złośliwa
Powrót do góry

pankejk

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hershey's biała cooki'n'crisp <3 <3 <3
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ważne by była biała. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Wto 04-11-2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam słabość do Milki. Chociaż czasami mam wyrzuty sumienia że nie wspieram polskiej przedsiębiorczości i nie kupuję Wedla Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

greeneye119

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 16-12-2014, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Absolutnie Wedel Bardzo szczęśliwa

Podpis "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: