Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione bajki dzieciństwa
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 19-07-2007, 21:52    Temat postu: Ulubione bajki dzieciństwa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak sobie dzisiaj oglądałam stare dobre bajki Walta Disney'a i pomyślałam, że zapytam na jakich bajkach wy się wychowywałyście i którą najbardziej lubiłyście. Ja zawsze uwielbiałam "Śpiącą Królewnę" i "Małą Syrenkę".

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 19-07-2007, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja "Dżeki i Nuka" o małych dwóch niedźwiadkach i ich mamie. Uśmiechnięta

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 19-07-2007, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem raczej z pokolenia "Bolka i Lolka" oraz "Reksia"
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 19-07-2007, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:

Ja też Bardzo szczęśliwa

Lubiłam też Smerfy Uśmiechnięta

laurette Twojej bajki nie kojarzę w ogóle Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubiłam w zasadzie wszystkie bajki oprócz Żwirka i Muchomork oraz Wróbla Ćwirka Bardzo uśmiechnięta
Reszta była jak najbardziej OK Puszcza oko

Teraz jak patrzę jakie dzieci mają bajki to normalnie uwierzyć nie mogę jakie one są beznadziejne. Nie wydaje wam się, że miałyśmy o wiele lepsze bajki??

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podobnie jak Agata lubilam wszystkie bajki(do dzis jedynie nie cierpie "O czym szumia wierzby")
I jak najbardziej sie zgadzam z TobaAgatko,ze w dzisiejszych czasach wiekszosc bajek jest beznadziejna.I wiecie co jeszcze,ja pamietam czas oczekiwan na bajke ,do 19 kazdego wieczora,w swieta o wiele wiecej tych bajek.A teraz dzieciaki maja tysiac bajek dziennie ale nie sadze,ze to jest lepsze.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze czekałam na niedzielne bajki- były najlepsze Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokladnie byly najlepsze ale i najdluzsze(pol godzinki). Ja pamietam "Mapeciatka", "Wuzzle"
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Troskliwe misie, Mapety, kucyk(i) ponny, Gumisie, smurfy, Mała syrenka ...
Z bajek czytanych: Śpiąca królewna, Dziewczynka z zapałkami (generalnie większość bajek Andersena, miałam taką wielką księgę ze zbiorem bajek tego autora), Haidi dziewczynka z gór - do tej bajki mam duży sentyment, Mała księżniczka, Matylda ... hehehe i chyba mogłabym tak wymieniać bez końca. Bardzo szczęśliwa

A i jeszcze mi się przypomniało że quwazimoda też lubiłam i króla lwa i pocachontaz itp No i oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie dodała Pięknej i bestii w wersji Walta Disneya Zakochany

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Dokladnie byly najlepsze ale i najdluzsze(pol godzinki). Ja pamietam "Mapeciatka", "Wuzzle"

Mapeciątka bardzo lubiłam Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

Dory <*)))><

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z Barbi w 100 %. A pamiętacie Plastusia, Zaczarowany ołówek czy Misia Kolargola?
Nie przepadałam tylko za Misiem Uszatkiem a teraz mój syn też za nim nie przepada, ale jemu się nie dziwię, wszystkie bajki takie kolorowe a misiu taki szaro bury Bardzo smutna
Uwielbiałam też niedzielny teatr telewizji dla dzieci.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczarowany ołówek, Reksio, Krecik i Wilk i zając- te bajki śmieszą mnie do dzisiaj i bardzo chętnie obejrzałabym je jeszcze raz Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:

Ja też uwielbiałam Reksia ,ale pamiętam starsze bajki .Aż, wstyd sie przyznać Zakłopotana Zakłopotana Zakłopotana Zakłopotana ,to "Jacek i Agatka" i "Misia z okienka" . "Ptysia i Balbina" Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta

Ale z dziecmi lubiła ogładac bajki ,to " KreciK"
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Zaczarowany ołówek, Reksio, Krecik i Wilk i zając- te bajki śmieszą mnie do dzisiaj i bardzo chętnie obejrzałabym je jeszcze raz Bardzo uśmiechnięta

Tak tak. Bardzo szczęśliwa Też lubiłam te bajki i Zaczarowany ołówek (Pomysłowy Dobromir, to była ta sama bajka? )

A pamiętacie taką bajkę "Drużyna RR" ? O takich wiewiórkach? Bardzo szczęśliwa Śmiejąca się Pamiętam, że miałam nagrane na wideo i oglądałam odcinki w kółko. Do tej pory pamiętam parę cytatów z tej bajki. Śmiejąca się Śmiejąca się

I jeszcze bajka z Kaczorem Donaldem, ale z "czasów" gdzie był stryjem dla czworga (o ile dobrze pamiętam) małych kaczek. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Aneta

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 20-07-2007, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
No i oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie dodała Pięknej i bestii w wersji Walta Disneya Zakochany

To jest bajką którą ja oglądam nawet teraz czasami - uwielbiam ją, wręcz kocham! I chyba jedyna, ktora mi tak na prawde przypadla do gustu w bajek Wolta Disneya, chodzi o takie w jedyn odcinku - długim.

Jak byłam mała to uwielbiałam Smerfy i bajki w stylu Resia czy Bolka i Lolka. Ostatnio takie bajki właśnie pościągaliśmy dla młodszego brata mojego M. (10 lat ma) - młody stwierdził, że fajne ale na przyszłość mamy mu ściągać takie bajki w których więcej rozmawiają. A ja właśnie uwarzam, że takie bajki bardziej działają na wyobraźnie... ale niestety teraz większość bajek nie wymaga żadnego myślenia...

A teraz mi się jeszcze przypomniało, jak mam mi zawsze opowiadała, że jak byłam mała oglądałam kiedyś bajkę, w której mały misiu zgubił się w lesie i szukał mamy... podobno po tej bajce płakałam przez 2 godziny, aż nie zasnełam - tak się losem misia przejęłam. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: