Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione miejsce w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kama-koma

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 03-02-2011, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Solina zdecydowanie
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dayzi

PostWysłany: Czw 03-02-2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karkonosze-Śnieżne Kotły-Śnieżne Stawy.
Dolina Prądnika.
Bieszczadzkie Połoniny.
Powrót do góry

natalia1986

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 10-02-2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kuzynka wygrzebała ostatnio informacje na temat fajnego miejsca. Jest to kompleks Głęboczek (na trasie do Olsztyna). To hotel i winnice. Można pochodzić, jest spływ. Najfajniejsze jest to, że w SPA większość zabiegów robionych jest na bazie wina. Dodatkowo wyroby winnic można popróbować.
Powrót do góry

Lana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 15-04-2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim ulubionym miejscem w polsce jest Władysławowo - uwielbiam to miasteczko zwłaszcza w okresie majowo-czerwcowym, gdzie nie przebywa jeszcze tyle osób.
Powrót do góry

niki_82

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tak nadal rozmyślam i rozmyślam i podsumowując to dla mnie są idealne klimaty górskie. Kocham. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pojezierze łęczyńsko-włodawskie. Zamłyniec i jeziorko Zagłębocze. Mam sentyment do tego miejsca. No i moja rodzinna wieś w okolicach Kraśnika, gdzie mieszkają moi rodzice.
Ale cały czas szukam nowych pięknych miejsc. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

niki_82

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Pojezierze łęczyńsko-włodawskie. Zamłyniec i jeziorko Zagłębocze. Mam sentyment do tego miejsca. No i moja rodzinna wieś w okolicach Kraśnika, gdzie mieszkają moi rodzice.
Ale cały czas szukam nowych pięknych miejsc. Bardzo szczęśliwa

O, nigdy tam nie byłam, a nawet nie słyszałam o tym miejscu. Może warto będzie kiedyś wypróbować. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

niki_82 napisała:
O, nigdy tam nie byłam, a nawet nie słyszałam o tym miejscu. Może warto będzie kiedyś wypróbować. Uśmiechnięta

Naprawdę polecam. Bardzo szczęśliwa
Do tego jest tam takie "dzikie jezioro", gdzie żadne budowle, drogi i domki letniskowe nie dotarly. Pełna dzicz. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

niki_82

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miejscowość to Zamłyniec?
A jest tam gdzieś jakiś staw, gdzie sobie można ryby połowić? Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak. Zamłyniec. Bardzo szczęśliwa

A co do stawów, to raczej nie ma. Nie widziałam. Tam w około same jeziora, lasy i działki. Ale pewności nie mam. Popytam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

niki_82

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, dzięki. Porozmawiam z moim Lubym o nowym miejscu. Uśmiechnięta I kto wie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sasasanka89

PostWysłany: Pią 29-04-2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uwielbiam Roztocze Uśmiechnięta w szczególności Zwierzyniec i okolice. Cudo Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 01-05-2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

niki_82 napisała:
Miejscowość to Zamłyniec?
A jest tam gdzieś jakiś staw, gdzie sobie można ryby połowić? Uśmiechnięta

Tyle udało mi się znaleźć na temat połowu ryb. Bardzo szczęśliwa

http://www.miejscowka.info/naryby-69-zagleboczezamlyniec.htm
Powrót do góry

gail

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zdecydowanie morze. Gdzieś poza miastem, od października do maja. Cicho i pięknie.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam góry, tak więc Zakopane - Dolinę Chochołowska i Dolinę Kościeliska warto zwiedzić, bo tam jest przepięknie.Uśmiechnięta
Parę dni temu zwiedzilłam Górę Żar, te widoki, ten klimat nie do opisania. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

Skocz do: