Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione miejsce w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 19-06-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jura Krakowsko-Częstochowska . Cudowne okolice Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gonieczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam górzyste tereny, lubię stąpać nogą po niestabilnym gruncie i spinać się wysoko na sam szczyt.
I Pieniny wywarły na mnie piorunujące wrażenie! Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ania...

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 10-11-2011, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie też wszędzie gdzie nierówno ciągnie.
Najbardziej w Beskid Sądecki i Bieszczady-Beskid Niski.
Powrót do góry

Aneta2004

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 13-11-2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zakochana w każdych górach. Nie ważne które, nie ważne czy mieszam w hotelu czy w jakimś domku (agroturystyka? ) byle w górach. Podejrzewam, że miłość do wygody narodzi się z wiekiem, ale póki co - byle w górach. Uśmiechnięta

Bardzo lubię Ustkę, szczególnie po sezonie i Podlasie.
Po prostu jestem typem, który na wycieczki jeździ nie po to, żeby poleżeć nad hotelowym basenem, czy w barze, a zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać. Szczególnie cuda natury, choć nie powiem, zabytki sztuki starożytnej zrobiły na mnie wrażenie.
Powrót do góry

mariolka24

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Góry to dla mnie raj. Nieważne jakie miejsce byleby móc podziwiać widoki najwyższych szczytów, uczucie kiedy dech w piersiach zapiera spoglądanie pod nogi w przepaść albo mniej hardcore,czyli popijanie kawy z widokiem na Tatry.. Rozmarzyłam się o tej porze...
Moją kolejną wycieczką będzie Zakopane i okolice. Przeglądałam wiele stron i natknęłam się na kulturaviva. Tam dokładnie są opisane miejsca,jakie warto zwiedzić oraz okolice. Polecam ten portal, jeśli ktoś chciałby czegokolwiek dowiedzieć jeszcze o przeróżnych miejscowościach.
To mój pierwszy post, ale przynajmniej w ulubionym miejscu - związanym z wypoczynkiem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

palka

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 4:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bieszczady! Dla mnie najcudowniejsze i zaczarowane miejsce! Już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 17-11-2011, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kocham Zakopane i lubię Szczytno Uśmiechnięta a interesuje mnie Wrocław. Ciekawe miasto jak dla mnie.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Olaa!!

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 18-11-2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polskie wybrzeże Uśmiechnięta, Kraków - magiczne miasto i Mazury szczególnie latem Uśmiechnięta.

Podpis "Żyjemy ciągle obok siebie,
w swoje marzenia zapatrzeni,
więc zanim się spotkamy w niebie,
bądźmy ze sobą tu na ziemi."
Powrót do góry

kasiarzyna

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Gdańsk. Przymorze Wielkie i okolice - piękne plaże.
A może bardziej Sarbinowo?
Kocham nasze morze...
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam agroturystykę w powiecie włoszczowskim. Można wypocząć podziwiając piękne widoki, zbierając grzybki. Można również skorzystać ze spływów kajakowych.
Powrót do góry

trinitty

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 28-11-2011, 21:34    Temat postu: Ulubione miejsce Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja polecam każdemu Roztocze ...piękny kawałek Polski! mnóstwo zieleni, ciszy i spokoju Uśmiechnięta szum wodospadów i strumyków .. naprawdę można się wyciszyć i odpocząc, a jeszcze nie jest tak zawalone turystami Puszcza oko

ogolnie wschodnia czesc Polski jest piekna - Podlasie, okolice Grabarki (tam jest zreszta piekny klasztor prawoslawny) nic tylko przyroda! Uśmiechnięta
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 07-12-2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mazury i Bieszczady wiec oryginalna nie jestem.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

lisek_ja

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wrocław, Świdnica i dalej w góry!!! Uśmiechnięta

Dołączone po 5 minutach 42 sekundach:

palka napisała:
Bieszczady! Dla mnie najcudowniejsze i zaczarowane miejsce! Już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu! Uśmiechnięta

Byłam ze dwa lata temu. Pobyt był cudowny. Piesze spacery, podziwianie okolic, dotlenienie czystym leśno-górskim powietrzem, śnieg, mróz.. super!
Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

mandrillugly

PostWysłany: Wto 13-12-2011, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie wspaniałym miejscem są Kaszuby, są super jeziora, piękne lasy. Cudny region. Uśmiechnięta
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 19-12-2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakopane, uwielbiam to miejsce, szczególnie zimą.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

Skocz do: