Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ulubione miejsce w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malakobietka

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polskie góry:) najczesciej Tatry i bieszczady,a le uwielbiam tez pieniny:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje ulubione miejsca w które wracam, Zakopane, Szklarska Poręba,Mazury,Bieszczady, Jura Krakowsko Częstochowska, w tym roku jadę nad morze do Trójmiasta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

xoxo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 16-04-2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bieszczady bezapelacyjnie zwyciężają! Najpiękniejszy widok pod słońcem, ludzie życzliwi, służą pomocą. Dodatkowo są tak wyobcowane z cywilizacji... Można znaleźć tam nawet miejsca, w których nie ma bieżącej wody i prądu. Fajna odskocznia, polecam!
Powrót do góry

agataszwed02

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 23-04-2015, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo chętnie wracam na Hel:)
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 24-04-2015, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

xoxo napisała:
Bieszczady bezapelacyjnie zwyciężają! Najpiękniejszy widok pod słońcem, ludzie życzliwi, służą pomocą. Dodatkowo są tak wyobcowane z cywilizacji... Można znaleźć tam nawet miejsca, w których nie ma bieżącej wody i prądu. Fajna odskocznia, polecam!

To taki naprawdę come back do natury Bardzo szczęśliwa.
A jak to jest z tymi Bieszczadami - ja nie byłam, ale wydaje mi się, że takie niskie góry nie robią wrażenia, jak się już było w Tatrach? Hm?
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 12-05-2015, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim ulubionym miejsce w Polsce są góry. Tutaj czuje , że żyje i odpoczywam. Uwielbiam Zakopane, jest tam tyle atrakcji ale tez miejsc gdzie można pochodzić po górach. A wieczorem krupówki...
Powrót do góry

jagoda91

PostWysłany: Pią 11-12-2015, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kocham Kaszuby, zresztą sami zobaczcie jak tam pięknie - na tej stronie jest sporo zdjęć i informacji o Kaszubach agroturystyka.kaszuby.org/kaszuby.htm to dla osób, które myślą, że tylko góry są warte obejrzenia w Polsce.
Powrót do góry

rozgwiazda

PostWysłany: Sob 09-01-2016, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polskie góry - szczególnie Tatry Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kaja_xxo

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mazury bez wątpienia!

Podpis Kaja, 19 lat, Warszawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Karincia864

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

również Mazury Uśmiechnięta

Podpis Hej, jestem Karina, 21 Uśmiechnięta masz pytanie? ŚMIAŁO!
Powrót do góry

Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie Mazury. Pięknie jest

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszelkie małe miejscowości w Beskidach takie jak Istebna, Koniaków, Szczyrk. Uśmiechnięta
Powrót do góry

trawka91

PostWysłany: Pon 08-10-2018, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od jakiegoś czasu zachwycam się Janowem Podlaskim i tamtejszym zamkiem! Przepiękna okolica i urokliwe SPA przyciągają mnie za każdym razem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: