Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione miejsce w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roksana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 23-06-2008, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam chcialabym pojechac z dziecmi pod namiot. Moze znacie jakas mala wioske blisko morza nie przepelniona.Niezbyt daleko od trojmiasta .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Monika

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dąbki. Ja od dzieciństwa tam jeżdżę i jeszcze mi się nie znudziło. Jest to małe miasteczko w województwie pomorskim. Z jednej strony mamy Bałtyk a z drugiej jezioro, którego nazwy nie pamiętam. Miejsce jest naprawdę urocze i piękne. Gorąco polecam Puszcza oko
PS: Daleko od Trójmiasta ( 30 km od Koszalina) ale naprawdę warto)
Powrót do góry

Wisienkaa

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 03-08-2008, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dla mnie najfajniejsze miejsce w Polsce (oprócz Krakowa w którym mieszkam) to plaża w Gdyni Bardzo szczęśliwa Cała Gdynia jest dla mnie cudna hmm nie wiem czy to za sprawą uroku tego miasta czy obecności M. przy mnie Puszcza oko Ale przyznać muszę że Gdynia jest najcudowniejsza z całego trójmiasta;)

Podpis Szczęśliwa dzięki Tobie :*
Powrót do góry

delfi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 08-10-2008, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kocham góry pod każdą postacią. Jednak Zakopane już mi się troszkę znudziło. Ostatnio byłam w Polanicy Zroju. Trochę inne góry, bo Stołowe, ale też cudne widoczki.

Podpis "Przyjaźń między kobietami to jedynie pakt o nieagresji"
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 08-10-2008, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam Kazimierz nad Wisłą...Urzeka mnie jego klimat, skromność i ma to coś w sobie, że chętnie tam wracam. Mój mąż pochodzi z Puław więc kiedy tylko jesteśmy u teściów to zawsze zajeżdżamy do Kazimierza.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 08-10-2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio do ulubionych miejsc dołączyło Zakopane i Kraków. Absolutnie jestem oddana tym miastom. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam podobnie jak Oczko bardzo lubię Kazimierz. Ostatnio byliśmy w sierpniu tego roku.
Powrót do góry

eddi1981

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 27-10-2008, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Choć jestem że Śląska i daleko mam nad morze to kocham je najbardziej, uwielbiam małą miejscowość Grzybowo, oraz mazurski Mikołajki - przecudne widoki, i ciekawa okolica
Powrót do góry

Paulina

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tatry Uśmiechnięta Przewodnik, buty i w drogę. To znaczy jeszcze jakiś pociąg potrzebny, bo inaczej to szybko bym nie doszła.

Podpis Zazdroszczę wszystkim osobom, że nie są mną. Ze wszystkich niemożliwości ta wydaje mi się największa.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio byłam we Wrocławiu. Co prawda krótko, ale to miasto mi się tak spodobało, że będę chciała kiedyś pojechać tam na dłużej. Jest po prostu pięknie i do tego jakaś taka, tajemnicza atmosfera. Uśmiechnięta
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kazimierz Dolny, Kraków, Bieszczady, Pojezierze Pomorskie - to tak na szybko.
A ostatnio coraz bardziej cenię powroty do rodzinnego miasta Uśmiechnięta

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

koral

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakopane Uśmiechnięta

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miasto w którym mieszkam i okolice.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takiego konkretnego miejsca to chyba nie mam. Uwielbiam jeździć w góry kiedy tylko jest możliwość. Poza tym lubię spędzać czas u siebie na działce nad jeziorem... tylko, ze póki co jedynie pod namiotem, więc też nie zawsze można... ale taki tam spokój...
Powrót do góry

Isztar

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 10-12-2008, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pieniny Puszcza oko Uwielbiam i jeżdżę już od 10 lat. Ale również Tatry i kraina mojego dzieciństwa - Roztocze Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 6 z 14

Skocz do: