Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominki,talony świąteczne z pracy.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 14:14    Temat postu: Upominki,talony świąteczne z pracy. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam podobnego tematu.Nie znalazłam.
Zastanawiam się jak to jest u Was w pracy.
Czy pracodawcy jakoś obdarowują Was przed świętami.
Jakieś drobne upominki, talony ....

Pamiętam że jak byłam dzieckiem mój tata zawsze przynosił paczki z pracy na Mikołaja.
Bardzo nas to cieszyło.Taki miły gest.
Ja ze swojej pracy jeszcze nie przyniosłam w życiu żadnego upominku.
Natomiast mój mąż w poprzedniej pracy zawsze dostawał pokaźną paczkę.
Były tam przeróżne słodycze ,przyprawy i takie tam różne rzeczy.
Kiedyś wyliczyliśmy wartość takiej paczki.Było to około 600 zł. Sporo co?
W obecnej pracy mąż nic nie dostaje.
Jak to jest , że jedna firma organizuję coś fajnego by uczcić święta a druga o tym nie myśli.
Nie chodzi mi tu o jakieś pokaźne upominki.
Chodzi o gest.
Czy od swoich pracodawców możecie liczyć na jakiś drobiazg świąteczny?

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z pracy dostaję na święta pieniądze. To idzie z funduszu socjalnego, którego składkę odliczają nam od każdej wypłaty. W poprzednich szkołach też zawsze coś było, albo paczki albo bony towarowe.
Mój luby dostaje bony towarowe, mój ojciec i teściu też dostawali bony w pracy,a mój brat na przykład paczki. Myślę, że wszytsko zależy od miejsca pracy.

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ewryl napisała:
Ja z pracy dostaję na święta pieniądze. To idzie z funduszu socjalnego, którego składkę odliczają nam od każdej wypłaty.

Ewryl nie ma czegoś takiego jak potrącanie składki na fundusz z wypłaty.
Pracodawca powinien sam, z własnych środków przelać kasę na konto z funduszu, który to potem rozdysponuje między pracowników.

Wracając do tematu, to u mnie w pracy fundusz jest po raz pierwszy w tym roku, no efekt jest taki, że pracownicy nic z niego nie maje oprócz pożyczek, które jak wiadomo trzeba zwrócić.
Pracodawca wypłaca kasę na swoje potrzeby i już. Z tego co wiem, nic nie dostaniemy na Święta, bo to ich pieniądze Diablica lub Bardzo wściekła Diablica lub Bardzo wściekła .
W wakacje złożyłam wniosek na dofinansowanie do wypoczynku, i co nawet nie dostałam do tej pory odpowiedzi, czy dostanę, czy też nie, jak wróciłam z urlopu wniosek leżał u mnie na biurku, bez jakiejkolwiek odpowiedzi Niezdecydowana Chyba się tak nie robi, prawda Przewraca oczami .
Wydaje mi się, że to nie tędy droga, bo skoro jest już ten fundusz, powqinien byc dla pracowników, zawsze ta jest miła jak się czoś dostanie na świeta od firmy Podejrzliwa .

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

We wcześniejszej pracy mąż dostawał i bony i spore paczki.Jednak z roku na rok te paczki były coraz mniejsze.Ja dostawałam tak samo,teraz nie dostaje,bo zakład nie ma pieniedzy.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w pracy są bony towarowe - ostatnio podpisywałam w tej sprawie jakieś dokumenty. Podejrzliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój M. dostaje co roku bony na zakupy w hipermarkacie. Uśmiechnięta

U mnie z kolei grudniowa wypłata jest większa o kilkaset złotych. Uśmiechnięta

Moja mama pracuje w instytucji państwowej i zawsze co roku na każde dziecko, dopóki nie pokończyliśmy 18-stu lat Puszcza oko dostawała wielką pakę słodyczy. Tyle ich było, że nie było co z nimi robić. Puszcza oko Ja już jednak wolę pieniądze czy bon na dowolne zakupy, tymbardziej, że słodyczy prawie nie jadam.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem to u mnie w pracy dostawało się co roku bony na zakupy w hipermarkecie, podobno w tym roku zamiast bonów maja być po prostu pieniądze.
Mnie oczywiście to nie dotyczy, bo nie przepracowałam pełnego roku Przewraca oczami .

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój pracodawca pod tym względem jest super. W ubiegłym tygodniu (i tak jest co roku) wszyscy pracowicy dostali tzw. "christmas bonus" w wysokości podwójnej pensji. Uśmiechnięta
Do tego przed świętami mamy możliwośc pracy w niedziele (bo w ciągu roku normalnie niedziele ustawowo mam wolne) i dostajemy za to podwójną stawkę za godzinę. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w firmie dostaje się zwykle grudniową wypłatę z premią świąteczną, plus dostajemy bony w zależności od stażu pracy na różne kwoty.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w pracy co roku dostaje się pieniądze na tzw. "karpia".
Dodatkowo w tym roku dostanę premię w wysokości prawie dwóch wypłat Uśmiechnięta

Mąż natomisat dostał paczkę z preznetami i słodyczami dla małego i dodatkowo dostanie kasiorę Uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie macie dziewczyny Uśmiechnięta . to są naprawdę miłe gesty w strone pracownika. Szkoda, że w mojej firmie tak nie uważają Niezdecydowana .

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elwira napisała:
Fajnie macie dziewczyny Uśmiechnięta . to są naprawdę miłe gesty w strone pracownika. Szkoda, że w mojej firmie tak nie uważają Niezdecydowana .

U mnie też nic...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak mialam praktyki w pewny sklepie(nie wiem czy moge napisac??) to w pierwszym roku dostalam bon 250zl na zakupy w tym sklepie,a w 2 roku praktyk dostalam paczke:torba podrozna,dosc drogie slodycze i cos tam jeszce bylo. Wiem ze teraz tez tam sa paczkie i bony.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę , że przeważają wypowiedzi gdzie jednak pamięta się o miłym świątecznym geście.
To chyba dobrze Bardzo uśmiechnięta .
Szkoda , że nie wszyscy mogą tak napisać Smutna .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w pracy jest dodatkowa premia świąteczna. Dla osób mających dzieci są paczki. Mó małż za to nic nie dostaje.

Elwira mi sie wydaje, że pracodawca nie może socjalnego wykorzystać na nic innego. PIPa sie przyczepi jakby co.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: