Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uprawianie sportu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki sport uprawiasz regularnie?
Siatkówka/Koszykówka
4%
 4%  [ 3 ]
Gimnastyka
14%
 14%  [ 10 ]
Pływanie
13%
 13%  [ 9 ]
Tenis ziemny/stołowy
1%
 1%  [ 1 ]
Piłka nożna/Piłka ręczna
4%
 4%  [ 3 ]
Rower
8%
 8%  [ 6 ]
Sezonowo-sporty zimowe
1%
 1%  [ 1 ]
Inną dyscyplinę
11%
 11%  [ 8 ]
Spacery :-) z męzem, dzieckiem, narzeczonym
22%
 22%  [ 15 ]
Regularnie to chodze do pracy i robię zakupy
16%
 16%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 67

Autor Wiadomość
malgorzata

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 01-06-2006, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

merkunek napisała:
Ech, obecnie nie bardzo Smutna ale zaznaczyłam siatkę, gdyż przez wiele lat trenowałam ten sport, ale urwało się, wiadomo przeniosłam się do innego miasta, rodzina, dziecko... tylko żal pozostał...zagrałabym, chętnie zmęczyła się tak jak tylko podczas treningu mozna...

Ja również zaznaczyłam siatkówkę, choć już nie trenuję mam nadzieję, że niebawem uda mi się od czasu do czasu pograć Puszcza oko

Tak swoją drogą, grałaś na polibudzie, jeździłaś na mecze ogólnopolskie ?
Jeżeli tak to mogłyśmy się spotkać Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

antenka

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 25-06-2006, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NIe uprawiam regularnie żadnego sportu, ale bardzo lubię: siatkówke, pływać, spacery i jeździć na nartach (niedawno sie dopieor nauczyłam Bardzo szczęśliwa )
Powrót do góry

Elisha

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 18-11-2006, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to z koleżanką biegam każdego wieczoru już od 2 lat Cool i całkiem mi się to podoba, gdyż mienia się samopoczucie i w ciągu tego czasu mózg ma czas odpocząć. Dla mnie to jest najlepsza gałąź sportu Bardzo szczęśliwa Radzę i dla was Puszcza oko
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Nie 19-11-2006, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mojej "dyscypliny" nie ma w ankiecie. Uprawiam jogę. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 19-11-2006, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam biegać. W roku szkolnym trochę mniej, bo wolę biegac rano, a nie wieczorami. W wakacje biegam codziennie ok 5 rano, wtedy cały dzień jestem odstresowana i jakos tak się lepiej czuję. Uśmiechnięta
Powrót do góry

wsxe

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pon 05-02-2007, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaznaczyłam spacery, bo do busa mam 25 min przez las, liczy się?
i to pod górkę.
szkoda, że nie ma sezonowo - rower, bo też mogłabym wpisać
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 05-02-2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś pływała, na rowerze jeździłam teraz to ze mnie taki leń śmierdzący że aż strach Bardzo smutna

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

forget-me-not

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 02-05-2007, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sport to piękna rzecz.. Nie kształtuje tylko sylwetki, ale również osobowość. Sztuka rywalizacji i zasad gry fair-play, działania z zespole, walki z własnymi słabościami... długo mogłabym tak pisać.
Trenowałam kajakarstwo, później wioślarstwo. Skończyć musiałam ze względu na problemy zdrowotne. Bardzo to przeżyłam. Nadal gdy widzę kajakarzy, wioślarzy, smutek ściska moje serce. To był bardzo ważny etap mojego życia. Wiele się nauczyłam, szczególnie dzięki trenerowi kajakarstwa, a trenując wioślarstwo poznałam mojego Ukochanego.. Bardzo uśmiechnięta
Oprócz tego uwielbiam piłkę nożną oraz tenis ziemny. Lubię też chodzić na siłownię (1 raz w tygodniu to minimum) i kocham biegi. Chętnie jeżdżę na rowerze i pływam. Uważam, że prowadzę dość aktywny tryb życia, ale to daje mi energię. Mogę się również rozładować (np. kiedy daje o sobie znać uciążliwe PMS). Reasumując: Kocham sport.
Pozdrawiam
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 02-05-2007, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś uprawiałam lekkoatletykę, potem grałam w siatkówkę. Później długo, długo nic. Teraz spacery z wózeczkiem.

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 02-05-2007, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaznaczyłam gimnastykę (bo nie ma joggingu) Puszcza oko jeśli tak można nazwać różne skłony, przysiady itp. Bardzo szczęśliwa
Jak byłam jeszcze młoda, piękna i powabna trenowałam (sksy) unihokej, trochę siatkówkę.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 02-05-2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

laurette napisała:

Teraz spacery z wózeczkiem.

Bardzo fajny sport Śmiejąca się
Później dojdzie Ci do tego jeszcze bieganie za rozpędzonym i wszystkiego ciekawym dzieckiem Puszcza oko Bardzo szczęśliwa Ja to już mam taką kondycję, ze szok! Bardzo szczęśliwa

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Sro 20-06-2007, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaznaczyłam gimnastykę- codziennie staram się zrobić co najmniej 30 brzuszków . Bardzo szczęśliwa Mam jakąś obsesje chyba na punkcie mojego brzucha . Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety żadnego sportu nie uprawiam, no może od czasu do czasu rower, ewentualnie jazda na rolkach. Uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

koral

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm...z tym sportem teraz jest kiepsko.
Gralam 9lat zawodowo w tenisa.
A teraz? Teraz uczeszczam jedynie na joge...

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 19-12-2008, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię jeździć na rowerze, ale teraz nie bardzo sobie po pedałuje. heh

Bieganie też jest fajnie, ale to pewnie na wiosnę zacznę. Fajnie się troszkę po wyginać bo wtedy człowiek jest taki rześki jakiś, przynajmniej ja tak mam. Bardzo uśmiechnięta

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: