Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uprawianie sportu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki sport uprawiasz regularnie?
Siatkówka/Koszykówka
4%
 4%  [ 3 ]
Gimnastyka
14%
 14%  [ 10 ]
Pływanie
13%
 13%  [ 9 ]
Tenis ziemny/stołowy
1%
 1%  [ 1 ]
Piłka nożna/Piłka ręczna
4%
 4%  [ 3 ]
Rower
8%
 8%  [ 6 ]
Sezonowo-sporty zimowe
1%
 1%  [ 1 ]
Inną dyscyplinę
11%
 11%  [ 8 ]
Spacery :-) z męzem, dzieckiem, narzeczonym
22%
 22%  [ 15 ]
Regularnie to chodze do pracy i robię zakupy
16%
 16%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 67

Autor Wiadomość
ModerateYield

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 23-05-2006, 22:50    Temat postu: Uprawianie sportu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

uprawiacie jakies sporty???
jakie macie podejście do sportu
czy sportowiec to dla Was tłuk dbający o własne mięśnie, czy przeciwnie osoba bardzo wytrwała i godna podziwu?

Ostatnio zmieniony przez ModerateYield dnia Sro 02-05-2007, 20:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę regularnie na aerobik- dzięki temu czuję się mniej zmęczona, tracę zbędne kilogramy i mam dobre samopoczucie.
Bardzo lubię też jazdę na rowerze, ale odkąd sąsiad ukradł mi rower ( Diablica lub Bardzo wściekła ) już nie jeżdżę. Co roku obiecuję sobie kupić nowy rower, ale zawsze wyskoczy jakiś ważniejszy wydatek.
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ech, obecnie nie bardzo Smutna ale zaznaczyłam siatkę, gdyż przez wiele lat trenowałam ten sport, ale urwało się, wiadomo przeniosłam się do innego miasta, rodzina, dziecko... tylko żal pozostał...zagrałabym, chętnie zmęczyła się tak jak tylko podczas treningu mozna...

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

Donia

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaznaczylam spacery oczywiscie Uśmiechnięta
Na inne w chwili obecnej brak czasu.
Z kolei zimą basen jak najbardziej, ktory uwielbiam Uśmiechnięta
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz to tylko spacery regularnie. Ale zanim zaszłam w ciąże to zawsze był jakiś rodzaj aerobiku. Bardzo podobał mi sie wodny aerobik. A bardzo się zdziwiłam na ćwiczeniach z piłkami - myślałam że to takie łatwe a tak naprawdę to ruszyłam chyba wszystkie mięśnie i wylałam siódme poty. Ale niedługo pora będzie zabrać Zuzankę na basen. Mam nadzieję że wtedy i ja skorzystam.
Powrót do góry

Donia

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Ale niedługo pora będzie zabrać Zuzankę na basen. Mam nadzieję że wtedy i ja skorzystam.

Nie sadze Puszcza oko Nie ma mozliwosci zebys plywala bedac z dzieckiem na basenie. My chodzimy razem z mezem, a i tak Szymek wola - mamo oć tu Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ja idę tam z meżem. A moja córka jak ma tatę pod ręką to już inni się nie licza Płacze lub Bardzo smutna .
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaznaczyłam ostatnią pozycję. Nie mniej jednak, spacery z przyszłym małżem i pieskiem również są Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ewcia

PostWysłany: Sro 24-05-2006, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaznaczyłam ostatnią opcję. Niestety zmobilizowana nie jestem. Lubię narty, ale to sport sezonowy a i tak mam za sobą trzy marwte sezony (ciąża - malutkie dziecko - bolące kolano). Może w tą zimę mi się uda.
Powrót do góry

kasieńka13

PostWysłany: Czw 25-05-2006, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaznaczyłam gimnastykę - mam 4h fitnessu w tygodniu.
Powrót do góry

porky

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Czw 25-05-2006, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

spacery
Powrót do góry

maja

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 01-06-2006, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwa razy w tygodniu chodzimy z małżem na basen, jak jest ciepło to czasem wskoczę na rowerek ale częściej wygrywa samochód Zakłopotana

Próbowałam chodzić na jogę, co by się nie zmęczyć i nauczyć samodyscypliny i kondycję poprawić...i nie miałam z kim a samej mi się nie chciało Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

merkunek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 01-06-2006, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja napisała:
Dwa razy w tygodniu chodzimy z małżem na basen, jak jest ciepło to czasem wskoczę na rowerek ale częściej wygrywa samochód Zakłopotana

Próbowałam chodzić na jogę, co by się nie zmęczyć i nauczyć samodyscypliny i kondycję poprawić...i nie miałam z kim a samej mi się nie chciało Płacze lub Bardzo smutna

To szkoda, ze mieszakmy na dwóch krańcach Polski, bo byśmy razem na tą jogę pochodziły Uśmiechnięta

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

maja

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 01-06-2006, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no szkoda merkunku bo baaardzo fajne zajęcia są
Powrót do góry

Agata

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 01-06-2006, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również bym pochodziła na jogę, ale nie mam towarzysza Płacze lub Bardzo smutna

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: