Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

USG piersi.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 23-08-2007, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Betii zgadzam się z Tobą Uśmiechnięta

Ja robiłam niedawno to badanie po raz pierwszy w życiu Zakłopotana
Teraz na pewno będę robić regularnie co roku. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 23-08-2007, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze a u mnie 100 lat za murzynami. Mam 20lat i jeszcze nigdy lekarz nie zaproponował mi USG piersi, ba lekarz nawet nie bada mi piersi!!!
Moja mamuśka, która ma guzka(nie złośliwego na szczęście) nawet raz w roku nie dostaje skierowania na USG Przewraca oczami
Porażka

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

Betii

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 23-08-2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety usg miałam zrobine,jak już miałam guzka i trzeba było szybko działać.Do tej pory nikt nie zlecił mi takiego badania,a i nie pytałam,bo nic mi nie dolegało i wszystko było oky.Do czasu czyli do czerwca zeszlego roku,gdy mąż znalazł mi tą gadzine.Nie macie pojęcia przez co wtedy przeszłam,wiedząc,że sie ma dziecko do wychowania i życie przed sobą. Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 25-08-2007, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę wybrać się koniecznie na USG piersi bo boli mnie prawa pierś z boku Bardzo smutna

Ostatnio na badaniu byłam w kwietniu i było wszystko ok, miałam lekko powiększone węzły chłonne ale lekarz powiedział,że to nic złego.

Teraz martwię się tym dziwnym bólem w piersi. Nie jest to ból przed miesiączką bo wtedy bolą mnie obie piersi, nie uderzyłam się też. Boje się Płacze

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mako nie bój się! Kwiatek
Jeśli boli Cię z prawej strony to pewnie są to węzły chłonne. Nie przewiało Cię ostatnio? Podejrzliwa
Jestem pewna, ze bolą Cię węzły i nie jest to żaden guzek czy inne świństwo. Puszcza oko
Zobaczysz, że będzie OK. Może nie idź od razu na USG tylko najpierw idź do lekarza, bo coś czuję, że nie ma czym się zamartwiać. Puszcza oko
Boli Cię po prawej stronie piersi, tak jakby koło pachy? Podejrzliwa
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulcia boli mnie prawa pierś - boli mnie dokładnie w jednym miejscu z prawej strony na tej piersi. To miejsce nie jest w okolicach pachy - tylko jakby po środku piersi ale z boku. (strasznie zagmatwałam Przewraca oczami )

Idę w środę do gina - zobaczymy co powie.

Moja Babcia miała raka piersi Bardzo smutny

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mako Ty nie panikuj!!!
Idź do gina bo to nie zaszkodzi ale od razu Ci powiem, że jakiś czas temu kuzynka mojego K. miała identyczne objawy jak Ty.
Wyczuwała nawet guzek na piersi, mówiła, ze ani jej nie przewiało ani nie była przeziębiona... ale i tak wyszło, ze to powiększony węzeł chłonny.
Będzie dobrze! Nie denerwuj się! Kwiatek
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja aktualnie mam anginę ale nie wydaje mi się żeby to miało na to wpływ. A nie pamiętam czy mnie bolało zanim byłam chora Niezdecydowana

Na ostatnim badaniu USG miałam powiększone węzły chłonne a wtedy dobrze się czułam - nic mi nie było.

W środę zobaczymy co gin powie.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
Ja aktualnie mam anginę ale nie wydaje mi się żeby to miało na to wpływ. A nie pamiętam czy mnie bolało zanim byłam chora Niezdecydowana
Na ostatnim badaniu USG miałam powiększone węzły chłonne a wtedy dobrze się czułam - nic mi nie było.
W środę zobaczymy co gin powie.

Mako w takim razie wszystko wskazuje na węzły.
I mam nadzieję, ze w środę po wizycie u lekarza powiesz nam, ze to tylko węzły chłonne! Puszcza oko
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulcia węzły chłonne są strasznie niebezpieczne Bardzo smutna

Denerwuje się strasznie Bardzo smutna

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako to może mogłabyś przełożyć tego gina na poniedziałek? albo chociaż usg szybciej zrób. Pewnie to nic powaznego, a będziesz się tyle czasu niepotrzebnie denerwować Niezdecydowana
Będzie dobrze Kwiatek

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Nie 26-08-2007, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia nie da rady, środa jest pierwszym wolnym terminem w LIMie.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Betii

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 27-08-2007, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dziś u swojej pani onkolog i dostałam skierowanie na badania,na krew,na usg piersi-o dziwo termin już na jutro rano,na usg jamy brzusznej-termin na piątek rano.Dobrze,że nie musze długo czekac,bo to jest najgorsze.Pomimo to mam po tej wizycie doła,ponieważ powiedziała stanowcze nie na ewentualną ciąże za jakieś dwa lata. Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna Co mam zrobić,jak bardzo tego chcę? Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 29-08-2007, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Betii strasznie to przykre Kwiatek , ale 2 lata szybko miną. Puszcza oko Zobaczysz jeszcze będziesz miała swoją upragnioną dzidzię.

Mako koniecznie daj znać co i jak, jak wrócisz od gina!!!
Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Sro 29-08-2007, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:

Mako koniecznie daj znać co i jak, jak wrócisz od gina!!!

Ula
miałam iść dzisiaj ale nie idę bo teraz mnie obie piersi bolą całe - tak jak przed okresem, więc trochę się uspokoiłam. Czekam na okres o po nim zapisuje się do gina.

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: